2 Mayıs 2006 Salı Günü Haberleri

2 Mayıs 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İlköğretim okulunda taciz iddiası Kayseri’de, Şehit Aziz Özkan İlköğretim Okulu sınıf öğretmeni 41 yaşındaki E.Y.’nin, 3’üncü sınıftaki 2 kız öğrencisine tacizde bulunduğu iddia edildi.
TBMM’nin hizmet ödülleri bugün sahiplerine veriliyor Milletvekillerini ve valiliklerin ilgisizliği nedeniyle sadece 27 kişi ve kuruluşa verilmesiyle tartışma yaratan TBMM Üstün Hizmet ödüller..
Ankara yargıda yemek boykotu Ankara Adliyesi’nde hákim ve savcılarla adli personelin yemekhanesine satılan etlerin; at, eşek gibi tek tırnaklı hayvanlara ait olduğu iddiası, Ankara Bölge İdar..
Çiçek: 6’ncı madde kalır yazılımı değişir Adalet Bakanı Cemil Çiçek, "Apo’ya af getiriyor" iddialarıyla tartışma konusu olan Terörle Mücadele Tasarısı’nın 6. maddesinin kalacağı, ancak madden..
Yine mayın: 1 er şehit Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nin Irak sınırında PKK’ya yönelik operasyon sürerken Gare Mevkii’nde mayına basan Batmanlı er Arif Saygı şehit oldu.
Halı sahada yakalanan çete sorguda Beyoğlu’ndaki bir halı sahaya yapılan baskında yakalanan yüzlerce kapkaç ve hırsızlık olayının faili 120 zanlı, Asayiş Şube Müdürlüğü’nde mağdurlara teşhis ..
Piyasaya tez vakit bol miktarda tesettür kıyafeti sürülsün İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, piyasaya bol miktarda tesettür kıyafeti sunulması yönünde talimat verdi. Hükümet sözcüsü Gula..
Bolivya petrol ve doğalgazı kamulaştırdı Bolivya Devlet Başkanı Evo Morales, doğalgaz ve petrol sanayiini millileştirme kararı aldı. Morales, yayınladığı kararnameyle, yabancı şirketlere, çık..
Taner ile TMSF’nin arasını geren Bidolu satılıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Tank ve Filpark İnternet Hizmetleri’yle Rumeli Telekom’un borçlarından dolayı el koyduğu, Bidolu Ticar..
Son gülen Kartal:3-2 Eczacıbaşı karşısında ilk 2 seti yitirerek 2-0 geriye düşen Beşiktaş, Chabovta, Eda ve Arzu’nun gayretleriyle önce rakibini yakaladı. Tie-break sette de sonuca gitti.
Vakıflardan 1111 abide eser açılışı Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından restore edilen 1111 vakıf abide eseri, 6 Mayıs Cumartesi günü eşzamanlı törenlerle açılacak.
Leylek mahallesi dünyaya tanıtılacak Türkiye’nin önemli sulak alanlarından olan ve "kuş cenneti" olarak bilinen Kızılırmak Deltası’nda leyleklerin toplu olarak barındıkları Doğanca Beldesi’nd..
Bağcılığı seçerek `şarapçılar'ın gözdesi oldu ALİAĞA - İzmir'in Aliağa ilçesinde müteahhitlik yapan makine mühendisi Numan Özkan, 15 yıl önce aileden kalma üzüm bağlarını geliştirerek şarap ü..
Serdengeçti: Başarının anahtarı güvenilir olmak ANKARA - Merkez Bankası eski Başkanı Süreyya Serdengeçti, hayatta başarılı olmanın anahtarlarından birinin de `güvenilir' olmak olduğunu söyled..
Son yıllarda İstanbul'a ofis açan yabancı finans devlerine bir yenisi eklendi / Alman DZ Bank Türkiye'de Almanya finans devi DZ Grubu, Türkiye'de temsilcilik açtı. Türkiye Temsilcisi Ata Mura..
Bakır fiyatları yüzde 32 arttı DÜNYA Emtia Endeksi'nde nisan ayları itibariyle oniki aylık mukayesede en yüksek fiyat artışı yüzde 82.0 ile bakırda gerçekleşti. Nisan ayında ise en yüksek fiy..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9