17 Mayıs 2006 Çarşamba Günü Haberleri

17 Mayıs 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sakık’ın korumasına 16 yıl Terör örgütü PKK’ya 11 yıl önce katılan ve örgütün bir dönem 2 numaralı adamı Şemdin Sakık’ın korumalığını yapan terörist 25 yaşındaki Mehmet Kısa, Diyarbakır 5’inc..
D-8 artık düşük bir profil izlemeyecek Başbakan Tayyip Erdoğan, eski Başbakan Necmettin Erbakan döneminde başlatılan D-8 sürecinde, bugüne kadar hiçbirşey yapılmadığına dikkat çekerek, "D-8 a..
Rekor uyuşturucu ’Dolunay’la ele geçti İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, Hollanda’dan getirilen yüklü miktarda Ecstasy hapın 15 gün süren teknik takibinin ardından Ay’ın tam olarak g..
Guantanamo’dan altı Türk geçti ABD Savunma Bakanlığı Pentagon, Ocak 2002’den bu yana Küba’daki Guantanamo üssü cezaevinde "herhangi bir aşamada" tutulan 759 terör zanlısının isimlerinin yer a..
Muhbir gazeteci skandalı Almanya’nın dış istihbarattan sorumlu Gizli Haberalma Teşkilatı’nın (BND) bazı medya mensuplarını muhbir olarak kullandığının ortaya çıkması ciddi bir politik sıkıntı..
Sosyal Güvenlik’te tek çatı Sezer’e uydu TBMM Genel Kurulu’nda, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in, 6. maddesinin bir kez daha görüşülmek üzere iade ettiği Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu, iad..
Motorin, otogaz ve LPG’ye zam Motorin, otogaz ve likit petrol gazının (LPG) rafineri çıkış fiyatlarına zam yapıldı. Zammın, pompa fiyatlarına motorinde yüzde 2,9, otogazda yüzde 2,1, LPG’de 2..
TeliaSonera: Turkcell’de iki ’bağımsız’dan azı bize uymaz Turkcell İletişim’in, ’çoğunluk sağlanamadığı’ gerekçesiyle 1 ay ertelenen ve 22 Mayıs’ta yapılacak olan genel kurul toplantısı önces..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10