15 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

15 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İşte çıkan ve onay alan 161’lik o liste AB pazarlığında Ankara’yı en çok sıkıştıran azınlık vakıfları meselesi sonunda çözülüyor. Vakıf ve cemaatlerinin listesi nihayet çıkartılıyor.
Talat Rumları BM’ye şikáyet etti KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, BM Genel Sekreteri Kofi Annan’a bir mektup göndererek, Rum lider Tasos Papadopulos’un, adada iki bölgeli, iki toplumlu çö..
Kurnaz’ın bırakılmasını Türkiye engelliyormuş Guantanamo’da tutuklu bulunan Murat Kurnaz’ın serbest bırakılmasının Türkiye tarafından engellendiği iddia edildi.
Hoşgeldin Antalya Kırmızı beyazlılar, Türk Telekom’la berabere kaldı, lider Bursaspor’un ardından Süper Lig’e çıkan 2. ekip oldu. Burak ve Coşkun Birdal’ın golleri 4 yıllık hasreti dindirdi.
Saat: 20.45 Türkiye'nin şampiyonu Fenerbahçe, Denizlispor’a takıldı, Galatasaray sarısıyla kırmızısıyla alınlarının akıyla mutlu sona ulaştı. Kayseri önünde İliç ve Sabri (2) tarihi geceye im..
ABD’de ’tasarım bebek’ izdihamı ABD’de istedikleri cinsiyette bir çocuk sahibi olmak isteyen binlerce anne-baba adayı, özel kliniklerde izdihama neden oluyor.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9