10 Mayıs 2006 Çarşamba Günü Haberleri

10 Mayıs 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İtalya'nın konsolosu İzmir'in fahri hemşerisi Büyükşehir Belediye Meclisi, İtalya'nın İzmir Konsolosu Michele Tommasi'ye fahri hemşehrilik beratı verdi. Başkan Aziz Kocaoğlu, Tommasi'nin İzmi..
İzmir'de Arnavutça ve Makedonca kursları KOSOVA Rumeli Derneği'nin öncülüğünde İzmir'de temel Arnavutça ve Makedonca dil kursları açılacak. Kurslar 3 ay sürecek, bitirenler sertifika alacak. ..
Büyükşehir'den arsa mağdurlarına müjde Balçova'da yılan hikayesine dönen sorun nihayet bitiyor. Çalışmalarda sona geldikleri söyleyen Başkan Kocaoğlu, "Yakında çözümü açıklayacağım" dediÖğret..
Fazla sınav öğrencinin özgüvenini zedeliyor İngiltere Öğretmenler ve Okutmanlar Birliği tarafından yapılan bir araştırma, okullarda çok sayıda sınav yapılmasını,n öğrencilerin kendine güven p..
Bilgisayar başında hareketsiz kalmayın İngiliz sağlık uzmanları bilgisayar başında uzun süre hareketsiz bir şekilde oturan ofis çalışanlarını e-trombosis adlı hastalığa karşı uyarıyor. Genell..
Obeziteye Disney tavrı Mcdonald's restoranları çocuk mönüleri ile birlikte verdiği çeşitli oyuncaklarla binlerce küçük müşterisini şubelerine çekiyor. Ancak çoğunluğu çocukların hayal dünyala..
İlköğretimde 'kelebek' dehşeti Küçükçekmece'de bir ilköğretim okulunun bahçesinde teneffüs sırasında 14 yaşındaki 8. sınıf öğrencisi G.Ş., 13 yaşındaki 7. sınıf öğrencisi Ö.A.'nın kolundaki a..
Tarihi kütüphaneye onarım Osmanlı Devleti'nde, Köprülü Kütüphanesi'nden sonra bağımsız binaya sahip ikinci kütüphane özelliğini taşıyan Atıf Efendi Kütüphanesi'nin onarımı Büyükşehir Belediye..
Çubukçu: Sevgi ve aile çalışmalarımızın temeli İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi'nin katkılarıyla yenilenen Bahçelievler Çocuk Yurdu, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu ile B..
Tatile geldiler Antalya'ya iki Türk çocuğuyla gelen Norveçli koruyucu aile ortadan kayboldu. Gerçek ailesi çocuklara yurtdışı yasağı koydurttu. İranlı Süheyla ve Sivaslı Yavuz Dündar Norveç't..
Chat trafiğinde silahlar konuştu İnternette tanıştığı kızı kaçırmak için 3 kişiyle Ankara'ya gitti. Kızın ailesi 2'sini silahla yaraladı, 2'sini de dövdü. Ankara chat'le başlayan bir arkadaşl..
Vali Bey'e 500 kişilik karşılama Perşembe ilçesini ziyaret eden Ordu Valisi Said Vakkas Gözlügöl'ü, Kaymakam Uğur Turan'ın başkanlığında müdürler ve devlet dairelerinde çalışanlardan oluşan y..
Begüm'ü vuran zanlıya 25 yıl istendi Malatya'da maganda kurşunuyla ölen üniversiteli Begüm'ün katil zanlısı Osman Ulu'ya "Olası kasıtla adam öldürmek"ten dava açıldı. Malatya'nın Battalgazi i..
İflas etti hem eşini hem kızını öldürdü İflas eden ünlü Hasır Restaurant'ların sahibi Nizami Hakan Tokol eşini ve 10 yaşındaki kızını öldürdükten sonra intihara kalkıştı. İstanbul Beykoz ve N..
Erdoğan'a suikast ihbarı alan Emniyet alarma geçti Emniyet Genel Müdürlüğü, "Gizli" ibareli bir genelgeyle Başbakan'la ilgili önlemlerin artırılmasını istedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ..
İTÜ'lü gence linç girişimi İstanbul Teknik Üniversitesi'nin (İTÜ) Ayazağa Yerleşkesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasındaki gerilim sürerken, solcu bir öğrenci Maslak otobüs durağında sağ g..
Yeni vapurlar eski kaptanlara uymadı Yıllardır Boğaz ve Haliç'te sefer yapan kaptanlar, vapurların yeni tasarımlarını beğenmedi Kaptanların dikkat çektiği iki nokta yolcu boşaltma zorluğu ve ..
Dünyayı etkileyen 100 Pamuk'suz toplandı Time dergisinin hazırladığı "Dünyayı Etkileyen 100 Kişi" listesinden seçkin isimler New York'ta bir araya geldi. Listede adı bulunan yazar Orhan Pamuk..
Cenaze evi yemeğinden 3 kişi öldü Niğde’nin Bor İlçesi’nde, evinin bahçesindeki ağaçları ilaçlayan, aynı tarım ilacını haşerelere karşı evine de sıkan Pakize Altuntaş’ın (65) zehirlenerek ölü..
MEB Müsteşarı’na ’görevde keyfi davranma’ cezası Yargıtay Ceza Genel Kurulu, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Necati Birinci hakkında ’görevde keyfi davranmak’ suçlamasıyla verilen cezayı ona..
Bıyıklı hemşirelere müjde AKP İstanbul Milletvekili Zeynep Karahan Uslu, 1954 yılında çıkarılan Hemşirelik Kanunu’nun "Türkiye’de hemşirelik sanatını bu Kanun hükümleri dahilinde hemşire unva..
Hayvan hakları için büyük miting Hayvanların katledilmesini protesto etmek ve onların yaşam haklarına sahip çıkmak için sanat ve siyaset dünyasının önemli isimleri, 12 Mayıs Cuma günü Başkent..
Pierre Cardin ve Prenses Caroline defile için Türkiye'ye geliyor Ünlü Fransız modacı Pierre Cardin'in Aydınlı Grup'la kurduğu ortaklığı kutlamak için İstanbul'da düzenleyeceği defileyi Monaco..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10