9 Mart 2006 Perşembe Günü Haberleri

9 Mart 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yeni KDV'li etiketler için eleman alınıyor Tekstil, hazır giyim ve deri ürünlerinde yüzde 8.4'lük ucuzluk yaratacak KDV indirimi bugün uygulanmaya başlıyor. Mağazalar, milyonlarca etiketi değ..
Emeklilik yaşı 65'e çekildi 9 bin prim günü 7 bine indi Sosyal güvenlik sistemine çekidüzen vermesi düşünülen reformda emeklilik için 7 bin prim gün sayısı aranması ve 9 bin güne kademeli geç..
KDV inerse sektör 250 milyon dolarlık vergi sözü verecek! 15 Mart'ta Başbakan'a gidecek olan turizmci de KDV indirimi istiyor. Maliye'yi ikna edecek bir rapor hazırlayan turizmciler, "KDV yüz..
3 günlük fatura 25 milyar dolar Üç günde piyasalarda yaşanan dalgalanma ile İMKB'nin piyasa değeri 198 milyar dolardan 173 milyar dolara indi. ABD'nin başını çektiği faiz artırım hareketi dev..
Başkan denetime çıktı kart dağıtana ceza kesti BDDK Başkanı Bilgin, Ankara'da usulsüz kredi kartı talebi toplayan bankaları bizzat denetledi. Kart talebi toplayan 6 bankaya yeni yasaya göre 1..
Dalgalı kur sistemini tartışmak bile yanlış! Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Erol Sabancı, dünyada başlayan faiz artışının para çıkışına neden olabileceğini belirtti ve ekledi: Dalgalı kuru tar..
'Ortadoğu'da barış için herkesi öperim' Peres Barış Merkezi'nin davetlisi olarak önceki gün İsrail'e giden ABD'li ünlü oyuncu Sharon Stone, Ortadoğu'da barış çabalarını teşvik etmek için ünün..
ABD'den elçiliklere suikastçi 007'ler ABD, "tehlikeli" kabul ettiği istikrarsız bölgelerde büyükelçiliklerine teröristler hakkında hem istihbarat toplayacak hem de gerekli görüldüğü taktirde ..
Obez damat gerdekte öldü Yedi yıldır evlenmeyi bekleyen aşırı kilolu sevgilileri, nikâh gecesi ölüm ayırdı. Damat sabah ölü bulundu. Obez sevgililer Jayne Williams ve Paul Healey, yedi yıllık..
Musavi aleyhinde delil yok ABD istihbarat servisleri ülkeyi vuran 11 Eylül olaylarına karıştığı öne sürülen 20'nci kişi Zekeriya Musavi'nin olaylarla doğrudan bağlantılı olduğunu ispat edecek..
Fehriye Erdal için ikinci kırmızı bülten Özdemir Sabancı'nın katil zanlısı Fehriye Erdal hakkında ikinci kırmızı bülten Belçika'nın talebi üzerine çıkartıldı. Fehriye Erdal hakkında 1999 yılı..
Rum lider, Karamanlis'in Kıbrıs için 'nabzını ölçtü' Yunanistan Dışişleri Bakanlığı koltuğuna Türk dostu Dora Bokayannis'in getirilmesinden rahatsızlık duyan Kıbrıs Rum kesimi lideri Tassos P..
Karşınızda... Kanuni Sultan Berlusconi! İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin kendini önce Napolyon, sonra da İsa'ya benzetmesine tepki kendisiyle hemen her konuda zıt düşen eşi Veronica'dan..
Kıbrıs'a çattı, Kayserispor yumuşattı Rehn, basın toplantısında Rum kesiminin veto hakkına gönderme yaptı. Kayserispor'u da tebrik etti. Yaklaşık 3 saat süren zirve toplantısından sonra Bakan..
'Kriz çıkabilir' AB-Türkiye zirvesinde birliğin Genişleme Komiseri Rehn, SABAH'ın sorularını yanıtladı. Zirvenin ana konusunu oluşturan Kıbrıs konusunda net konuştu: Limanları Rum kesimine aç..
Hastaneden hırsızlık Ege niversitesi Hastanesi teknik hizmetler bölümünün penceresini kıran hırsız veya hırsızlar, 2 bilgisayar ile 1 yazıcıyı çalıp kaçtı. Teknik hizmetler bölümü sorumlusu M..
Vatandaş çöplük için ikna edildi MANİSA'NIN Saruhanlı İlçesi'ne bağlı Develi Köyü'ne yapılacak katı atık bertaraf deposuna karşı çıkan yöre halkı bu kez "tamam" dedi. Daha önce çeşitli eyleml..
Vitra'ya ödül yağdı VitrA, Wallpaper'ın 'En İyi Banyo' ödülünün ardından, Red Dot uluslararası tasarım yarışmasında da iki ödül birden aldı. Yapılan açıklamada, VitrA'nın Ross Lovegrove taraf..
100. mağaza Adana'ya Teknosa, mağaza zincirine 100. halkayı ekleyerek Adana Kenan Evren mağazasını açtı. Mağazada alışveriş yapan 100. Teknosa müşterisi sürpriz kutlamayla LG sinema sistemini..
Beceri Euroleague'de istikrarı yakalayan ancak sonlara gelindiğinde hep tökezleyen Efes Pilsen, Panathinaikos gibi zor bir deplasmanı eksik de olsa kazanarak üzerindeki ölü toprağını nihayet ..
Gerets damgası Galatasaray dün kötü oynamadı. İyi mücadele etti. İyi savaştı ve bu seneki karakteristik inatçılığını sahaya yansıttı. Ancak oyunun son bölümlerindeki gergin havaya kendileri d..
Şanslar eşit Tam anlamıyla bir kupa maçı izledik. Ağır saha koşullarına, soğuk havaya rağmen çok sıcak bir mücadele sergilendi. Küfürün ve kötü tezahüratın yapılmadığı iddia edilen Saracoğlu ..
Tutan ve tutmayan planlar Gerets, "Deplasmandayım ve oyun klasiğimle rakip kim olursa olsun bir-iki gol atıyorum. Yersem de önemli değil, 1-2 tane atayım" diyerek kurmuş takımını. Daum ise "E..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10