8 Mart 2006 Çarşamba Günü Haberleri

8 Mart 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Son gülen Memo Mehmet, 22 sayı, 7 ribaunt, 2 blokluk başarılı bir performans sergilediği maçın en skorer ismi oldu. Orlando’da Hidayet 8 sayı, 3 ribaund, 3 asistle oynadı.
Yok aslında farkları 18 kategorinin 13’ünde sarı lacivertlilerin, ezeli rakiplerine karşı az bir üstünlüğü bulunuyor. Ancak bu da onları favori yapmaya yetmiyor.
Her şekilde şampiyon olacağız Beşiktaş maçında Sergen’in attığı ikinci gol esnasında pozisyonu seyretmekle suçlanan Ümit Özat, "Fenerbahçe kaptanını bahane ederek avantaj elde etmeye çalışıyo..
Devlet hastaneleri 3.5 milyar YTL’ye kavuşuyor Bütçe görüşmeleri sırasında tek sayılık bir "yazım yanlışının" devlet hastanelerinin 3.5 milyar YTL’lik alacağının silinmesine yol açan hataya d..
İhraç malı taşıyan kamyon vergisiz motorin alacak İhraç malı taşıyan nakliye araçlarının kullandığı motorinin ÖTV ve KDV’den muaf tutulmasını öngören yasa tasarısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyo..
Mercedes: ’VIP otobüs için formül arıyoruz’ Türkiye’de yolcu taşımacılığında hizmet kalitesinin en üst seviyede olduğunu belirten Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Jürgen Ziegler,..
8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlanıyor/ En acil sorun, işgücüne katılım İSTANBUL - 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye?de de kadınların ekonomik ve sosyal hayatta karşı..
Guantanamo iyi BM, AB ve insan hakları örgütlerinin ağır eleştiriler yönelterek, bir an önce kapatılması gerektiğini vurguladıkları Guantanamo’daki hapishane hakkında Avrupa Güvenlik ve İşbir..
Türkiye’ye taktılar Washington Post:Nükleer silah Atatürk ilkelerine aykırı
ABD yönetimi, İran’ı nükleer silahlanma niyetinden bir türlü vazgeçiremezken, Amerikan basını günlerdir a..
Belediye başkanına görevi ihmal azli Arjantin’in başkenti Buenos Aires’in Belediye Başkanı Anibal Ibarra, görevini ihmal ettiği için görevinden alındı.
Dünya Radyo sanatçıları, gülmekten kırıp geçirdi Ankara merkezli olarak ulusal yayın yapan Dünya Radyo sanatçıları, oynadıkları tiyatro ile Tavşanlı halkına unutulmaz bir gece yaşattı.
Zonguldak’ta lastikleri yarmaya başlayan tinerciler korku salıyor Zonguldak'ta araç hırsızlarından sonra şimdi de otomobillerin lastiklerini bıçaklayarak tekerleklerini yaran 'lastik fareleri..
Engellilere yardım için sadece 20 YTL yatırılmış Türkiye Sakatlar Derneği, başlattığı kampanyaya gelen yardımın şaşkınlığını yaşıyor.
Özel Yavuz Selim Lisesi Kütahya şampiyonu oldu Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası elemelerinde Kütahya'yı temsil edecek takım belli oldu.
THY rötarları sıfırlamayı hedefliyor Türk Hava Yolları (THY), bu yıl açacağı 24 hatla birlikte gökyüzünde kat ettiği mesafeyi 500 binden 600 bin kilometreye çıkaracak.
Özürlü çocuklara yardımcı olan gençlere teşekkür İstanbul Büyükşehir Belediyesi, gelişim sorunu yaşayan çocuklara yönelik projelere katkı sağlayan 30 üniversite öğrencisine teşekkür belgesi v..
Saatte 1.354 kravat bağlayarak rekor kırdı Edirneli kravat satıcısı Sebahattin Kara, Guinness Rekorlar Kitabı'na girmek amacıyla yaptığı rekor denemesinde 1 saatte bin 354 kravat bağladı.
Sabiha Gökçen Havaalanı’na haciz şoku Sabiha Gökçen Havaalanı’na, eski bir çalışanın 31 bin 500 YTL’lik alacağının ödenmemesi nedeniyle haciz konuldu.
İstiklal Marşı okuma birincisi Vefa Lisesi’nden İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesi tarafından "İstiklal Marşı’nın TBMM’de kabulünün 85. yıldönümü" dolayısıyla gerçek..
Sorbonne’lu öğrenciler Fatih’in trafikten arındırılmasını önerdi Bir yıldır tarihî yarımada üzerine incelemeler yapan Sorbonne Üniversitesi’nden bir grup akademisyen, Türkiye’deki bir aylık ç..
AK Parti Zeytinburnu Kadın Kolları’ndan Kadınlar Günü kutlaması AK Parti Zeytinburnu Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir program düzenledi.
Kadıköy Belediyesi ‘Kadın Emek Pazarı’ açtı Kadıköy Belediyesi, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" sebebiyle ilçede "Kadın Emek Pazarı" açtı.
Belediyeden sahte vergi denetmeni uyarısı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kendilerini Gelirler Müdürlüğü elemanı gibi göstererek işyerlerinden ilan-reklam vergisi borçları karşılığında ..
Ümraniye’de ilköğretim okulunda taciz iddiası velileri ayağa kaldırdı Çamlıca’daki Lemanana İlköğretim Okulu’nda küçük bir kız çocuğuna cinsel taciz iddiası velileri ayağa kaldırdı. Okulda gü..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10