8 Mart 2006 Çarşamba Günü Haberleri

8 Mart 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Afganistan komutanına 6 yıl istendi Askeri Mahkeme, 3. Kolordu Komutanı Ethem Erdağı'nın 'görevi kötüye kullanmak' ve 'sahte belge tanzim etmek'ten 6 yıl hapsini ve TSK'dan çıkartılmasını is..
Fehriye'nin firarında 'derin devlet' şüphesi Belçika basını, terörist Fehriye Erdal'ın 'izini kaybettirmesi' ile ilgili parlamentoda yapılan tartışmalara geniş yer verdi
TSK'da Özkök'ün üslubu da eleştiriliyor... Genelkurmay Başkanı'nın AKP ile izlediği yumuşak üslubun, TSK'yı yıpratmak isteyen irticai ve bölücü unsurları cesaretlendirdiği, orduyu engel göre..
Kriz müteahhidi kaos mühendisi Başbakan Erdoğan, Baykal'ın 'TSK'ya karşı darbe girişimi' sözlerine büyük tepki gösterdi. Erdoğan, 'Baykal Türkiye'nin kurumları arasında çatışma var görüntüsü..
Hayal kırıklığı Köşk'e çıkardı Şemdinli iddianamesi hakkında hükümetin açıklamalarını yeterli bulmayan TSK, büyük hayal kırıklığı yaşıyor. Dün Orgeneral Özkök, Cumhurbaşkanı Sezer'den randev..
'Sicili tertemiz, biraz entelektüel bir savcı!' Hükümetin etkili bir üyesi, savcının raporunu incelediklerini belirterek, 'Gülen'e yakınlığı yok. Sadece biraz entelektüel, idealist bir savcı..
Ben kimseyi suçlamadım gelen beyanları değerlendirdim Çaycuma Adliyesi'ndeki arkadaşlarının 'içine kapanık, asosyal biri' dediği Savcı Ferhat Sarıkaya, Büyükanıt suçlamasına ilişkin bu yanı..
İddianame kabul edildi şimdi ne olacak 2 astsubay ve bir PKK itirafçısı hakkında 2'şer kez ağırlaştırılmış müebbet ve 29'ar yıldan 52'şer yıla kadar hapis istenen iddianame geçtiğimiz Cuma g..
Şemdinli bombalarından bazıları PKK'nın işi değil 1 Eylül'deki patlamanın arkasında örgüt yok. Çünkü kendilerine sempati duyan halka zarar vermek istemezler. Ama 1 Kasım'daki onların işi, ha..
Müdür fena yakalandı Denizli'de yerel Horoz Gazetesi, Servergazi Devlet Hastanesi Müdürü Yümaz Bilgiç'in ormanlık alanda S.K. isimli kadınla öpüşürken ve sevişirken çekilen fotoğraflarını ya..
Ayıp ettin Aysal! Bu kadarına pes doğrusu. Ünal Aysal gibi birini, teşekkür etmeden, yaptıklarına "Allah razı olsun" demeden ve neredeyse arkasına teneke bağlayıp, kaçırttılar.At yarışları
Haber turu... Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, yarıda kalan Konyaspor maçındaki olaylar nedeniyle Diyarbakırspor'a üç maç seyircisiz oynama ve 25 bin YTL para cezası verdi. İstifa eden yön..
Efes'ten dalya Efes Pilsen, Avrupa Ligi'nde "dalya" yapmaya hazırlanıyor. ULEB Erkekler Avrupa Ligi G Grubu'nda bugün saat 20.45'te Yunanistan'ın Panathinaikos takımıyla OAKA Salonu'ndaki kri..
Danıştay, Ladik Çimento'nun satışında yürütmeyi durdurdu Danıştay 13. Dairesi, Ladik Çimento'nun en yüksek teklifi veren Akçansa'nın yerine, ikinci en yüksek teklifi sunan Türkerler'e devrine..
TEPKİLER Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, iddianamenin rutin bir durum olduğunu belirterek, "16 yıl avukatlık yaptım. Birçok iddianameyle karşılaştım. Bunlardan çoğu beraatla sonuçlandı"..
Dikkat! Balçova'da su kesintisi İzmir'in Balçova İlçesi'nde pompa istasyonundaki arızanın giderilmesi için 24 saatlik su kesintisi uygulanacak. İZSU Genel Müdürlüğü, Yamaç Sokak'ta bulunan po..
Bedava bilet tepkisi Almanya'da Dünya Kupası biletlerinin satışı noktasında yaşanan tartışma yerini 'bedava bilet' tartışmasına bıraktı.
Shaq'ten Iverson tepkisi Miami Heat'li Shaquille O'Neal, 2006 Dünya Basketbol Şampiyonası'na katılacak olan ABD'nin, aday kadrosuna Philedelphia 76'ers'lı Allen Iverson'un çağrılmamasını eleş..
Tekstilciye iyi haber 'Bütçeye yük olmayacak' Tekstil üreticilerinin sorunlarını dinleyen Başbakan Erdoğan, tekstil, hazır giyim ve deri sektöründe yüzde 18 olan KDV oranını yüzde 10'a indir..
Saracoğlu: Tekstil ölecek Koç Holding Finansman Grubu Başkanı ve eski Merkez Bankası Başkanı Rüşdü Saracoğlu, Türkiye'de kur lobisi olduğunu öne sürdü.
Ladik'te durdurma Danıştay 13. Dairesi, Ladik Çimento'nun en yüksek teklifi veren Akçansa Çimento yerine ikinci en yüksek teklifi sunan Türkerler A.Ş.'ye devredilmesine onay veren Rekabet Kur..
Türk Lirası 26 yılın zirvesinde Türk parasındaki hızlı değerlenme süreci şubatta da devam etti. Şubatta yüzde 1.22, yılın ilk iki ayında yüzde 1.93 ve bir yılda da yüzde 11.92 artan YTL'nin r..
Türk askerine Kongo görevi AB dönem başkanı Avusturya'nın ev sahipliğinde yapılan AB Savunma Bakanları toplantısına katılan Savunma Bakanı Vecdi Gönül, "AB'nin Kongo'da üstlenmek ist..
Hollanda'da yerel seçim Hollanda'da halk, 2007'deki genel seçim için kilit önem taşıyan yerel seçimler için dün sandık başına gitti.
Kriz, Norveç sağına yaradı Hz. Muhammed karikatürlerinin ilk yayımlandığı ülkelerden olduğu için birçok İslam ülkesinde protesto edilen Norveç'te aşırı sağ yükselişte.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10