6 Mart 2006 Pazartesi Günü Haberleri

6 Mart 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yasak aşkını ölüdürdü Üç yıllık evli kadın ayrılığa yanaşmayan gizli aşığını sokak ortasında bıçakladı
Alandaki otomobilden çocuk hırsızlar çıktı! Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Bölümü'nde devriye gezen polis ekipleri bir otomobilde 5'i çocuk 7 kişinin bulunduğunu fark etti...
Küçük sürücü iki kardeşi ezdi Bursa'da mobüyacı Erdoğan Anın 13 yaşındaki oğlu S.A. yokuş yukarı duran otomobilin yönünü değiştirmek isteyince facia oldu. Kontağı çalıştıran küçük sürücü, el..
Çift DNA'lı anne binlerce davayı düşürecek ABD'de sosyal yardım isteyen annenin DNA'sının, çocuklarından farklı olduğu anlaşıldı. Genetik uzmanları her 7 kişiden birinin çift DNA'lı olduğunu..
Baba yüreği ağır bastı, havlu attı! Antranör baba, kızı çok yumruk yiyince dayanamadı
Esra Akkaya'nın yuvasını 'mahzun' Aliye yıktı Kara Melek'teki kötü kadın tiplemesi ile yıldızı parlayan ardından Aliye'deki rolü ile aldatılan kadınların sesi olan Sanem Çelik, şimdi kendi g..
İstanbul Polisi'nden masaj salonlarına kamera baskını Ankara'da, milletvekilleri, bakanlar ve sanatçılara şantaj yapmak amacıyla biraraya gelen, 'Sauna çetesi' ne yönelik düzenlenen 'Küre Op..
Oscar alamayan en kötüler Her yıl sinemanın en kötülerine verilen Razzie ödüllerinde Tom Cruise en sıkıcı aktör, Paris Hilton en kötü yardımcı kadın oyuncu seçildi
'Bebeklere ötanazi' Hollanda'yı karıştırdı Ötanazinin yasal olduğu Hollanda'da hükümet, ölümcül hastalıklara yakalanan bebeklerin 'Acılarının dindirilmesi amacıyla' doktorlar tarafından aşır..
Hilafet yanlıları ayaklandı Endonezya'da radikal Hizbut Tahrir örgütü Halifelik düzenin yeniden kurulması için gösteri yaptı. Halifeliğin kaldırılışının yıldönümü gerekçesiyle toplandıkların..
'Seks diyetine asla girmem' İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, Newsweek dergisine verdiği demeçte, 'Bugüne kadar hakkımda 92 kez soruşturma açılmak istendi
Kerkük teminatı koltuktan ediyor Amerikan Associated Press haber ajansı, geçtiğimiz haftalarda Türkiye'ye gelen Irak Başbakanı İbrahim Caferi ve Başbakan Tayyip Erdoğan arasında gerçekleşen ..
AB iş zirvesi 16-17 Mart'ta Brüksel'de IV. European Business Summit'in (IV. Avrupa iş Zirvesi) Türkiye'deki tanıtımını üstlenen MK Danışmanlık Eğitim tarafından Türk firmalarının katılımının ..
Erdoğan'dan kadınlara randevu Kadın Girişimciler Derneği, (KAGİDER), Yönetim Kurulu Başkanı Meltem Kurtsan başkanlığında Yönetim Kurulu Üyeleri Kadın-Erkek Eşitliği'nde 'Bilinç Devrimi' tale..
Libya para ödüyor Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türk müteahhitlerinin Libya ile geçmişten kalan alacak sorununun çözüm sürecine girdiğini söyledi.
Memura ek zam Meclis'e geliyor Memurlara yılın ilk ve ikinci yarısında aylık 40+40 YTL denge tazminatı ödenmesi ile öğretmen, imam ve polislere ilave artış yapılmasına ilişkin yasa tasarısı b..
2.3 katrilyon para akladılar Türkiye'de davası devam eden dosyalarda, 1997 başından bu yana 2 katrilyon 331 trilyon 709,9 milyar lira karapara aklandığı belirlendi.
Nazilikten Yahudiliğe Önde gelen Nazi liderlerinin torunları, huzuru Yahudilikte arıyor.
İran operasyonunda NATO da rol alabilir ABD'nin İran'ın nükleer tesislerini vurması tehdidine NATO ihtimali de eklendi.
Devlet 'derin' uykuda Çin Parlamentosu'nün yıllık olağan kongresinde toplanan 3 bin milletvekili ekonomiyi tartışmak için bir araya geldi. Toplantı sıkıcı geçince vekillerin çoğu horul horul..
Kartal ay-lay-lom Beşiktaş Ankara'yı güle oynaya yendi, taraftarı hiç küfretmedi. Geçen hafta F.Bahçe ile berabere kalıp taraftarıyla barışan Beşiktaş, Tümer, Gökhan ve İ.Akın'la 3 puanı kap..
İdmanda Pele'ler! Hasan Şaş, takım arkadaşlarını Samsunlu oyunculara şikayet etti: 'Antrenmanlarda adeta hepsi birer Pele. Ama maça gelince iki pası bile birarada yapmakta zorlanıyorlar. Nas..
'Küfür etmeyin yeter' Gökşen: 'Küfür nedeniyle 421 bin YTL ceza ödedik. Taraftar en büyük yardımı, stadımızda küfür etmeyerek yapabilir'
Serbest düşüş F.Bahçe Kayseriye de yenilerek zirveyi G.Saray'a teslim etti. 14. haftada G.Saray'ın 6 puan önünde olan Kanarya, son 5 maçta dün 10. puanını kaybetti. Gökhan 90'da Volkan'ı bac..
'Bu yenilgi iş kazasıdır' Daum: bakımdaki düşüşün nedenini ben de anlayamıyorum. Şampiyonluk yolunda büyük avantaj yitirdik. Kupada G.Saray'ı devirip, moral kazanmalıyız'
Beyaz sayfa 7. kez başkan olan Yıldırım, 3 yılda devleşeceklerini söyledi. F.Bahçe Olağan Genel Kurulu'nda ilk kez 3 yıl görev yapacak yeni yönetim de seçildi. Mosturoğlu, Perek, Yalçın, Tem..
Karakutu Daum Hakan Yaşar (Spor) - Futbolda her maç bir derstir. Ama almasını bilene. Lafı dolaştırmadan belirtelim. Kayserispor, G.Saray maçında çılgınca saldırmış, 10 net pozisyon kaçırmı..
Alın sîze reçete! Sanlı Sarıalioğlu (Spor) - Oh be, dünya varmış. Şu futbol meğer ne de güzel bir oyunmuş. Kartal kabına sığmadı. Aştı, taştı, coştu da coştu. Be mübarekler bugüne dek nered..
Daum ne yapıyor? Selim Soydan (Spor) - Kayseri Atatürk Stadı'nın bozuk zemininde iki takım da maça oldukça temposuz başladı. F.Bahçe o kadar yavaş futbol oynuyor ki, bu, karşısındaki her ra..
Tatlı bir söz sadakatan da üstündür Süleyman Ateş - Elinde olmayarak zaman zaman emri altındakilere sert davranan duyarlı bir yöneticiye öğüdüm: İnsanların karakterleri farklıdır. Yöneticil..
İmam nikâhlı vekiller Mustafa Mutlu - Milletvekili değilim; soru önergesi veremem, ama gazeteciyim... İşim soru sormak ve aldığım yanıtları sizlerle paylaşmak...
Zaman aşımı? Süheyl Batum - Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı, Mesut Yılmaz, Yaşar Topçu ve Güneş Taner'in Yüce Divan'daki duruşmalarında, 'kendilerine isnat edilen suçu işlediklerinin anlaşıl..
İki ileri bir geri Okay Gönensin - En büyük modernleşme projesinin ilk adımını attık ve durduk. Dışarıdan bakanlar, bir yıl önce Türkiye'deki değişimi öve öve bitiremiyordu
Ev fiyatları mı, yoksa kiralar mı önemli? Gazi Erçel - Mortgage sözü ortaya atıldığından bu yana gayrimenkul piyasasında hareketlilik sürüyor. Fiyatlar beklenenin üzerinde arttı...
'Parti' ne zaman sona erecek? Salih Neftçi - 2002'den bu yana finansal piyasalarda tam anlamıyla bir parti yaşanıyor...
Kimseden korkmadan, halktan kopmadan... Yavuz Semerci - Zincirlikuyu'dan Mecidiyeköy'e doğru ilerlerken Esentepe'de, sağ tarafınızda VATAN Gazetesi'nin binasını görürsünüz. Binamızın yan ve..
Sandık dediğin Yaman Başkan'ın sandığı gibi olmalı! Necati Doğru - Sandık var, sandıkçık var. Siz bütün sandıklar birbirine benzer zannedersiniz, oysa kimsenin sandığı öbürününkine benzemez..
Fena halde 'açıktayım' Tuğçe Baran - Bodrum maceralarımız sürüyor..
Mal Rejimi değişikliği için ayaklanma! Ruhat Mengi - Dün yazımı KA.DER'in basın bildirisiyle bitirmiştim, bu basın bildirisinden bir bölüm alıyorum (daha önce benim de defalarca dile getird..
İki dönem seçilen bakan aklanır! Güngör Mengi - Zaman aşımı konusuna dikkat edilmeli. Aksi halde ortaya af gibi bir sonuç çıkıyor!
AB, Türk adaletini bir türlü çözemedi Avrupa Komisyonu, 'son derece karmaşık' bir konu olduğunu belirterek Adalet ve Temel Haklar ile ilgili taramayı sonbahara erteledi. Komisyon, kararı açı..
Savcıdan ağır iddia Şemdinli iddianamesinde Org. Büyükanıt'ın sadece yargıyı etkilemeye çalışmakla değil gizli örgüt kurmakla suçlandığı ortaya çıktı
Medyadan dertliyim! CHP lideri Baykal'ın ardından İzmir'e giden Başbakan, 'yazmıyorlar' diye medyayı eleştirdi: Hayırlı işler medyada yer almıyor. Dertliyim de o yüzden konuşuyorum...
Kiralar yüksekten uçuyor Konut fiyatlarında yaşanan büyük yükseliş, kiralara da aynı şekilde yansıdı. Faiz gelirini kaybeden ev sahipleri, çareyi kira gelirini artırmakta buldu. Kira artış o..
50 bin YTL peşinatla ev al, üstüne para kazan! 50 bin YTL peşinatı bulan tüketici, 100 bin YTL krediyle ev alıyor. Evi 1 .100 YTL'ye kiraya veriyor. 20 yılda bankaya 285 bin YTL ödeme yapıyo..
1 milyon euroluk Bugatti'yi Doğuş satacak Doğuş, Volkswagen Grubu'nun iki süper lüks markası Lamborghini ve Bugatti'nin distribütörlüğünü alıyor
Dodge ile Türkiye'deki satışları ikiye katlayacağız Chrysler, yılın ikinci yarısında Dodge markasını Türkiye'de satışa sunacak. Hedef pazar payını yüzde 100 artırmak
207'ye çarpışma testinden tam not Cenevere Otomobil Fuarı'nda dünya prömiyeri gerçekleştirilen Peugeot 207, uluslararası platformda ilk başarısını kazandı. Euro NCAP'in gerçekleştirdiği son ..
Turizmci, Erdoğan'dan turist başına teşvik talep edecek Tekstilcilerden sonra başta KDV indirimi olmak üzere bir dizi taleple Başbakanın kapısını çalmaya hazırlanan turizmciler, 'Turist başı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10