4 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

4 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
LeBron parladı NBA'de Cleveland Cavaliers'ın, rakip sahada Chicago Bulls'u 92 - 91 mağlup ederek beş maçlık yenilgi serisine son verdiği maçta, LeBron James 33 sayı, 11 ribaunt ve 8 asistlik ..
Kapkaççılar boş durmadı İzmir Bergama'da bir bankanın müdür yardımcısı olan Mesut Çobanoğlu kapkaça uğradı. İddiaya göre arkasından yaklaşan bir kişi Çobanoğlu'nun cep telefonu ile kredi kart..
Hırsızlar köpek çaldı İZMİR Güzelbahçe'de bir veterinerin işyerine giren hırsızlar bilgisayarla birlikte cooker cinsi köpeği de çalarak kaçtı. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, cook..
İran bombayı 6 ay sonra bile yapabilir Rus uzmanlar, nükleer programının barışçı olduğunda ısrar eden İran'ın 6 ay ile 5 yıl içinde nükleer silah üreteceği tahmininde bulundu.
UniCredit: Türkiye'nin kredi notu yükselecek İtalyan bankacılık grubu UniCredit, IMF'nin, 3. gözden geçirmesinin tamamlamasının ardından, Türkiye'nin kredi notunun yükseltilmesinin beklendiği..
Pirinç ithal eden Helin, 5 kalite belgesi aldı Gıda sektöründe faaliyet gösteren Helin'in, sektöründe uluslararası onaylı beş ayrı kalite belgesine sahip tek marka olduğu belirtildi.Koç, orta..
TÜTAV, yılın sivil toplum kuruluşu seçildi Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı (TÜSİAV) tarafından her yıl verilen 'Yılın Adamları' ödülleri Ankara Atlıspor Klübü'nde düzenlenen bir törenle sah..
Yıllık enflasyonda yükselişe devam Yıllık enflasyonda geçen yıl ekim ayında başlayan yükseliş süreci yılın ikinci ayında da devam etti. Yıllık enflasyon bu yıl şubat sonunda yüzde 8.15 olduKr..
LeBron James sağ olsun NBA'de Cleveland Cavaliers, deplasmanda Chicago Bulls'u 92-91 yendi ve sezonun 33. galibiyetini aldı.
Paul Doany, Türk Telekom müdürü Türk Telekom'un Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Dr.Paul Doany genel müdürlük görevine atandı.
İlk nema 8 Mart'ta Zorunlu tasarruf hesaplarının tasfiyesi için son iki adım kaldı. 10 taksitte geri ödenecek nemaların 9. taksit ödemeleri 8-20 Mart tarihleri arasında yapılacak.
Arçelik'te kâr keyfi Arçelik A.Ş.'nin, 2005 yılı net kârı 312.2 milyon YTL oldu. Arçelik'ten İMKB'ye gönderilen, 1 Ocak-31 Aralık 2005 hesap dönemine ait konsolide mali tablolara göre...
Prim affına Sezer'den onay Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, SSK ve Bağ-Kur prim borçlarına af getiren yasayı onayladı. Yasa Resmi Gazete'de yayımlanmak üzere Başbakanlık'a gönderdi.
'2050'de E-7'ler G-7'leri geçer' Dünyanın önemli danışmanlık kurumlarından Price Waterhouse Cooper'ın (PWC) hazırladığı rapor, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 7 gelişmekte olan...
Dolar bir yılın en alt seviyesinde Şubat ayının ortasında piyasaya tüm zamanların en yüksek müdahalesini yapan ve yaklaşık 5.5 milyar dolar alan Merkez Bankası'na rağmen döviz kurlarındaki dü..
Arı Menkul UBS'nin oldu İsviçre merkezli UBS'in, Arı Menkul Kıymetler'i satın almak için anlaşma imzaladığı açıklandı.
Ankara'da İranlı konuk Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu'nun (UAEK) pazartesi İran'ın nükleer programıyla ilgili yapacağı toplantı öncesinde Tahran, Ankara'ya özel temsilci gönderdi.
Gül: Diplomasi çözüm olabilir İspanya'yı ziyaret eden Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, dün İspanya Başbakanı Jose Luiz Rodriguez Zapatero ve Dışişleri Bakanı Miguel Angel Moratinos ile bir aray..
Türkiye Tayvan'a kızdı Türkiye, KKTC'ye tecridi kaldırma sürecinde model gösterilen Tayvan'ın Çin'le birleşme hedefi için kurulan Ulusal Birleşme Konseyi'ni askıya almasına tepki gösterdi.
Denetim işlemiyor Türkiye'de hükümetlerin icraatlarını denetleme yetkisine sahip olan TBMM, bu yetkiyi etkili bir şekilde kullanamıyor. Hükümetler iş başındayken...
Gülen: Evren'in sözleri yanlış 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in Fethullah Gülen'le ilgili 'Cumhuriyet'in temsili diye kravat takmadığı' iddiasına, Gülen'in avukatı Orhan Erdemli' den yanıt gel..
8 Mart için validen söz Vali Muammer Güler, geçen yıl 8 Mart Kadınlar Günü öncesinde yapılan eyleme polisin sert müdahalesi sonucu yaşanan olayların tekrarlanmaması için gereken her şeyin yap..
İki askere müebbet talebi Hakkari Şemdinli'de 9 Kasım 2005'te Umut Kitabevi'ni bombaladıkları iddiasıyla tutuklanan astsubaylar Ali Kaya ve Özcan İldeniz ile PKK itirafçısı Veysel Ateş hakkın..
Sağlamer, AIA şeref üyesi Eski İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülsün Sağlamer, Amerikan Mimarlar Enstitüsü-American Institute of Architects (AIA) tarafından 2006 yılı 'Şeref ..
AKP'nin bir gözü dışarıda AKP, gurbetçi oylarına göz dikti. Seçimler yaklaşırken, yurtdışında temsilcilikler oluşturarak gurbetçilerin oylarını kazanma atağına giren AKP...
'Evrim karşıtı müfredat'a itiraz Üniversite Konseyleri Derneği (ÜKD), 'evrim teorisinin temelsiz olduğu'na dair ifadelerin biyoloji ve fen bilgisi ders kitaplarından çıkarılması için Milli Eğ..
Adalet Sarayı kriterleri! Ankara Adalet Sarayı'nda sigara yasağının kapsamı genişletildi. Binada kafeterya kısımnda da sigara içilmesi yasaklandı; binada hâkim ve savcı odaları ile mahkeme ka..
Mobil santralda zafer çevrecinin Danıştay 10. Dairesi, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde kurulu mobil santralın sökülerek kaldırılması kararını onayladı.
'Havalandırma çözüm değil' Sigara yasağıyla ilgili yasa teklifi TBMM'de tartışılırken, uzmanlar yasağın daha da genişletilmesini istiyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9