28 Mart 2006 Salı Günü Haberleri

28 Mart 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Boşanmada velayet için çocuğa görüşü sorulacak Yargıtay, bir boşanma davasında, çiftin 15 yaşındaki çocuklarının görüşlerini açıklama olgunluğuna sahip olduğunu belirterek, velayetle ilgili ç..
Kurtlar şehre indi Finlandiya’nın Norra Karelen Bölgesi’nde şehre inen kurtlar, ev hayvanlarına saldırmaya başladılar.
Tokalaşmayan Müslüman öğrenciyi almayan okul haksız bulundu Hollanda’da, Eşit Muamele Komisyonu, erkeklerle tokalaşmadığı gerekçesiyle bir Müslüman kız öğrenciyi kabul etmeyen okulu haksız bu..
Uykuda ’boş ol’ dedi, karısından boşadılar Hindistan’da uykusunda üç kez ’boş ol’ diyen bir adamı, 11 yıllık eşinden ayırdılar.
Katil zanlısı Türk’ü DNA izi ele verdi Almanya’nın başkenti Berlin’de polis memuru Uwe Lieschied’i öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 39 yaşındaki Mehmet E. ile kendisine yardımcı olduğu b..
Chirac ile Merkel’in oteline silah sokulmuş Terörist Fehriye Erdal’ın "izini kaybettirmesi" olayında itibar kaybeden Belçika Federal Polisi ve İstihbarat Servisi, bir gazetecinin, geçen hafta..
Kolay penaltı yok 2005-06 sezonu beyaz nokta konusunda son 6 yıla oranla en kısır dönemini yaşıyor. F.Bahçe ve Samsun (5’er kez), bu atışı en çok kullanan takımlar oldu. Hakem Zafer Önder İpe..
Hido, Zaza’yı yıktı İki Türk oyuncunun karşı karşıya geldiği karşılaşmada Hidayet Türkoğlu’nun 23 sayıyla oynadığı maçta Orlando, Zaza’lı (16 sayı) Atlanta’yı 108-101 yendi.
İnönü'de çıkış çok Bu sezon BJK İnönü Stadı’nda oynadığı 14 lig maçında 21 puan kaybeden Kartal, 47 yıllık profesyonel lig tarihinin en başarısız dönemini yaşıyor. Beşiktaş’ın UEFA Kupası’nda..
Çirkinlig diz boyu Centilmenlik dışı hareketler, kavgalar, küfürler sadece tribünlerde değil sahanın içinde de yaşanıyor. Yöneticiler sahaya inip futbolcu ve hakem dövüyor. Yetmezmiş gibi tar..
Annesinin adını yaşatmak amacıyla 11 köye kütüphaneler zinciri kurdu Rasime Şeyhoğlu ve oğlu Recai Şeyhoğlu, köylerde kurdukları kütüphaneler zinciriyle Türkiye'nin yanı sıra dünyada da bir i..
Sertab Erener cepten düet yapacak Cep telefonundan dinlenen müziğin kalitesini kullanıcılara tanıtmak isteyen Sony Ericsson, sanatçı Sertab Erener'le walkman telefonu bir araya getiriyor.
Avrupa Birliği’nden tek tip ehliyete onay Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerin ulaştırma bakanları, dün sabahki AB Konseyi toplantısında ‘tek tip ehliyet’ sistemine geçilmesini öngören yönetme..
Sakız çiğneyerek uçakta sağır olma riskini en aza indirebilirsiniz Uçakla seyahat sırasında yüksek basınç nedeniyle içkulak basınç travması riski artıyor. İçkulak travmasına karşı alınacak sa..
Bağırsak iltihabı tespit edilen çocuklar ‘crohn’a yakalanabilir İnsanlardaki sindirim sistemine, ona bağlı hastalıklara etki yapan ve nedeni henüz bilinmeyen ‘crohn (ileitis)’ hastalığı konus..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10