28 Mart 2006 Salı Günü Haberleri

28 Mart 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ballı: Yine G.Saray'ı yenerek şampiyon olacağız Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı, ezeli rakipleri Galatasaray ile ligde yapacakları maçı hasretle beklediklerini ifade eder..
Bakan Güler: Jeotermal kaynakların sadece yüzde 5'ini kullanıyoruz ALİAĞA - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Türkiye'nin jeotermal kaynaklar açısından Avrupa'da birinci, dünyada ..
Toplam 46 bin 345 kişi hak etmeği halde SSK'dan maaş almış ANKARA - Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) Başkanlığı, 46 bin 345 kişinin hak etmedikleri halde maaş aldıklarının tespit edildiğini, öd..
Vestel'in 2005 yılı net dönem karı 53 milyon euro oldu/ Yüngül: Nisan ayında Vestel Beyaz'ı halka açacağız İSTANBUL - Vestel Şirketler Grubu, 2005 yılında 53 milyon euro net dönem karı elde e..
Bak Ambalaj'ın Olağan Genel Kurulu 28 Nisan'da İSTANBUL - Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı ve A Grubu Pay Sahipleri Genel Kurul Toplantısı 28 Nisan'da yap..
Anavatan lideri Mumcu: Ülke ekonomik rekabet gücünü yitirdi İSTANBUL - Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, "Ülke ekonomik rekabet gücünü yitirmiş, sadece pazar denilen bir yapıya dönü..
Denizli'nin ilk köprülü kavşağı 4 ayda çöktü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, görmekli törenle hizmete açmıştı
Piknik alanındaki 60 okaliptüs katledildi Mersin'in Tarsus İlçesi'ndeki Berdan Barajı Piknik Alanı'nda 60 okaliptüs ağacı gövdesinden kesildi. Vatandaşların ihbarı üzerine gözaltına alınan 3..
Diyakbakır'da provokatörler işbaşında Terörist cenazesine katılanlar kepenk kapatmayan 50 işyeri tahrip edildi
PKK'lı teröristin cenaze töreni Adana'da bölücü gösterisine dönüştü Güvenlik güçleri ile giriştikleri çatışmada öldürülen 14 PKK'lı teröristten 24 yaşındaki İdris Sinet'in Adana'daki cenaze ..
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu, Hatay teşkilatını mercek altına aldı ANKARA - AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Hatay teşkilatıyla ilgili ortaya atılan ihale iddialarını araştırmak üzere ..
TBMM Genel Kurul çalışmaları internet üzerinden izlenebilecek ANKARA - TBMM Genel Kurul çalışmaları artık internet üzerinden canlı olarak izlenebilecek. 10 Aralık 1994 tarihinden bu yan..
Vestel'in 2005 yılı net dönem karı 53 milyon euro oldu İSTANBUL - Vestel Şirketler Grubu, 2005 yılında 53 milyon euro net dönem karı elde etti. Grubun 2005 yılı konsolide rakamları ve gelec..
Arçelik'in yeni kurutucu üretim tesisi 2007'de faaliyete başlayacak İSTANBUL - Arçelik A.Ş'nin yeni kurutucu üretim tesisinde 2007'nin ikinci yarısında üretime geçilmesinin planlandığı duyuru..
Açıköğretim'de 2. taksit süresi uzatıldı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde öğrenci katkısı ve öğretim giderleri 2. taksit ödeme süresinin 10 Nisan'a kadar uzatıldığı bildirildi. ..
SSK haksız ödediği aylıkları geri aldı Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK), 46 bin 345 kişinin hak etmediği halde aylık aldığını tesbit ederek, ödenen paraların, bu kişilerden faiziyle birlikte ..
Bakoyanni'den Atina'nın merkezine cami önerisi Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni, Avrupa Birliği ülkeleri içinde cami bulunmayan tek başkent olan Atina'da, Osmanlı döneminden kalan ..
AKP'li bürokratın organize işi Hazine arazisini ucuza kapattı,çiftçi gibi doğrudan gelir ödemesi istedi
'Ekonomi iş değil, işsizlik üretiyor' Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, ekonominin iş yerine işsizlik ürettiğini, hükümetin ise çözüm değil sorun yarattığını söyledi. Seze..
Kapadokya'da, müzik ve şarap eşliğinde güneş tutulması Nevşehir Valiliği, Ürgüp Belediyesi ve Kapadokya Rehberler Derneği (KARED) işbirliğiyle Ürgüp'e bağlı Ortahisar Beldesi Kızılçukur Mevk..
TBMM Meclis Araştırma Komsiyonu üyeleri Hakkâri'de Sıvacıoğlu: Ömer Dinçer ile görüşmedim
İzmir Metro ihalesi iptal ediliyor İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, müteahhit firma Bayındır İnşaat'ın mali sorunları nedeniyle dokuz aydır önemli yol alamadığı Üçyol-Üçkuyul..
Hukukun Egemenliği Derneği, KPSS hakkında "iptal davası" açtı ANKARA - Hukukun Egemenliği Derneği, kamu hizmeti ve görevlerine ilk defa atanacakların seçimi ile kamu kurum ve kuruluşlarına me..
Microsoft, 'İnsan Odaklı' iş vizyonunu duyurdu LONDRA - Microsoft Corporation CEO'su Steve Ballmer, şirketin "İnsan Odaklı" olarak adlandırdığı iş vizyonunun ana hatlarını açıkladı. Doğru yaz..
Vorkink: Türkiye, gelişmekte olan ülkeler içinde en iyi performansı gösteren ülke ANKARA - Dünya Bankası Türkiye Direktörü Andrew Vorkink, Türkiye'nin, gelişmekte olan ekonomiler arasında en ..
THY, 2007'de daha agresif reklam ve tanıtım politikası izleyecek / Kotil: Katlanarak büyüyoruz İSTANBUL/MUSKAT - Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, havayolu şirketleri..
10 Federasyon daha özerk oldu Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü (GSGM) Merkez Danışma Kurulu (MDK) toplantısı Ankara'da yapıldı. 10 federasyon daha özerkliğe kavuşurken, 37 federasyonun bütçesi..
Tam güneş tutulması için geri sayım başladı / Tutulma en iyi Antalya'da gözlenecek ANKARA - Tam güneş tutulması için geri sayım başladı. Yarın gerçekleşecek olan güneş tutulmasının yaklaşık 4..
Doğuş Otomotiv'e göre, 2.el pazarı hareketlenecek/ Acar: Sıfırdan üretim yapma imkanımız yok İSTANBUL - Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, bu yılın ikinci yarısında 2. el otomo..
Eczacıbaşı Bilişim'de yeni atama İSTANBUL - Eczacıbaşı Bilişim'in yeni pazarlama ve satış müdürü Ahmet Abdelaziz oldu. Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, daha önce çözüm geliştirme müd..
BEA, teknik destek ekibini güçlendiriyor İSTANBUL - BEA eSolutions, Erkan Karakuş'u Teknik Destek Bölümü'ne uzman olarak dahil etti. Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, BEA eSolutions, t..
Garanti Faktoring'in Olağan Genel Kurul'u ertelendi İSTANBUL - Garanti Faktoring Hizmetleri A.Ş'nin 29 Mart'ta gerçekleştirilecek Olağan Genel Kurul'u ertelendi. Şirket tarafından borsaya gön..
MB döviz alım ihalesine 120 milyon dolar teklif geldi / Ortalama fiyat 1.3510 YTL oldu ANKARA - Merkez Bankası tarafından yapılan bugünkü döviz alım ihalesine 120 milyon dolar teklif geldi. M..
Başbakan Erdoğan: Terörün hedefi bütün insanlıktır HARTUM - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Terör; ne zaman, nerede, kimi vuracağı belli olmayan bir fenomendir. Hedefi bütün insanlıktır" dedi..
En çok döviz rezervi Çin'de Çin'in döviz rezervleri, Şubat ayı sonu itibariyle 853,7 milyar dolara ulaşarak yeni bir rekor kırdı. Bu miktarla Çin, 850 milyar dolar döviz rezervi bulunduran Ja..
Mey İçki'ye Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi'nden onay İSTANBUL - Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), Mey İçki tarafından üretilen Yeni Rakı, Kulüp ve Altınbaş için üretim ve ithalat izni verdi..
Botaş'tan "Tuz Gölü yeraltı doğalgaz depolama projesi müşavirlik hizmetleri" için ihale ANKARA - BOTAŞ'ın Tuz Gölü Yeraltı Doğalgaz Depolama Projesi, Su Temin, Tuzlu Su Boşaltım ve Doğalgaz ..
HP'den KOBİ'ler için "Hepsi-Bir-Arada" kampanyası İSTANBUL - HP, KOBİ'ler için "Hepsi-Bir-Arada" kampanya fırsatı sunuyor. Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, HP, LaserJet hepsi-bir-arada..
Samsung, MagicGreen'le "Sağlıklı Monitör" dönemini başlatıyor İSTANBUL - Samsung Electronics, bilgisayar ekranından anyon yayan "MagicGreen" ile sağlıklı monitör dönemi için ilk adımı attı. İ..
Pınar organik süt artık 1 litrelik yeni ambalajında İSTANBUL - Pınar, geçtiğimiz yıl Türkiye'de bir ilk olarak piyasaya sunduğu Pınar Organik Süt'ü 1 litrelik yeni ambalajında satışa çıkardı..
AİHM'den Bergama davasında Türkiye'ye 945 bin Euro tazminat ödeme cezası LAHEY- Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Bergamalıların açtığı davada Türkiye'nin toplam 945 bin euro tazminat öd..
DYP'li Eraslan: AKP'li Ergin Ali Cengiz oyunu içine girdi DYP Hatay Milletvekili Mehmet Eraslan, AKP Grup Başkanvekili Sadullah Ergin'in "hünerli bir manevrayla, Ali Cengiz oyunu içine girdiğ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10