27 Mart 2006 Pazartesi Günü Haberleri

27 Mart 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bedava avukatlığa sınırlama geliyor Yeni Ceza Kanunu’yla yürürlüğe giren ücretsiz avukatlık uygulamasında değişiklik gündemde. Adalet Bakanlığı, ücretsiz avukatlığın, sadece avukatı bulunmaya..
Aşkın davasında mahkeme 5 günde toplam 100 tanığı dinleyecek Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Aşkın çete kurma suçlamasıyla bugün hakim karşısına çıkıyor. 5 gün sürecek du..
Bağdat’ta baskın Bakuba’da 30 ceset Irak’ın başkenti Bağdat’ta Amerikan güçlerinin Şii milislerle çatışması sonucu 18 Iraklı öldü. ABD ordusuna bağlı askerler, Şii lider Mukteda el Sadr’a bağ..
Keskin nişancı nasıl kayboldu Tunceli’de keskin nişancı komando olarak askerliğini yapıp 1 yıl önce dönen Tamer Sönmez (24), Başakşehir’de, birlikte hap içtiği arkadaşı Hakan Iğdır’ın otomobi..
Yolu kısaltmak için girdiği TEM’de ezildi İzmit Uzunçiftlik’te ilköğretim 5’inci sınıf öğrencisi Mert Türk (11) evine gitmek için TEM Otoyolu’nda karşıdan karşıya geçerken otomobilin altında ..
Tel örgüleri kesip köpekleri çaldılar İzmir, İnciraltı’nda işadamı Galip Tüzün’ün 5 yaşındaki ’Sör’ ve 4 yaşındaki ’Leydi’ adlı kurt köpekleri, villanın tel örgülerini keserek giren hırsızlar..
Bir otomobilde 4 suç makinesi Fenerbahçe Stadı’nın otoparkından çalınan bir otomobili takip edip Tuzla’da durduran polis, 4 suç makinesi ile karşılaştı.
Mağdurun hayatı kayarken gaspçı 220 YTL’ye kurtuldu Üsküdar’da İsmet Yanardağ’ın parasını gasp edip bıçaklamakla suçlanan Mesut Akkaya (29) 11 gün hapis karşılığı 220 YTL cezaya çarptırılırke..
Otobüs şoförüne tek kurşun Trabzon Havalimanı karşısındaki akaryakıt istasyonunda Tokat Yıldızı Firması’na ait otobüsü yıkatan sürücü Akif Petanoğlu (35), yanına gelen bir kişiyle bilinmeyen ..
Silahla kanlı şaka Adıyaman’da, aynı evde kalan ve ÖSS’ye hazırlanan Mehmet Yetişir (19) ile 18 yaşındaki arkadaşı M.P, kurusıkıdan bozma silahla şakalaşmaya başladı.
Havalar ısınıyor Hava sıcaklığının tüm yurtta yarından itibaren artmaya başlayarak hafta ortasına kadar artışını sürdüreceği bildirildi.
24 saat kesintisiz yargılama İzmir Adliyesi’nde oluşturulan Adli Soruşturma Merkezi sayesinde günün 24 saati kesintisiz yargılama yapılmaya başlandı.
Öldürülen 14 teröristin 6’sı yabancı uyruklu Diyarbakır, Bingöl ve Muş üçgeninde ölü ele geçirilen 14 teröristin kimlik tespiti yapılıyor. Bu arada terör örgütü PKK yanlısı bir internet sites..
Duvar deldiler:2-0 Sarı lacivertliler ligde kalma savaşı veren Malatya karşısında zorlandı. Fevzi’yi 65’te Mehmet ile yıktı. Sinir harbi şeklinde geçen maçta Alex son sözü söyledi. Tuncay dir..
Kanun değişikliğiyle kıyılar imara açılacak iddiası Bayındırlık ve İskan Bakanlığı’nın, kıyıları, halkın kullanımına kapatarak tamamıyla yapılaşmaya teslim edecek, hatta imar affı da içeren b..
Arnavut mafyasına darbe vuran Türk polisine tebrik Arnavutluk’ta çete kurmak ve adam öldürmek suçlarından İnterpol kanalı ile 1997’den bu yana kırmızı bültenle aranırken Ankara Batıkent’te öz..
Fatih 3 kişiye can, 2 kişiye ışık oldu Sınıf arkadaşı C.B.’nin kalbinden bıçakladığı İstanbul Levent’teki Lütfi Banat İlköğretim Okulu öğrencisi Fatih Can’ın (16) beyin ölümü gerçekleşti.
Zorunlu hizmet için başvurular bugün başlıyor ‘Devlet hizmeti yükümlüsü’ kapsamındaki doktorların kura başvuruları bugün başlıyor.
‘Damatlar köyü’nde, kızlar değil erkekler ailelerinden isteniyor Sakarya’nın Ferizli ilçesine bağlı 52 haneli Doğancı köyü, nüfusun yarısına yakınını içgüveyi olarak gelenlerin oluşturması s..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9