21 Mart 2006 Salı Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konuşuyor

21 Mart 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fransa'da genel grev çağrısı 26 yaşından küçüklerin işten çıkarılabilmesi hükmünü içeren yeni iş yasasının iptali için gençlerin hükümete verdiği ültimatom süresinin dolmasını takiben dün akş..
Gizli belge çetede MGK'da hazırlanan ve Bakanlar Kurulu'nda onaylanan çok gizli İç Güvenlik Strateji Belgesi, "Sauna çetesi"nde ele geçirildi. Belge, sadece en üst düzey yetkililere veriliyor..
Blair'e git diyenler çoğaldı 9 yıldır iktidarda bulunan Başbakan Tony Blair'e İngiliz medyasından 5 gün içinde 3. kez istifa çağrısı geldi. Son olarak The Guardian gazetesi, 'en geç eylülde a..
ABD ile pirinç sorunu için panel yapılacak Dünya Ticaret Örgütü (WTO) Türkiye ile ABD arasındaki pirinç sorununu çözmek amacıyla bağımsız bir WTO paneli düzenlenmesine karar verdi. ABD, Türki..
Ak Sigorta, büyümek için şirket satın alacak Ak Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, Ak Sigorta'nın, şirket satın almak için fırsatlara baktığını söyledi.Fortis, net kârını yüzde 90 artırdı
Mısır gazı 2008'de Türkiye'de Mısır doğalgazının Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşınmasına ilişkin anlaşma imzalandı.Yabancı turist azaldı Ulusoy 'Toparlarız' dedi
Erdoğan'la tartışan çiftçiye 2 yıl istendi Mersin'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la tartışan çiftçi Kemal Öncel hakkında dava açıldı. Mersin Cumhuriyet Savcısı Hatice Tatar, 11 Şubat tarihi..
ABD'li ombudsman: Türkler de konuşsun Amerikan PBS (The Public Broadcasting Service) yayın kuruluşu tarafından 17 Nisan'dan itibaren yayınlanmaya başlanacak olan 'soykırım' hakkındaki belgese..
Gül'e 1 ay uçakla seyahat yasak Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, üst solunum yolu enfeksiyonunun sol kulakta travmaya dönüşmesi ve kulak zarının yırtılması üzerine dün GATA'da başarılı bir oper..
Belçika'da Nasreddin Hoca krizi! Belçika'nın başkenti Brüksel'e Nasreddin Hoca'nın heykelinin dikilmesi, tam bir Nasreddin Hoca'lık hikaye oldu... Türk mahallesi olarak bilinen Brüksel'in Sch..
Altay nefes aldı: 2-0 Son üç maçta 7 puan kaybeden Altay, Atatürk Stadı'ndaki gece mesaisinde Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u 24'te Haydar, 42'de ise Fazlı'nın frikik golleriyle dize geti..
Karşıyaka yarın susuz kalacak KARŞIYAKA'DA yarın 12.00-17.00 arası sular akmayacak. Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, kesintinin Menemen Yahşelli pompasındaki çıkış vanasını..
Gençler bu seminere koştu EGE Üniversitesi Kariyer Kulübü öğrencilerine, "Nasıl iş bulunur?" semineri verildi. Eğitim uzmanı Rıfat Sait, özgeçmiş hazırlama ve mülakat teknikleri, iş başvuru y..
Amerikan Cargill’e Danıştay freni Danıştay, Bursa Orhangazi’de birinci derecede tarım arazisi üzerinde kurulu bulunan ABD menşeli Cargill’e ait mısır tesisinin bulunduğu bölgenin ‘özel endüs..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10