21 Mart 2006 Salı Günü Haberleri

21 Mart 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kardeşliğe katkı yapsın Nevruz Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer başta olmak üzere Başbakan Tayyip Erdoğan ve parti liderleri mesajlar yayınladılar. Liderler mesajlarında bir..
20 polise ’rüşvet almaktan’ gözaltı Rusya, Ukrayna ve Romanya’dan getirilen 380 ton kaçak mazotun İstanbul’da pazarlanmasına rüşvet karşılığı göz yumdukları iddia edilen 20 polis gözaltına al..
Bankalar 2005’te personel başına 69 bin YTL kazandı Bankaların ücret, komisyon ve bankacılık hizmet gelirlerinin toplam gelirleri içerisindeki payı on iki yılda 5 puan artarak yüzde 12.4’a ka..
Fransız Sokağı’na İtalyan kardeş Beyoğlu’ndaki Fransız Sokağı’na İtalyan kardeş geliyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beyoğlu Belediye Başkanlığı döneminde düşündüğü İta..
Tiyatro Günü Bildirisi Halman'dan 27 Mart Dünya Tiyatro Günü bildirisini bu yıl, Türkiye’nin ilk Kültür Bakanı, Prof. Dr. Talat Halman hazırladı.
Arınç: Irak’ta 100 bin sivilin ölmesi büyük trajedi TBMM Başkanı Bülent Arınç, Irak’ta şu ana kadar 100 bin sivilin öldüğünden bahsedildiğini belirterek, "Bu bir gerçekliktir. Bu, büyük bir t..
AK Partili vekilden Emniyet’e Sauna Çetesi sorusu: Psikolojimiz bozuldu, CD’lerde kim varsa açıklayın Başkentte ortaya çıkarılan ‘cuntacı’ Sauna çetesinin elinde milletvekillerinin uygunsuz g..
Artık halkımdan isteyecek bir şeyim yok Cumhurbaşkanlarının halk tarafından seçilmesini isteyen 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, böyle bir durumda aday olup olmayacağı konusunda ilk kez net..
İrticanın her türüne karşıyız AK Parti Grup Başkan Vekili Sadullah Ergin, parti olarak irticanın her türüne karşı olduklarını belirterek, "3,5 yıllık icraat ve faaliyetlerinin, partinin kuru..
AK Parti teşkilatı en çok Zaman okuyor Türkiye’nin en çok satan gazetelerinden biri olan Zaman, iktidar partisi yöneticilerinin de tercihi oldu.
Meclis, zararlı madde kullanımına savaş açtı TBMM Başkanı Bülent Arınç, zararlı madde kullanımına karşı, yarın Meclis’te "Sağlıklı Gençlik, Sağlıklı Gelecek" sloganı ile yürütülecek bir kampa..
Mehmet Ağar’dan Edirne’ye sel ziyareti DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Edirne’nin İpsala ilçesinde, sel felaketine uğrayan bölgelerde incelemelerde bulundu.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10