2 Mart 2006 Perşembe Günü Haberleri

2 Mart 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tanrı misafiri: 63-69 Efes Pilsen, ilk turdaki iki yenilginin rövanşını istiyordu. Ama telaş ve 1.80'lik Penn, Abdi İpekçi cehennemini Cibona için cennete çevirdi . Efes Pilsen, Avrupa Ligi'n..
İki kara bomba Beşiktaş'ta kalmayı kabul eden Tigana transfer için düğmeye bastı. Fransız teknik adam, Chelsea'den Geremi ve Lyon'dan Wiltord'un alınmasını yönetimden istedi. Beşiktaş'ın günd..
'Maç izlemeye gelmemişlerdi' Bakan Şahin, Konya maçındaki olaylar için "D.Bakır'ın Türkiye Ligi ile ilişkisini kesmek isteyenler olabilir. Ama izin vermeyiz" dedi . Başbakan Yardımcısı ve Dev..
Adaletsizlik hâlâ sürüyor Canaydın, ligdeki sıralamanın gerçek mücadeleyi yansıtmadığı görüşünde. G.Saray Başkanı Özhan Canaydın, kamuoyunda oluşan adaletsizlik duygusunun ortadan kaldırılmas..
Aysal'ı bekliyor Başkanlığa aday olması beklenen Haznedaroğlu, Aysal'ı yönetimde görev alması için ikna etmeye çalışıyor. Ancak camianın bir bölümünde "Aysal kulübü ele geçirecek" endişesi
’Kan’a on-line sistem Kızılay ile DİSK arasında "Kan bağışçılarının eğitimi ve bağışçı kazanımı" için işbirliği protokolü imzalandı.
Değişim gerek Terim, kendi milli takımıyla çıktığı ilk ciddi sınavda, 2000'de Galatasaray'a oynattığı 2-6-2 taktiğini denedi. Ama bu taktik savunmayı kolay düşürdü . Milli takımımız, Avrupa
Kaybetmemek güzel Mücadele açısından eksiğimiz olmadığını söyleyen Fatih Terim, "Rakibimiz zorluydu. Kaybetmemeye alışmalıyız" diye konuştu. A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Çek
Beklemeye razıyım Ümit'im olsun yeter: 2-2 Euro-2008 yolunda ilk provada vasatı aşamayan yenilenmiş milliler "Daha çok çalışmamız lazım" dedirtti. Çekler'e karşı 80'de giren Ümit Karan'ın iki..
Terim: İyi bir imtihan oldu Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti ile yapılan ve 2-2 berabere sonuçlanan karşılaşmanın ''iyi bir imtihan'' olduğunu belirtti. Terim, maç..
İMKB'de 2005 bilançoları açıklanmaya devam ediyor / Bugüne kadar 46 şirket, 11 banka bilanço açıkladı İSTANBUL - İMKB'de 2005 bilançoları açıklanmaya devam ediyor. Bugüne kadar 46 şirket,..
Emisyon hacmi dün 66.6 milyon YTL arttı ANKARA - Emisyon hacmi 1 Mart Çarşamba günü 66.6 milyon YTL artarak, 19 milyar 176 milyon 789.6 bin YTL olarak gerçekleşti. Böylece emisyon hacmi bir ö..
Akçansa Çimento'da Olağan Genel Kurul 20 Mart'ta İSTANBUL - Akçansa Çimento'da 2005 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 20 Mart'ta yapılacak. Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafında..
Aksigorta'da bedelsiz dağıtımı 10 Mart'ta başlıyor İSTANBUL - Aksigorta'da bedelsiz dağıtımı 10 Mart'ta başlıyor. Aksigorta A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklamada şu ifadelere yer v..
İş Bankası'nda Olağan Genel Kurul, 31 Mart'ta yapılacak İSTANBUL - İş Bankası'nda 2005 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, 31 Mart'ta yapılacak. Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından Borsa'ya g..
Ege Profil'de Olağan Genel Kurul, 7 Nisan'da yapılacak İSTANBUL - Ege Profil'de Olağan Genel Kurul, 7 Nisan'da yapılacak. Ege Profil Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açı..
Konya Çimento'da Olağan Genel Kurul 29 Mart'ta İSTANBUL - Konya Çimento'da Olağan Genel Kurul 29 Mart'ta yapılacak. Konya Çimento Sanayii A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklamada, 200..
Koniteks'ten yüzde 24 bedelli sermaye artışı İSTANBUL - Koniteks, ödenmiş sermayesini yüzde 24 oranında bedelli olarak artırıyor. Koniteks Konfeksiyon Endüstri ve Ticaret A.Ş. tarafından Bor..
Nuh Çimento'da Olağan Genel Kurul, 22 Nisan'da yapılacak İSTANBUL - Nuh Çimento'da Olağan Genel Kurul, 22 Nisan'da yapılacak. Nuh Çimento Sanayi A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklam..
Transtürk Holding'de Olağan Genel Kurul 21 Mart'ta İSTANBUL - Transtürk Holding'de 2005 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 21 Mart'ta yapılacak. Transtürk Holding A.Ş. tarafından Borsa'ya ..
Garanti Bankası, Manisa Turgutlu'da şube açtı İSTANBUL - Garanti Bankası, Manisa Turgutlu'da şube açtı. T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklamada Bankanın Turgutlu Şub..
Reysaş, Chevrolet ve Opel Türkiye ile sözleşmelerini uzattı İSTANBUL - Reysaş, Chevrolet Otomotiv ve Opel Türkiye ile sözleşmelerini uzattı. Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş. taraf..
İMKB, 48 bin direncini kırma çabasında/ Endeks, 47900-48100 aralığında/ Döviz ve faiz gevşedi İSTANBUL - Borsa, alıcılı başladığı günde 48 bin direncini zorluyor. Geride kalan 45 dakikalık sü..
Tek bilet uygulaması denizyoluna talebi artırdı İstanbul'da ulaşım sistemlerinin entegrasyonunu sağlamak amacıyla 1 Şubat tarihinden itibaren başlanılan tek bilet uygulamasıyla şehir hatları ..
Genç yazarlara ödüllerini Başkan dağıttı Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen Hikâye ve Makale Yarışması'nda dereceye giren öğrencilere ödüllerini Fatih Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Suv..
Atatürk Havalimanı gümrüğü gözetimde Rüşvet skandalıyla sarsılan Kapıkule'den sonra Atatürk Havalimanı da polis gözetimine alındı. Polisin ortaya çıkardığı Kapıkule Gümrüğü'nde yaşanan rüşvet..
Aliye rakibini ikiye katladı Heyecan ve duygu yoğunluğunun giderek arttığı "Aliye"de Aliye'nin Deniz'le olan aşkı, Sinan'la arasındaki kovalamaca ve küçük Ayşe'nin anne özlemi izleyenleri yin..
Sobaya 4 kurban daha İSTANBUL Gaziosmanpaşa'da dün Rıza Türk'ün işe gitmemesinden şüphelenen ağabeyi Sadullah Türk, eve gitti. Camı kırarak içeri giren Sadullah Türk, kardeşi Rıza Türk (29), ..
İzmir'de üniversiteli gencin sır ölümü Dokuz Eylül Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümü 3. sınıf öğrencisi olan Emre Pınar (24), dört erkek arkadaşıyla birlikte Bornova'da oturan bi..
Suçsuz yere 5 yıl için tazminat Denizli'de Ömür Şahinoğlu (31) ile dört arkadaşı, işkenceyle kabul ettikleri suç nedeniyle boş yere cezaevinde yattıkları 5 yıl 2 için 10 milyon YTL tazminat i..
Hakan'ın zanlılarına müebbet istemi Cep telefonunu aldıkları üniversiteli genci trenden atıp ölümüne neden olan 3 kapkaççıdan 2'si için müebbet hapis cezası istendi. Kocaeli Üniversitesi İşle..
Okullar S.O.S veriyor Eğitim-Sen'in araştırmasına göre, İstanbul'daki 15 okulda, öğrenciler ve öğretmenler can güvenlikleri olmadığı gerekçesiyle resmi başvuru yaptı. İstanbul'daki okullarda ..
Bir açıldı bir kapandı Mustafa Altıoklar'ın "Beyza'nın Kadınları" filminde farklı kadın tiplerini canlandıran Demet Evgar kameraların karşısına hem çıplak hem de tesettürlü geçti. Mustafa Alt..
Hayatı katliamla geçti 23 yıl önce annesi ile 4 kardeşini öldüren Fahri Elmas 1991'de afla salıverilmişti. Önceki gece dört çocuğunu ve kız kardeşini uykuda silahla öldüren Elmas intihar etti..
Kıtalararası kokaine uluslararası operasyon G. Amerika'dan yola çıkan kokain yüklü gemi, Afrika'ya uğradı. Oradan Avrupa'ya geçti. Asya yolunda baskıyla rota İstanbul'a çevrildi. 73 gün izlen..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10