2 Mart 2006 Perşembe Günü Haberleri

2 Mart 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
'Asker'den fikir suçuna görevsizlik Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın, 3. Kolordu Komutanlığı Askeri Mahkemesi'nde yargılandıkları davanın dosyası, 'gör..
'Kıyafetim çok normal, teşekkür beklerken bana hakaret ettiler' Nazilli Tren Garı'nda demiryolu yapım çalışmaları sırasında sarık ve cüppeyle çalışırken fotoğrafı çekilen Halil İbrahim Usta,..
Kokaine aman yok İstanbul Polisi 95 günlük 'teknik takip'le tarihi bir operasyona imza attı. Bolivya'dan getirilen 42 kilo kokain bugüne kadar yakalanan en büyük miktar olarak kayıtlara geç..
Kimi 198 YTL'lik, kimi 132 YTL'lik üç aylık maaş için kuyrukta Gaziantep'te üç ayda bir maaş alan özürlü ve yaşlılar dün sabahın erken saatlerinden itibaren Ziraat Bankası önünde uzun kuyruk..
ÖSYM'nin başı kendi çektiği fotoğraflarla dertte ÖSS adaylarının fotoğrafları bu yıl başvuru merkezlerinde çekildi. Ve belden, boydan fotoğraflı dosyalarla ÖSYM, güzellik yarışması başvuru s..
'Şemdinli'de bombalar patlarken MİT neredeydi!' CHP'li Ahmet Ersin 'Patlamalardan haberimiz olmadı' diyen MİT temsilcisine tepki gösterdi: Biz de sanıyorduk ki, MİT nefes alsalar biliyor. Bu..
Hakim: Aylık gelirin? Uzan: Yok. Hakim: Mesleğin? Uzan: Genç Parti Lideri Mavi Ulaştırma ve Haberleşme Hizmetleri Ticaret A.Ş.'den 4 yıl önce Genç Parti'ye aktarılan yaklaşık 20 trilyon lira..
Terörist Fehriye Erdal ajanların avcunun içinden kaçmış! Dört yıl hapis cezası alan Fehriye Erdal'ın Belçika İstihbarat teşkilatını atlatıp kayıplara karışması skandal yarattı. Kırmızı Bülte..
MNG Bank'ın kârı 7.5 milyon YTL MNG Bank, geçen yıl vergi öncesi kârını yüzde 81'lik artışla 10 milyon 772 bin YTL'ye, net kârını da yüzde 54'lük artışla 7 milyon 576 bin YTL'ye çıkardı. MNG ..
Arçelik'e Japonya'dan iki verimlilik ödülü Japon Fabrika Bakım Enstitüsü (JIPM), Arçelik'in Ankara ve Çerkezköy'deki işletmelerini büyük ölçekli şirketler kategorisinde ödüllendirdi.Akçansa'd..
Turkcell'in Rus ortağı Altimo: Azınlık olmaktan mutluyuz Turkcell hisselerinin yüzde 13.2'lik kısmını geçtiğimiz kasım ayında satın alan Rus Alfa Grubu'na bağlı Altimo şirketinin CEO'su Alexe..
Yabancı dilin önemi büyük Kıbrıs Rum kesimine sahte Afganistan pasaportuyla gelen bir yolcu, ''Ministry (Bakanlık)'' yerine ''Menistry,'' ''Government (Hükümet)'' yerine de ''Goverment'' yazı..
Miloseviç Clinton'a mektup attı Birleşmiş Milletler Savaş Suçları Mahkemesi'nde yargılanan eski Yugoslavya lideri Slobodan Miloşeviç, mahkemede tanığı olması için ilginç bir isme başvurdu: Es..
İsrail'de terörist uçak paniği İSRAİL Dışişleri Bakanlığı yetkililerinin akşam saatlerinde Türkiye'den hareket eden özel uçağın İsrail hava sahasında kendini tanıtmadığı için Hayfa'ya indiril..
"Yargılanmalarını istedim suç bunun neresinde?" Devrik Irak lideri Saddam Hüseyin, dünkü duruşmasında yine hâkimle atıştı, sert çıkışlar yaptı. Ancak bu kez bir de itiraf geldi... Saddam, kat..
Erkeklerin iki hayali General Motors'un yıllık 'On' şovu izleyenlerin nefeslerini kesti!.. Dünyanın sayılı otomobil üreticilerinden olan GM'in birbirinden güzel ve iddialı 10 farklı modeli, ç..
Yardımcı kadınlar kapışacak 78'inci Oscar ödüllerinin sahiplerini bulacağı 5 Mart Pazar günü yapılacak muhteşem tören öncesi heyecan dorukta. 'Walk The Line' filmindeki rolüyle Reese Withersp..
Kaptan'ın kemikleri sızlıyor!.. Kaptan Cousteau'nun ailesi miras için birbirine düştü. Kaptanın oğlu ve eski eşi arasındaki dava bugün başlıyor. Dokuz yıl önce öldü Dünyanın en ünlü deniz ara..
Bush, işgal sonrası ilk kez Afganistan'da ABD Başkanı George W. Bush, Hindistan'a yapacağı gezisi öncesi dün sürpriz bir mola verdi. Programında açıklanmamasına rağmen Afganistan'a giden Başk..
Bakan Rice'la sabah sporu! Sadece kendi ülkesi değil tüm dünya onu spora düşkünlüğüyle tanıdı. Gittiği yabancı ülkelerde, resmi ziyaretlerde dahi sabah koşusunu asla bırakmadığı bilinen Ameri..
Türk sanatçı İtalyan Senatosu üyeliğine aday gösterildi 17 yıl önce İtalya'ya yerleşen Türk kadın sanatçı Şükran Moral, İtalyan çağdaş sanatı içinde yaptığı aykırı çalışmalarla yakaladığı ünü..
Gökdeniz gün sayıyor Milli oyuncunun şike ve yasa dışı bahis olayı nedeniyle aldığı ceza 7 Mart günü bitecek. Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, Gökdeniz’e G.Saray maçında görev ..
"Mal-mülk sorununa çözüm öneren yok" Rum kesimindeki evini Rum mahkeme kararıyla geri alan Mutluson, Ada'da en çok tartışılan konu hakkında çözüm arandığını fakat konu hakkında arada kalan "g..
Rum kesimi Paris'te bir koydu 3 aldı Annan, Rum liderin Ada'nın askerden arındırılması, Maraş'ın açılması, müzakerelere AB'nin müdahale etmesine olumlu baktığını belirterek Rumlar'a istediğin..
Yeni yıldızlar bulacağız Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’un başdanışmanlığına getirilen Gündüz Tekin Onay, Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmak için kolları sıvadıklarını söyledi..
Bush ve Cheney'in azledilmesi için Kongre'ye çağrı ABD'de demokratların kalesi olarak bilinen San Francisco kentinin belediye meclisi üyeleri, Başkan George Bush ve yardımcısı Richard Cheney'..
Organize küfür "Küfürle mücadele ettiğini öne sürenler, tüm Türkiye’nin gözleri önünde küfrü organize ve önceden planlanmış şekilde, kendi taraftarlarına yaptırmışlardır. F.Bahçe, Tigana’ya a..
ABD'de kuş gribi tehlikesi ABD Sağlık Bakanı Michael Leavitt, son haftalarda bütün Avrupa'yı saran kuş gribinin ABD'ye de ulaşmasının an meselesi olduğunu söyledi. Leavitt, bir Senato komites..
Pakistan'da saldırılar: 4 ölü, 49 yaralı ABD Başkanı George Bush'un iki gün sonra ziyaret edeceği Pakistan'ın Karaçi kentinde, Amerikan Konsolosluğu önünde ve yakınında bomba yüklü araçlarla ..
At yarışları 1.AYAK: Son koştuğu kum yarışı ölçü olmayan Saltukhan bu kez daha iyi koştuğu çim benim favorimdir. Çim pistte etkili yarışlar koşan Metebey ve formunu koruyan Nazlıserim ihmale ..
Karşıyaka-Manisa afet kardeşliği Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak ile Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar, "Afete karşı kardeş şehir" protokolü imzalandı. Protokolün, doğal afet öncesi v..
Skor ilgilendirmiyor Hani yalandan bu maçlar ölçü olmaz denilir ya. Benim için yalandan değil. Gerçekten ölçü değil. Ölçü olabilecek tek şey yeni oluşum, oyun mentalitesi, oyun anlayışı.Enkaz..
Tezeta'ya iki yıl men Merkez Ceza Kurulu'nun doping yaptığı gerekçesiyle yargıladığı ve suçsuz bulduğu Tezeta Dangersa hakkındaki kararına itiraz eden Uluslararası Federasyon'un (IAAF) uyarıs..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10