11 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

11 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gülen okullarına karşı CHP modeli Cumhuriyet Halk Partisi, "Devleti ele geçirme yöntemleri" adıyla anılan video kasetleri sonrasında başlayan hukuki süreç sırasında ABD’ye yerleşen ve kendisi..
’Şarbon’ değil ’toz’muş Ankara’da önceki gün bazı bakanlıklar ile yüksek yargı organlarına zarflarda gönderilen ve ’şarbon’ paniği yaşatan beyaz tozun, insan sağlığı için tehlikeli bir madde ..
Transferleri Halilhodziç’ten gizli yapıyoruz Albayrak, "Hocamızın kalıp kalmayacağına henüz karar vermediğimiz için transfer konusunda kendisine bilgi vermiyoruz" dedi. Trabzonspor Kulübü Baş..
FIFA’ya itiraz ettik Futbol Federasyonu, FIFA Disiplin Kurulu’nun Türkiye-İsviçre A milli maçında çıkan olaylar nedeniyle Türkiye’ye verdiği 6 maç tarafsız sahada seyircisiz oynama cezasına, ..
Le Monde: Çin’in rekabetine Türkiye daha iyi dayanıyor Türkiye’nin Avrupa Birliği (AB) tekstil pazarındaki Çin ve Hindistan’ın rekabetine başka ülkelere oranla dahi iyi direndiği bildirildi.
Merrill Lynch, ’kısadan çekilin’ dedi, piyasa yine dalgalandı Gelişen ülkelerin merkez bankalarının faiz artırım süreçlerine yönelik beklentilerle sarsılan piyasalarda, dün uluslararası yatır..
Cinsel suçlara karşı şişme bebekle eğitim Meksikalı yetkililer, maçoluğuyla meşhur erkeklerini, kadın hakları ve cinsel suçlar konusunda eğitmek için şişme bebekleri kullanıyor.
Hızlı tren üretimi 2.200 kişiye daha çalışma imkanı verecek TCDD, Rotem, Hyundai, Asaş ve Naco işbirliği ile Sakarya’da kurulacak Demiryolu Araçları Fabrikası’nın 10 ayda inşa edilmesi beklen..
Seyirciler halk oyunları ekibi ile coştu Bursa’da Osmangazi Belediyesi Gösteri Topluluğu tarafından düzenlenen gecede doktor, avukat ve memurlardan oluşan Türk Halk Müziği Korosu izleyenleri..
Çevreyi kirleten firma ve şahıslar cezaya çarptırıldı Kocaeli’nde çevreyi kirleten 4 sanayi kuruluşuna ve 4 şahsa toplam 6 bin 908 YTL para cezası kesildi.
Çorlu’ya Anadolu güzel sanatlar lisesi yapılacak Yardım Sevenler Derneği Çorlu Şubesi tarafından "Eğitime Yüzde 100 Destek" kampanyası ile yapılması planlanan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Ok..
Bursaspor'un tribün lideri 50 gram esrarla yakalandı İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi'nde mücadele eden Bursaspor'un Elazığspor ve Mardinspor ile yaptığı maçları izlemek için 8 arkadaşıyla ..
Otelde kalan dilenciden 1.530 YTL çıktı Pendik Belediyesi zabıta memurları tarafından dilencilere karşı yapılan operasyonda yakalanan dilencinin üzerinden bin 530 YTL çıktı. Yapılan araştırma..
Beyaz şapkalı hackerlar internette suçlu avlıyor İstanbul Emniyet Müdürlüğü, internet yoluyla işlenen suçların artması üzerine İnternet ve Bilişim Suçları Birimi kurdu. Birimde çalışan ‘beyaz..
Beşinci katta can pazarı Şişli'de, 5 katlı binanın 2. katında yangın çıktı. Yangında üst katlara çıkan ve burada mahsur kalan apartman sakinleri, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Tabela imalathanesi yangında hasar gördü Pendik'te, reklam tabelası imalatı yapan 5 katlı fakbrikada yangın çıktı. Büyük çapta maddî hasarın meydana geldiği yangın, Pendik ve çevre ilçelerden..
İki hırsız eczanede sızınca yakalandı Beyoğlu'nda, hırsızlık amacıyla bir eczaneye giren iki şüpheli, eczanede uyuşturucu hap alıp kendinden geçince yakayı ele verdi.
Polisten Fatih'te şafak operasyonu İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Fatih'te önceden belirlenen ev ve işyerlerine operasyon düzenledi.
Sabiha Gökçen’deki promosyon vatandaşa yaradı Sabiha Gökçen Havaalanı’nda Türk Hava Yolları (THY) ile Pegasus Hava Yolları arasında başlayan rekabet vatandaşa yaradı.
Onur Air yolcu denetimine açıldı Türkiye’nin önde gelen özel havayolu şirketlerinden Onur Air, dünyada "Gizli Müşteri Araştırmaları" adıyla bilinen uygulamayla özel olarak seçilen "Müşteri Me..
"Namazla Diriliş" panellerinin ikincisi Yenibosna’da yapılacak İlki Başakşehir’de yapılan ve büyük ilgi gören Namazla Diriliş panellerinin ikincisi 17 Mart Cuma akşamı Yenibosna’da yapılacak...
Orhan Kural: Sigara firmalarının hedefi ilköğretim öğrencileri Sigara karşıtlığı ve çevreci faaliyetleriyle tanınan İstanbul Teknik Üniversitesi(İTÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Kural, siga..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9