11 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

11 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Korsana geçit yok İzmir Menemen'de polis, korsan CD operasyonu yaptı. Ekipler cadde ve sokaklara dağıldı. Kısa süre içinde bandrolsüz 3 bin 417 CD ele geçirildi. Beş kişi de gözaltına alındı...
Kadın sağlığı ihmale gelmez İzmir'deki Özel İlgi Tıp Merkezi ile Özdilek Alışveriş Merkezi işbirliği yaptı. Bugün 13.30-15.30 saatleri arasında, "Kadın Hastalıkları ve Tedavi Yolları" konulu ..
Birgililer tarihi Kuran'ı istiyor İzmir'in Ödemiş İlçesi'ne bağlı Birgi Belediyesi, tarihi beldede etnografya müzesi kurmak için kolları sıvadı.Minibüslere ceza yağdı
Fransa'da gençler bir kez daha sokakta Fransa'da gençler bir kez daha sokağa döküldü. "İlk iş sözleşmesi" yasasını protesto eden yüksekokul öğrencilerinin dersleri boykot eylemleri hızla yayı..
Dünyanın en büyük döneri tescillendi Dünyanın en ilginç rekorlarının kayıtlı olduğu "Guinness Rekorlar Kitabı"na Türkiye'den iki başvuru daha adını yazdırdı.
‘Anadolu insanının fedakârlığı, Çanakkale’yi ‘geçilmez’ yapmıştır’ Tarihçi ve yazar Talha Uğurluel, Kütahya'nın Gediz ilçesindeki Özel Gökkuşağı İlköğretim Okulu'nda Çanakkale şehitlerini anm..
‘Doktorların yüzde 50’si, asgari ücretliden daha az kazanıyormuş’ Bursa’daki Gelir Vergisi mükelleflerinin 2004 yılı beyanlarına göre doktorların yüzde 50’si, avukatların da yüzde 42’sinin ay..
Adapazarı’ndan sevk edilen hastalara İstanbul’da ‘yer yok’ Sakarya'dan ‘acil’ sevk edilen hastaların büyük çoğunluğunu ‘yer olmadığı’ gerekçesiyle İstanbul'daki hastanelerin kabul etmediği ve..
Ankesörlü telefondaki ses heyecan oluşturdu Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde bulvar üzerinde oksitlenme yaparak tuhaf sesler çıkaran ankesörlü telefona ‘saatli bomba’ konulduğunu sanan vatandaşlar..
İş-Kur görevlisi, iş arayanlardan para almış Adapazarı İş-Kur Şube Müdürlüğü'nde görevli bir memur, kuruma iş bulmak için müracaat eden şahıslardan iş bulma bahanesiyle para topladığı iddiası..
Kömür ocağının madenci katırları Zonguldak’ın Gelik beldesindeki özel maden işletmesinde adeta lokomotif görevi yapan 3 katır, her gün kömür yüklü 5 ton ağırlığındaki vagonları çekerek üretim..
Yıldırım: Deniz taşımacılığını bütün ülkeye yaygınlaştıracağız Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Marmara Denizi ile İstanbul Boğazı’nda gelişen deniz taşımacılığını bütün sahillere yaygınlaşt..
Boğaz Köprüsü’ndeki nakit gişeleri 3 Nisan’da kaldırılıyor Karayolları 17. Bölge Müdürü Yakup Dost, 3 Nisan 2006 tarihinden itibaren Boğaziçi Köprüsü’ndeki nakit gişelerinin tamamen kapatılac..
Boğaz’a bir tüp geçit daha gündeme geldi Trafik sorununu çözmek için birbiri ardına önemli projeler hazırlanan İstanbul’da; Galataport, Haydarpaşa, ‘Yedi tepeye yedi tünel’ sloganıyla duyurul..
Belediye Fatih’in temizliğiyle övünüyor Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, "İstanbul’un en temiz ilçelerinden birinin Fatih olduğunu" bildirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9