10 Mart 2006 Cuma Günü Haberleri

10 Mart 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Alman futbolunda bir skandal daha Alman futbolunda yeni bir bahis skandalı ortaya çıktı. Frankfurt Başsavcısı Thomas Bechtel, yaptığı açıklamada, bazı karşılaşmaları manipule ettikleri gerekç..
Galatasaray'da başkan adayları belli oldu / 25 Mart'ta 6 aday yarışacak İSTANBUL - Galatasaray Kulübü'nün 25 Mart Cumartesi günü yapılacak seçimli olağan genel kurul toplantısında başkanlığa ..
Eximbank: İhracat kredileri işlemlerinde mevzuat hükümlerine aykırılık yok ANKARA - Türk Eximbank, ihracat kredileri işlemlerinin mevcut mevzuat hükümlerine herhangi bir aykırılığının bulunma..
Reel kesimin güveni şubat ayında 100.6 seviyesine yükseldi ANKARA - Merkez Bankası Reel Kesim Güven Endeksi (MBRKGE), Şubat ayında bir önceki aya göre 0.6 puan artarak 100.6 değerini aldı. Bi..
TMSF mayıs ayında Uzanların 5 şirketini daha satıyor İSTANBUL - TMSF, toplam muhammen bedelleri yaklaşık 90 milyon Amerikan doları olan Limaş, Demaş, Aysan, Metaş ve O2 Oksijen?in ticari ve i..
Avea yönetiminde yeniden yapılanma/ Satışın başına Tayfun Okter geçti İSTANBUL - Avea'da geçtiğimiz aylarda Cüneyt Türktan'ın Genel Müdür olmasıyla başlayan değişim rüzgarı diğer kademelere ..
Uluslararası Kriz Grubu: Rumlar Kıbrıs’ta çözümü engelliyor Merkezi Brüksel'de bulunan Uluslararası Kriz Grubu (ICG), "Kıbrıs Çıkmazı: Bundan Sonrası" başlıklı bir rapor yayımlayarak, adadaki..
2006 KPSS Temmuz'da Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS), 1-2Temmuz 2006 tarihlerinde 81 il merkezi ile Lefkoşa'da gerçekleştirilecek. . Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nden (ÖSYM) yapılan ..
Şampiyonların takvimi belli oldu Futbolda Avrupa Şampiyonlar Ligi çeyrek final kuraları, Fransa'nın başkenti Paris'te çekildi. . Çift maçlı eleminasyon sistemine göre yapılacak çeyrek final m..
Azerbaycan'ın Türkiye'ye elektrik borcu 157 milyon dolara ulaştı Azerbaycan'ın, özerk cumhuriyet Nahçıvan için ithal ettiği elektrikten dolayı Türkiye'ye olan borcunun 157 milyon dolara ulaş..
Felluce'de bir saldırı daha: 11 ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ın batısındaki Felluce'de, bir kontrol noktasında bomba yüklü kamyonetle düzenlenen saldırıda ölenlerin sayısı 11'e çıktı. . Polis,..
Berlusconi'ye yolsuzluk suçlaması İtalya'da nisan ayındaki genel seçimler öncesinde merkez sağ koalisyonun lideri Başbakan Silvio Berlusconi'nin başı yine yargıyla derde girdi. Berlusconi'nin..
SSK'lılara ilaç kolaylığı/ Üniversite hastanelerinde asistanlar da ilaç yazabilecek ANKARA - SSK, aynı konuda 2 farklı mevzuatın bulunması nedeniyle ilaç almakta güçlük çeken yaklaşık 38 mily..
Şemdinli iddianamesi Amerikan basınında 'Laik ordu ile İslam eğilimli hükümet arasında çatlak'
'İktidarı yargıya saygılı olmaya davet ediyoruz' CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onur Öymen, yargının siyasallaşmasına izin vermeyeceklerini söyleyerek, 'Siyasiler yargı..
Baykal, Ağar ve Mumcu hakkında avukatlardan suç duyurusu Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde 15 avukat, CHP lideri Deniz Baykal, DYP lideri Mehmet Ağar ve Anavatan lideri Erkan Mumcu hakkında a..
İçişleri Bakanı Aksu ile Milli Eğitim Bakanı Çelik Van'a geldi Aksu: Huzuru bozmak için alçakça saldırıyorlar
Hisarcıklıoğlu: Ekonomi politikalarını MB değil, hükümet belirler AYDIN - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Merkez Bankası Başkanı'nın değ..
SSK'lılara ilaç kolaylığı/ Üniversite ve eğitim hastanelerindeki asistanların yazdığı ilaçlar alınabilecek ANKARA - SSK, aynı konuda 2 farklı mevzuatın bulunması nedeniyle ilaç almakta güçlük..
Kara para aklamada internet dönemi Adana'da bankacılara yönelik düzenlenen seminerde konuşan İtalyan Mali Polisi Baş Müfettişi Antonino Pascale, suç örgütlerinin kara para aklamadaki yeni te..
Başesgioğlu: Sosyal Güvenlik Reformu bu ulusun geleceği için çok önemli ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, "Sosyal Güvenlik Reformu bu ulusun geleceğine ve gelecek ..
TFF, FIFA Tahkim Komitesi'ne duruşma talebini içeren itiraz başvurusunu yaptı İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu FIFA Tahkim Komitesi'ne duruşma talebini içeren itiraz başvurusunu yaptı. ..
Bakan Aksu: "Van'da 3 canlı bomba" haberleri dedikodu VAN - İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Van'daki patlama sonrası ortaya atılan 3 canlı bomba haberlerinin dedikodu ve söylenti olduğunu b..
Koray Aydın'ın Yüce Divan'da yargılanmasına devam edildi ANKARA - Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Koray Aydın'ın "görevini kötüye kullanmak" ve "haksız mal edinmek" iddialarıyla Yüce Divan'd..
IFC Başkan Yardımcısı Thunell: Değerli YTL uluslararası rekabette zorluklar getiriyor İSTANBUL - Dünya Bankası Grubu'nun özel sektör kolunu temsil eden Uluslararası Finans Kurumu (IFC) Başkan..
Aselsan, SSM ile 6.4 milyon dolarlık sözleşme imzaladı İSTNABUL - Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş, Savunma Sanayi Müsteşarlığı ile toplam bedeli 6 milyon 364 bin dolar olan sözleşme ..
Dünyada IMF programı uygulayan 89 ülke battı ATO (Ankara Ticaret Odası) Başkanı Sinan Aygün, dünyada IMF programı uygulayan 89 ülkenin battığını söyledi
Net Holding, yaklaşık 3.4 milyon dolarlık borç ödemesi yaptı İSTANBUL - Net Holding A.Ş, Halk Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası, TMSF, Vakıfbank ve Müflis Impexbank A.Ş. İflas İdaresine ol..
Kastamonu DSİ'de operasyon: 13 gözaltı Devlet Su işleri (DSİ) Kastamonu 23'üncü Bölge Müdürlüğü tarafından yürütülen Hasköy Sulama Projesi kapsamında müteahhit firmaya 8 milyon YTL fazla öde..
OECD öncü ekonomik göstergeler endeksi ocakta 106.3'e yükseldi PARİS - Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) öncü ekonomik göstergeler endeksi ocak ayında 106.3'e yükseldi. OEC..
'Kesin olarak siyasi' EMEKLİ Orgeneral Hurşit Tolon, Şemdinli iddianamesinde suçlanan Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a yönelik son olayın, siyasi olduğuna kesin olarak in..
MB döviz alım ihalesine 125 milyon dolar teklif geldi / Ortalama fiyat 1.3511 YTL oldu ANKARA - Merkez Bankası tarafından yapılan bugünkü döviz alım ihalesine 125 milyon dolar teklif geldi. M..
Papadopulos, Atina'nın desteğinden memnun Rum yönetimi lideri Tasos Papadopulos, Atina ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, Yunan hükümetiyle yaptığı görüşmelerde, Atina'nın Güney Kıbrıs..
Koray Aydın Yüce Divan'da Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı KorayAydın'ın Yüce Divan'da yargılandığı davaya devam edildi. Yüce Divan'daki duruşmaya, sanık Aydın ile avukatı Bülent Acar, Bayınd..
Fortis'ten 30 YTL'lik İdeal Kart alışverişle çekilişe katılma imkanı İSTANBUL - Fortis, İdeal Kart sahipleri ve İdeal Kart üye işyerleri için yeni bir çekiliş kampanyası düzenledi. "İdeal Kar..
Hazine önümüzdeki hafta 3 ihale düzenleyecek ANKARA - Hazine, önümüzdeki hafta biri referans bono, ikisi tahvil olmak üzere 3 ihale düzenleyecek. Hazine 13 Mart Pazartesi günü 15 Mart valör..
Fortis, kredi ağını genişletiyor/ Banka, Manisalı sanayicilere kredi verecek MANİSA - Fortis, uygun koşullarla avantajlı kredi verdiği işletmelere Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile Ma..
Başesgioğlu: Sosyal Güvenlik Reformu bu ulusun geleceğine yapılacak en hayırlı işlerden birisi ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, "Sosyal Güvenlik Reformu bu ulusun..
Marmaris'te 2 kilo esrar ele geçirildi Marmaris'te, yol denetimi yapan jandarma ekipleri, ilçede satmak üzere esrar getiren bir kişiyi yakalayarak gözaltına aldı. Diyarbakır'dan getirdiği 2 ..
Cezaevindeki 6 PKK'lı açlık grevine başladı Erzurum H Tipi Cezaevi'ndeki biri Suriye uyruklu 6 PKK'lı, Abdullah Öcalan'a 'tecrit' uygulandığını iddia ederek, protesto için süresiz açlık grev..
Japonya'da toplu intiharlarda patlama sürüyor Japonya'da polis, 2 ayrı toplu intihar vakasına ait 9 ceset buldu. Kyodo ajansının haberine göre, başkent Tokyo'nun kuzey batısındaki Chichibu'da..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10