1 Mart 2006 Çarşamba Günü Haberleri

1 Mart 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Artık formayı kaptırmam' Ümit Karan: 'Şimdiye dek 6 kez milli oldum. Bu sayı aslında benim için çok az ama kendi hatam. Bundan sonra Ay-yıldızlı formayı bir daha sırtımdan hiç çıkartmak ist..
Liginizde değişen hiçbir şey olmamış 'Nasıl bıraktıysam öyle buldum. F.Bahçe futbol oynamadan hakemlerle kazanıyor. G.Saray hâlâ maddi olarak kötü. Beşiktaş'ın içi hâlâ karışık'
Beni al hoca! 'Sezon sonu sözleşmem bitiyor ve serbest kalıyorum. Beni alın. Fazla para istemem. Sadece paramı zamanında almak istiyorum.'
Efsane çöktü Florentino Perez, yıldızlara 492 milyon $ harcadı, 2 İspanya, 2 Devler Ligi şampiyonluğu aldı ama kötü gidiş nedeniyle koltuğunu bıraktı
Kılıcını çekti F.Bahçe'de Serkan, Ümit, Rüştü ve Nobre kızağa çekiliyor. Defans kurgusu değiştirilecek, Deniz. Selçuk gibi isimler de ilk 11'e alınacak
Önder Turacı'ya şok ceza F.Bahçeli yıldızın milli takımı reddetmesi Belçikalıları çılgına çevirdi. Federasyon yıldız futbolcuya 5 günlük ceza verdi
F.Bahçe deşifre oldu Zeki Çol (Spor) - İlk 18 maçında sadece 6 puan yitiren ve bir rekora doğru giden F.Bahçe, ne oldu da son 4 maçında 7 puan birden kaybetti?
Kalite sorunu Doğan Koloğlu (Spor) - Çek Cumhuriyeti Milli Takımı, yıllarca fizik ve teknik futbolu 'Orta Avrupa stili' özelliği ile temsil ederek, az nüfusuna rağmen hep kupalarda söz sahi..
Belediye yetkilileri bu çığlığa duyarsız kalmayın... Ahmet Vardar - İzmir'de ekim ayının ortalarında meydana gelen orta şiddetli depremde de can kaybı olmamıştı. Ancak bazı vatandaşların ev..
'Biz onları yeniden yarattık' Süleyman Ateş - Erkekler için huriler varsa kadınlar için de gılmanlar var. Huri, güzel gözlü kızlar demektir. Gılman da terü taze delikanlılardır
Büyüme, istihdam ve işsizlik Seyfettin Gürsel - Büyümenin istihdam yarattığına kuşku yok. Önemli olan büyüme oranlarına kıyasla ne kadar istihdam yaratıldığı. Büyüme-istihdam ilişkilerine u..
Diyarbakır'ı gözden çıkarmamak için! Mustafa Mutlu - Diyarbakırspor-Konyaspor maçındaki insanlık dışı olayları bir kez daha kınıyorum. Ama bu dehşet sahnelerinin arkasında yatan etkenleri d..
İç savaşa karşı Türkiye faktörü Ruşen Çakır - Irak'ta Askeriye Türbesi'ne yönelik saldırıların bir provokasyon olduğu, saldırganların bir Şii-Sünni çatışması arzuladıkları muhakkak. Ortada ..
Uzun yaşamanın sırrı belâ çıkarmamak.. Selahattin Duman - Uzun yaşamanın nasıl birşey olduğunu yeterince uzun yaşamadan bilemezsin.. O yüzden de orta dereceli okullarda, çocuklara kompozisy..
Ateşe atlamak? Okay Gönensin - Önce Hamas lideri Halid Meşal geldi, sonra da Irak Başbakanı İbrahim Caferi... Yanıbaşımızdaki iki büyük ateş topunun tarafları olan kişilerin ziyaretleri ate..
Dağlar kızı Zümrüt'ün ardından... Haşmet Babaoğlu - Odama kapanıp öykü yazmaya başladığım anda yeryüzünde benden başka kimse yokmuş gibi hissederim
Anketler ve gerçekler Mine G. Kırıkkanat - Bazı mesleklerin unvanı için eğitim yetmez, uygulamada kanıtlanması gerekir. Edebiyat mezunu, otomatikman edebiyatçı değildir. Güzel Sanatlar'dan ..
Eurobondlarda inanılmaz yükseliş Salih Neftçi - Doğrusunu söyleyelim bu işin sonu nereye varacak artık bilemiyoruz, ama Eurobond piyasasında yatırımcılar inanılmaz bir yükselişle karşı karş..
Yürü ya Abdullah! Arkanda baban var! Necati Doğru - Şair yine haklı çıktı; 'Ben babamdan ileri, doğacak çocuğumdan geriyim' demiş ya... Başarılı, atılımcı, girişken iş adamı oğul Abdullah U..
Köy turizmi zarar ziyan tespiti Tuğçe Baran - Hayatımın ilk futbolunun açtığı hasarlar kabaca şöyle:
Bakan Tüzmen'in cevabı Ruhat Mengi - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, hakkındaki 'Hazine'yi 64 milyon dolar zarara uğratan usulsüz kredi' iddiasının manşetlerde yer almasından sonra Kahramanmar..
Baba ve Oğul Güngör Mengi - Babam ve Oğlum bu yılın en iyi Türk filmi olarak altı tane ödül almış. Tebrikler.. Maliye Bakara ile oğlunun siyaset sahnesindeki oyunu da kapalı gişe sürüyor
Caferi'nin ziyareti Talabani'yi kızdırdı Irak Başbakanı'nın Ankara'ya geldiği saatlerde, Talabani sert açıklama yaptı: 'Caferi'nin yapacağı anlaşmalar Irak'ı bağlamaz. Haber vermeden bu ziya..
Baykal'a yüklendi: 'Biz değiştik' Başbakan Erdoğan dünkü grup toplantısında Irak'taki gelişmeleri değerlendirirken, bölgede bir an önce şiddet ve çatışmanın yerini ortak aklın almasını arzu ..
CHP, Hamas gibi Caferi ziyaretini de eleştirdi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal dünkü grup toplantısında Irak Başbakanı İbrahim Caferi'nin ziyaretini değerlendirdi
Lula ve Chavez Türk yatırımcısını zengin etti Meksika, Brezilya, Venezülla ve Kolombiya kendi eurobondlarını geri alma kararı aldı. Arz eksikliği nedeniyle Türk tahvilleri rekor üstüne rekor..
Fortis Türkiye'nin üçüncü markası oldu 'Hayatınızın Bankası Olacağız' sloganıyla, üç ay önce 20 milyon dolarlık tanıtım bütçesine start veren Fortis, Dışbank'ı çabuk unutturdu
Tekstilci reçeteyi verdi Başbakan 'zor' dedi 'Bıçak kemiğe dayandı' diyerek isyan eden tekstilciler, dün Başbakan ve ekonomi yönetimiyle bir araya geldi
Dolar 1.31'e indi piyasada yeni müdahale beklentisi doğdu Başta tekstilciler olmak üzere ihracatçıyı krizin eşiğine getiren döviz fiyatlarındaki düşüş dün de sürdü. Bankalararası piyasada do..
Tatil ve kar Ocak'ta dış ticareti vurdu Ocak'ta ihracat yüzde 3.6 geriledi, ithalat 8 milyar doları aştı. Tatille üretim günlerinin azalması dış açığı yüzde 44 artırdı
İsyan otomobile de sıçradı Tofaş CEO'su Altavilla, Oyak Renault Genel Müdürü Gabillet ve Ali Kibar, otomobil sektörünün de tekstil gibi vergi, işgücü ve enerji maliyetleri altında sıkıştığın..
VW beş yıl içinde Türkiye'de üretim sinyali verdi Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, VW'yi yatırıma ikna etmek için kolları sıvadı, îlk kez otomotivci kimliğiyle Cenevre Otomo..
Turkcell, 1 milyar YTL karıyla banka çatlattı Telekomünikasyon piyasasında kartlar yeniden dağıtılırken, Turkcell, 'Rekabete hazırım' mesajı verdi. Abone sayısını yüzde 19.2, kârını ise yüzd..
TMSF'de Başkan'ın dediği oldu urul'a dışarıdan birinin atanmasını istemeyen Ahmet Ertürk, Şener'e Danış'ı önerdi. Uzun bir sessizlikten sonra karar Ertürk'ün istediği yönde çıkınca TMSF Başk..
Türkiye sanayinin duayen ismi Masis Baylan hayatını kaybetti Türkiye'nin ilk sanayicilerinden, Eskidji Yönetim Kurulu Başkanı Dikran Masis'in babası Masis Baylan, vefat etti. 86 yaşındaki ha..
Çete haberlerine Yargıtay'ı karıştırmayın Bazı gazetelerde çıkan Yargıtay'ın isminin de karıştığı sauna çetesinin telefon konuşmalarına, Yargıtay'dan sert tepki geldi
Teröristi kaçırdılar Belçika Mahkemesi, Fehriye Erdal'ı 'terörist' kabul ederek mahkum etti. Ancak teröristin gözetim altında tutulduğu Brüksel'deki evden kaçmasını engelleyemedi
Maganda kurşunu polis müdüründen Mehmet Aslandağ'ın, Uşak Emniyet Müdür Yardımcısı'nın silahıyla vurulduğu anlaşıldı. Ancak ne hapse girdi ne de açığa alındı
Diyarbakır'da internetten elektrik kaçağı! Diyarbakır'da internet aracılığıyla dijital elektrik sayaçlarının program şifrelerini kırarak, abonelerin tüketimini az gösterdikleri iddia edilen ..
PKK'lı bombacı minibüste yakalandı İstanbul'da, Esenyurt'taki LPG depolarını ve bir karakolu bombalamak üzere minibüse binen 21 yaşındaki PKK bombacısı E.T., üzerinde A4 patlayıcıyla yakalan..
Gözaltına alınan 70 Sofu'nun liderinden 28 Şubat dersi! Konya'da 'Sofular' olarak bilinen ve Türkiye Cumhuriyeti devleti rejimini yıkıp yerine İslam Cumhuriyeti kurma amacında oldukları öne ..
İşte Sauna Çetesi'ni dağıtan kadın Çok sayıda kişinin tutuklandığı Küre Operasyonu'nun başlamasını sağlayan Alev Sauna'nın sahibesi: İşyerimde kameralı kayıt yapmak istediklerini söyleyince ..
Unakıtan gölgesi Yerel gazete Bizim Kocaeli, dün ilginç bir iddia öne sürdü: İzmit'teki SEKA Kent Parkı ihalesini Maliye Bakanı'nın oğlu Abdullah Unakıtan'a ait şirket kazandı. VATAN'ın araş..
AKP mektubu tartışıyor AKP'de Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez ile Hatay Milletvekili Fuat Geçen'in, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan hakkındaki sözleri AKP grubunda tartışma konusu oldu
Yargıtay, CHP'nin Atatürk'ün vasiyetine uymasını istedi Yargıtay, son olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mal varlığı tartışmaları sırasında gündeme getirdiği CHP ile Türk Tarih Kurumu v..
Zapsu, Unakıtan için Meclis'e gitti Başbakan Erdoğan'ın danışmanı Cüneyd Zapsu, dün akşam Maliye Bakanı Unakıtan ile görüşmek için TBMM'ye geldi. Görüşmeye AKP Grup Başkan Vekili Salih Kapusu..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10