9 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

9 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bebeğe Tecavüz Davasında Zanlılara 23, Anneye 8 Yıl Hapis İstemi İzmir'in Menderes İlçesinde 17 Aylık N.n.b. Bebeğe Tecavüzle Suçlanan Zanlılar Hakkında Cumhuriyet Savcısı İddianameyi Hazırla..
İstanbul: Hükümlülere Ait Çalışmalar Adliye Duvarlarında Sergileniyor İstanbul Bayrampaşa Kapalı Cezaevi'ndeki Hükümlülerin Cezaevinde Yaptıkları Resimler ve El İşleri, İstanbul Adliyesi'nde ..
İstanbul: İstanbul'daki Deprem Tatbikatının Maliyeti 1 Milyon 862 Bin 785 YTL İstanbul'da Muhtemel Bir Depreme Hazırlık Amacıyla Gerçekleştirilen 3 Günlük Tatbikatın Maliyetinin 1 Milyon 862 ..
Kız Yurdunda 'Çıplak Erkek' Paniği Kütahya'da Üniversiteli Kız Öğrencilerin Kaldığı Özel Bir Yurtta Çıplak Erkek Dolaştığı İhbarı Polisi Ayağa Kaldırdı. Polis, Yurt Yakınlarındaki Bir Atm Kul..
Adli Tıp Kurumu'nda Kadrolaşma İddiası Adli Tıp Uzmanları Derneği ve İstanbul Tabip Odası Tarafından Yapılan Ortak Açıklamada, Adli Tıp Kurumu'ndaki Keyfi Uygulamaların Devam Ettiği İfade Edi..
Ankara: Bülent Ecevit'in Cenaze Töreni Ankara Emniyet Müdürlüğü, Eski Başbakan Bülent Ecevit'in Cumartesi Günü Düzenlenecek Cenaze Töreni İçin Bazı Önlemler Aldı.
Malatya: Otobüsün Çarptığı Kadın Öldü Malatya'da, Otobüs Çarpması Sonucu Yaralanan Bir Kadın, Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti.
İstanbul: Tüsiad'ın AB İlerleme Raporu Değerlendirmesi Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı, Avrupa Komisyonu'nun Türkiye İlerleme Raporu ile İ..
Hazine Dış Borçlanmaya Gidiyor Hazine, 17 Mart 2036 Vadeli Dolar Cinsinden Tahvilin Uluslararası Piyasalara Yeniden İhraçıyla Borçlanmak Üzere Yabancı Bankalara Yetki Verdi. Hazine Bu Yıl 6 M..
Merkez Bankası Döviz Alım İhalelerine Yeniden Başlıyor Merkez Bankası, Döviz Alım İhalelerine Yarından İtibaren Tekrar Başlanılmasına Karar Verildiğini Bildirdi.
Ankara: MHP'den AB İlerleme Raporu'na Tepki Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Dün Açıklanan İlerleme Raporu ve Strateji Belgesi ile AB'nin Türkiye'ye Karşı Önyarg..
Ankara: TBMM "Cinsel İstismarı" Araştıracak CHP, Çocuklara Yönelik Cinsel Sömürünün Önlenmesi ve Bu Konuda Gerekli Tedbirlerin Alınması İçin Meclis Araştırması Açılmasını İstedi.
MB Döviz Alım İhalelerine 10 Kasım'dan İtibaren Başlıyor/ Maksimum Alım Miktarı 45 Milyon Dolar Olacak Ankara- Merkez Bankası, Dövizde Yaşanan Dalgalanma Nedeniyle 16 Mayıs?ta Ara Verdiği Döv..
Dünya Türk İşadamları Kurultayları'nın 6.'sı İstanbul'da Toplanacak İstanbul - Dünya Türk İşadamları Vakfı Tarafından 1996'dan Bu Yana 2 Yılda Bir Düzenlenen Dünya Türk İşadamları Kurultaylar..
Türkiye Bakkallar ve Bayiler Federasyonu'ndan Sigara Zammına Tepki:kaçak Artar Ankara - Türkiye Bakkallar ve Bayiler Federasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Sigaraya Yapılacak Zammın Ka..
İstanbul: İslam Konferansı Teşkilatı Üyesi Ülkelerin Dışişleri Bakanları Olağanüstü Toplanıyor Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İslam Konferansı Teşkilatı Genel Sekreter Ekmeleddin İhsan..
Ankara: Türkiye Bakkallar ve Bayiler Federasyonu'ndan Sigara Zammına Tepki Türkiye Bakkallar ve Bayiler Federasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Sigaraya Yapılacak Zammın Kaçakçıların Ek..
Gül: "İsrail, Operasyonları Hemen Durdurmalı" Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, İsrail'in Filistin'e Yönelik Orantısız, İzahı Mümkün Olmayan Operasyonları Hemen Durdurmas..
İzmir'e 49'uncu Yabancı Temsilcilik Slovenya'nın İzmir Fahri Konsolosluğu'na Atanan Dr. Mazhar İzmiroğlu, Düzenlenen Törenle İzmir'in 49'uncu Yabancı Temsilcisi Olarak Göreve Başladı.
Polis Minibüsü Devrildi: 3 Polis Yaralı Adapazarı'nın Arifiye Beldesi'nde Görev Yapan Polis Minibüsü Şarampole Devrildi. Kazada 3 Polis Yaralandı.
Erdoğan Baykal Hakkında Açtığı Tazminat Davasını Kaybetti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Terör Örgütünün Lider Kadrosunu Meclise Soktu" Şeklindeki Sözlerine, "Yalancı" Diye Karşılık Veren CH..
Bellucı Bildiğiniz Gibi İtalya'nın Dünya Sinemasına Armağan Ettiği En Önemli Değerlerden Biri Olan Monıca Belluccı, Bir Magazin Dergisine Birbirinden Cüretkar Pozlar Verdi.
Elazığ: Damlama ve Yağmurlama Projelerine Büyük Önem Veriliyor Elazığ Tarım İl Müdürü Nizamettin Bilhan, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Projesi Kapsamında, Ekonomik Yatırımlar İ..
Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy Hakkında Dava UEFA Genel Sekreteri Lars Christen Olsson, Tff Başkanı Haluk Ulusoy ve Eski Yöneticileri Hakkında Açılan Davayla İlgili, UEFA Olarak Bir ..
Anavatan'dan Erdoğan'a "İlerleme" Eleştirisi Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Keçeciler, AB İlerleme Raporu Konusunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı "'İzolasyonlar Kalkmadan L..
Zico: İlk Geldiğimde Bana Isınamadılar, Şimdi Sevmeye Başladılar Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Brezilya'nın En Büyük Spor Gazetesi El Globoesporte'ye Çok Özel Açıklamalarda Bulundu.
Rize: Rize'de Ev Yangını Rize Merkeze Bağlı Yolveren Köyü'nde Çıkan Yangında, 3 Katlı Bir Ev Kullanılamaz Hale Geldi.
Ankara: Hazine, Credit Suisse ve Lehman Brothers'a Tahvil Artırımı İçin Yetki Verdi Hazine Müsteşarlığı, Credit Suisse ve Lehman Brothers Yatırım Bankalarına Tahvil Artırımı İçin Yetki Verdi.
İstanbul: Türkonfed'in AB İlerleme Raporu Değerlendirmesi Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (Türkonfed) Yönetim Kurulu Başkanı Celal Beysel, Avrupa Birliği İlerleme Raporu'nu Değerlen..
Londra: İngiltere Dışişleri Bakanı Beckett, Irak'ta Şiddetin Artabileceği Uyarısında Bulundu İngiltere Dışişleri Bakanı Margaret Becket, Irak'ta Şiddet ve Kaosun Artabileceği Uyarısında Bulun..
Malatya: AK Parti İl Yönetimi Tanıtım Toplantısı AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, "Milletvekillerimiz Ekip Olarak Çalışamadılarsa da, Ferdi Olarak Hizmet İçin Yarışıyorlar" Dedi.
Diyarbakır: Bağlar Belediyesi'nden Selzedelere 4 Kamyon Yardım Gönderildi Diyarbakır Bağlar Belediyesi, Sel Afeti Nedeniyle Büyük Zarar Gören Batman, Şemdinli ve Silopi'ye Toplam 22.5 Ton Gıd..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10