9 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

9 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kırcaali: Bulgaristan'ın Irkçı Liderinin Nikah Şahitliğini Türk Lider Yapmak İstiyor Cumartesi Günü Kırcaali'de Nikah Kıydırmak İçin Belediyeye Dilekçe Veren ve Bulgaristan'da Türk Karşıtı Sö..
Borsa Günlük Yüzde 0,39 Yükseldi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 143,00 Puan Düşerek 39.890,93 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri İkinci Seansta Orta..
Genelkurmay Basın Kokteyli Başladı Genelkurmay Başkanlığı'nın Gazi Orduevi'nde Düzenlediği Basın Kokteyli Yerli ve Yabancı Basın Mensuplarının Katılımıyla Başladı.
Ankara: Bilişim 06 Fuarı Ulaştırma Bakanı Yıldırım, Amerikan İstihbarat Örgütü CIA'nın Paravan Şirket Aracılığı ile Türksat Uydusundan Transponder Kiralayarak İran'da İstihbarat Çalışması Yap..
Batman: Bakan Eker Batman'da Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker, Bölgede Meydana Gelen Sel Felaketinde En Büyük Yarayı Batman'ın Aldığını Söyleyerek, "Bu Yara Hepimizin, Elbirliğiyle Bu Ya..
Stone ve Zeta-jones Gibi By Terry Adlı Markanın Kurucusu Terry de Gunzburg, Makyaj Yaptığı Hülya Avşar İçin Şu Yorumu Yaptı: Catherine Z. Jones ile Sharon Stone Karışımı ve Kusursuz.
Kendimi Pile Benzetiyorum Hokkabaz Filmindeki Oyunculuğuyla Beğeni Toplayan Rock Şarkıcısı Özlem Tekin'in, Kendisinden Tek Şikayeti Aşırı Enerjik Olmasıymış.
Bush: "Irak'ta Her Türlü Fikir ve Öneriye Açığım" ABD Başkanı George Bush, Kongre Seçimlerinde Partisi Cumhuriyetçilerin Aldığı Ağır Yenilginin Ardından Demokrat Parti ile Daha Uzlaşmacı Bir..
Talat: "Raporun Kıbrıs'a Yönelik Yaklaşımı Doğru Değil" KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Tarafından Dün Açıklanan Türkiye İlerleme Raporu'nun Türkiye İçin A..
Ordu: Ordu'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 12 Yaralı Ordu'nun Ünye İlçesi'nde, Sürücüsünün Direksiyon Hakimiyetini Kaybetmesi Sonucu Karşı Yöne Geçen Bir Otomobilin Yolcu Midibüsünün Altına Girmesi ..
Bana Birşey Kalmaz Güzel Oyuncu Ahu Türkpençe, Özel Hayatının Göz Önünde Olmasını İstemediğini Söyledi.
İlk Fotoğraf Ünlü Reklamcı Alinur Velidedeoğlu ile Modacı Enci Teker, 9 Aylık Flörtün Ardından 20 Ekim'de Sürpriz Bir Törenle Nişanlanmışlardı.
İstanbul: Deniz Baykal Şili'den Döndü Şili'nin Başkenti Santiago'da Gerçekleştirilen Sosyalist Enternasyonel'in Konsey Toplantısına Katılan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Bugün Yurda Döndü. ..
"Afet 2006 Arama ve Kurtarma Tatbikatı" Sona Erdi İçişleri Bakanlığı Sivil Savunma Genel Müdürlüğü Organizasyonunda, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Koordineli Olarak İstanbul"da 3 Gündür 5 İlçed..
Lefkoşa: KKTC Toros-2006 Tatbikatı Sona Erdi Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığı'nca (Ktbk) İcra Edilen "Toros-2006 Tatbikatı" Bugün Sona Erdi. Özel Hazırlık ve Prova Dahi Yapılmadan İcr..
Vakıflar Yasası Kabul Edildi TBMM Genel Kurulunda, Vakıflar Yasası Kabul Edildi.
Sezer Devlet Mezarlığı Yasasını Onayladı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit'in Devlet Mezarlığı'na Defnedilebilmesi İçin TBMM'de Dün Kabul Edilen Yasayı Onayl..
Ailesi Tepkili Malawı'den Mal Alır Gibi Evlat Edinmesi Nedeniyle Eleştirilen Madonna'ya Şimdi de Bebek Davıd'in Akrabalarından Tepki Geldi.
Sezer'den Ecevit'in Defnine Onay Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Eski Başbakan Bülent Ecevit'in de Devlet Mezarlığına Defnedilmesine Olanak Tanıyan Kanunu Onayladı.
Ankara: Cumhurbaşkanı Sezer Ecevit Yasasını Onayladı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Eski Başbakan Bülent Ecevit'in Devlet Mezarlığı'na Gömülmesine Olanak Sağlayan 5554 Sayılı Kanunu Onayla..
Ankara: Vakıflar Yasa Tasarısı Kanunlaştı Vakıflar Yasa Tasarısı, Eylül Ayından Beri Komisyon ve Genel Kurulda Yapılan Görüşmeler Sonucunda Nihayet TBMM Genel Kurulu'nda Yasalaştırıldı. Tasar..
Samsun: Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da Kimliği Belirsiz Kişi veya Kişiler, Kapısını Kırarak İçeri Girdikleri Bir Evi Tüpgazla Tutuşturarak Ateşe Verdi.
Sakaryasporlu Alişen Kandil'e Saldırı Sakaryasporlu Futbolcu Alişen Kandil, Antrenman Sonrası Kimliği Belirlenemeyen İki Kişinin Saldırısına Uğrayarak Gözünden Yaralandı. Futbolcunun Sağlık D..
Rize: Rize'de Bir İş Makinası Heyelan Altında Kaldı: 1 Ölü, 4 Yaralı Rize'nin Güneysu İlçesi'nde Bir İş Makinasının Heyelan Altında Kalması Sonucu 1 İşçi Hayatını Kaybetti, 4 İşçi de Yaraland..
Tahran: İran Halkının ABD Seçim Sonuçlarına Bakışı İran Halkı, Amerikan Seçim Sonuçlarının, Dış Siyasette Bir Değişikliğe Sebep Olmayacağını, Ancak ABD Başkanı George W. Bush ve Kadrosunun Ar..
Diyarbakırlı Mahsun'um Klip Çekimlerini Genellikle Tropik Adalarda Yapmayı Seçtiği İçin Eleştirilen Mahsun Kırmızıgül, Özünü Kaybettiğini İddia Edenlere Yanıt Verdi.
Ortalık Karışacak Gayrettepe'de Bir Şirketin Açılışına Katılan Arto Olay Yaratacak Açıklamalarda Bulundu.
Olmert: "Saldırı Önceden Planlanmış Değildi" İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Dün Beyt Hanun'da 19 Kişinin Ölümü, 40'tan Fazla Kişinin Yaralanmasına Neden Olan Saldırının, Önceden Planlanmış Bi..
Kocaeli'nden Ecevit'in Mezarına Toprak... DSP Kocaeli İl Başkanı Hasan Ertuğ, Eski Başbakan Bülent Ecevit'in Mezarına Konulmak Üzere Kocaeli'nden Toprak Götüreceklerini Bildirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10