9 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

9 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
2006 Küresel İnsani Gelişme Raporu Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (Undp) Tarafından Hazırlatılan Bağımsız 2006 Küresel İnsani Gelişme Raporu'nda, Güç Dengesizliği, Yoksulluk ve Kürese..
İnegöl'de Öğrencilere Organ Bağışı Konferansı... Bursa'nın İnegöl İlçesinde, "3-10 Kasım Organ Bağışı Haftası" Çerçevesinde, Öğrencilere Yönelik Organ Bağışı Konferansı Düzenlendi.
Ankara: CHP'den "İlerleme Raporu" Değerlendirmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, AB İlerleme Raporu'nu Değerlendirerek, "Son Derece Haksız Suçlamalar ve Baskıların Yanı Sıra Haklı El..
Eleştirilere Yanıt Verdi Ünlü Yapımcı Fatih Aksoy; Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın Hayatını Filme Çekeceği İçin Kendisini Eleştiren ve "O İşi Herkes Yapamaz" Diyen Sibel Can'a Yanıt Verd..
Best Model Türkiye 2006 Kurucu Başkanı Erkan Özerman'ın 19 Yıldır Organize Ettiği "Dünyanın En İyi Mankeni" Yarışmasında, Türkiye'yi Temsil Edecek Olan Bay ve Bayan Manken, Kıbrıs'taki 32..
Cem O Karakterde Değil! Savaş Ay'ın 'Şeytan Torbası' Adlı Senaryosunu Cem Yılmaz'a Vermekle Suçladığı Cansu Dere İlk Kez Konuştu. 'Savaş Ay Ayıp Etti' Diyen Ünlü Manken Hem Kendini Hem de Cem..
Ankara: Başbakanlığın 2005 Yılı Harcama Tablosu Başbakanlık, 2005 Yılında Kendisine Tahsis Edilen 938 Milyon 16 Bin 500 YTL'lik Başlangıç Ödeneğinin 699 Milyon 506 Bin 925 YTL'lik Kısmını Har..
Edirne: Edirne'de 2 İşçi, Toprak Altında Kalarak Can Verdi Edirne'nin Uzunköprü Elmalı Köyü'nde İki İşçi Göçük Altında Kalarak Hayatını Kaybetti.
Oyak Bank'a Fransız İlgisi Denizbank ve Finansbank"ın Özelleştirilmesinin Ardından Türk Bankacılığının Kalelerinden Biri Olan Oyak Bank"ta Batı Bankalarının İlgisini Çekiyor. Reuters"in, Fran..
Mersin: Gıda, Mersin'in En Önemli Sektörü Devlet Planlama Teşkilatı (DTP) Tarafından Yayınlanan Bir Rapora Göre, Mersin'in En Önemli Sektörünün Gıda Sektörü Olduğunun Ortaya Çıktığı Bildirild..
Zonguldak: Zongludak'ta Yerel Yönetimler - Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca, Karaelmas Gazeteciler Derneği'ne (Kgd), Kuruluşunun 4. Yıldönüm Nedeniyle Ziyaret Gerçekleştirdi.
Ağrı: Basın Mensuplarına Kolestrol Ölçümü Ağrı Sağlık Müdürü Osman Gebelek'e 'Hayırlı Olsun' Ziyaretinde Bulunan Basın Mensupları, Tanışmak İçin Gittikleri Müdür Odasında Kolesterol Testinden..
RTÜK'ten Çocuklara Web Sayfası RTÜK, Çocukların Televizyon Programlarıyla İlgili Duygu ve Düşüncelerini Dile Getirebilecekleri Bir Web Sayfası Hazırladı. Bugün Yayına Giren Web Sayfasında Çoc..
AB, Türk Projelerini Bekliyor Tübitak AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinatörü Doç. Dr. Nilay Başaran, Avrupa'nın Rekabet Gücünü, Bilimsel ve Araştırma Kapasitesini Artırmak Amacıyla Kurul..
Uluslararası Rezervler Geriledi Ankara - Uluslararası Döviz Rezervi, Bir Önceki Haftaya Göre 68 Milyon Dolar Geriledi. merkez Bankası Tarafından Haftalık Olarak Yayınlanan Verilere Göre, Ulu..
Türkiye, Yılbaşından Bugüne 16.4 Milyar Dolar Dış Borç Ödedi Ankara - Türkiye 2006 Yılının Başından Bugüne 16 Milyar 636.61 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesi Yaptı. merkez Bankası Haftalık Bülten..
Tüketici Kredileri Toplamı 434 Milyar YTL'ye Dayandı Ankara - Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 162 Milyon 137 Bin YTL Artarak 3 Kasım İtibariyl..
Yataş'ta Olağan Genel Kurul'un İptali için Dava İstanbul - Yataş Yatak ve Yorgan Sanayi Ticaret A.ş'de Ortaklardan Muammer Öztaşkın Olağan Genel Kurul'un İptali için Dava Açtı. şirketin Bor..
Hazine, Dolar Cinsi Tahvilin Artırımı için Credit Suisse ve Lehman Brothers'a Yetki Verdi Ankara - Hazine Müsteşarlığı, 17 Mart 2036 Vadeli Dolar Cinsi Tahvilin Artırımı için Yetki Verdi. haz..
Ankara: Polislerden Ecevit'in Cenaze Töreni Provası TBMM'de Görevli Polislerin Bir Bölümü, Eski Başbakan Bülent Ecevit İçin Meclis Protokol Kapısı Önünde Düzenlenecek Cenaze Töreni (Devlet Tö..
Mersin: Bülent Ecevit'in Hayatını Kaybetmesi Demokratik Sol Parti (DSP) Mersin İl Teşkilatı'nın, Bülent Ecevit'in Cenaze Törenine Yaklaşık 5 Bin Kişiyle Katılacağı Bildirildi.
Bağdat: Bağdat'ta Havan Topu Saldırıları Bağdat'ın Kuzeydoğusunda Bulunan Sünnilerin Yaşadığı Ademiye Mahallesi'ne Dün Gece Onlarca Havan Topu Saldırısı Düzenlendiği Bildirildi.
Bu Kez Elmas Tanıttılar Sema Şimşek, Ece Sükan ve Tülin Şahin, Dünyanın En Büyük Elmas Üreticisi de Beers Grubu'nun Pazarlama ve Satış Şirketinin Geccesine Katıldı.
Hip-hop Partisi Bu Gecce Levent'in Sıradışı ve Gözde Eğlence Mekanı Sapphire'de Bu Gecce Hip Hop Partisi Düzenlenecek.
F.bahçe'ye de G.saray'a da Yıldırım Turkcell Süper Ligi'nde 13. Hafta Maçlarında Görev Alacak Hakemler Belli Oldu. Lider F.bahçe'nin Denizli Deplasmanındaki Puan Mücadelesinde Hakem Bülent Yı..
"Finlandiya Planını Konuşmaya Açığız" Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, Kıbrıs Sorununun Türkiye-AB İlişkilerini Zedelememesi için Çaba Göstermeye Devam Edileceğini Söyledi. Tan, Haftalı..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10