8 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

8 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Samsun: Kömür Sobasından Zehirlenen 4 Kişi Hastanelik Oldu Samsun'da 4 Kişi, Kömür Sobasından Sızan Gazdan Zehirlendi.
İstanbul: Ercan Kartal'a Müebbet Hapis İşadamı Özdemir Sabancı Suikastının Azmettiricisi ve Yasadışı DHKP-c Örgütünün Üst Düzey Yöneticisi Olduğu İddiasıyla Yargılanan Ercan Kartal'a, Ağırlaş..
Eskişehir: Eskişehir'de 2 Kişi İntihara Teşebbüs Etti Eskişehir'de Bunalıma Giren 2 Kişi, Tabanca ve Yüksekten Atlayarak İntihara Teşebbüs Etti.
Eskişehir: Eskişehir Polisinden "Yıldırım" Operasyonu: 22 Gözaltı Eskişehir'de, Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurup, Örgüt Vasıtasıyla Teşekkül Halinde Uyuşturucu Ticareti Yaptıkları İddia Edile..
Lefkoşa: AB Komisyonu'nun İlerleme Raporu Kıbrıs Rum Kesimi, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nun Türkiye'nin Üyelik Süreciyle İlgili Olarak Açıkladığı İlerleme Raporu'ndan Memnun Kaldı.
Sofya: İsrailli Milletvekilinden Bulgarları Şaşırtan Açıklama İsrail'de İktidardaki Aşırı Milliyetçi Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Beni Elon, Filistinlilere Çağrıda Bulunarak, Bulgarista..
Pendik'te 80 Kilo 500 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi Haydarpaşa Gümrük Müdürlüğü'ne Bağlı Pendik Un Ro Ro Sahasına Giren N.e. Yönetimindeki Bir Tır'da Stepne İçerisine Saklanmış 80 Kilo 500 Gr..
Fenerbahçeli Futbolcular Auto Show 2006 Fuarını Gezdiler Fenerbahçeli Futbolculardan Mateja Kezman,önder Turacı, Can Arat ve Kaleci Volkan Cnr Uluslararası Fuar Merkezinde Düzenlenen İstanbul..
Altay'da Ekrem Al Dönemi Türk Telekom Lig A'da Son 5 Maçında Kaybettiği 13 Puanın Faturasını, Teknik Direktörü Ümit Turmuş'a Kesen Altay Yönetimi, Sezon Sonuna Kadar Siyah Beyazlı Takımı Çalı..
Bosch'tan Gaziantep'e Yatırım/ Şirket, Son 10 Yılda Türkiye'de 1 Milyar Dolarlık Yatırım Yaptı Gaziantep - Bosch Sanayi ve Ticaret A.ş. Genel Müdürü Gürcan Karakaş, Türkiye'de Son 10 Yılda Ya..
Albaraka Türk Gm Büyükdeniz: Cari Açık, Türkiye'nin Yaşamak Zorunda Olduğu Bir Gerçek İstanbul - Albaraka Türk Genel Müdürü Dr. Adnan Büyükdeniz, "Cari Açık, Türkiye'nin Yaşamak Zorunda Olduğ..
Tübitak, 2.uluslararası Bilim ve Araştırma Günü'ne Evsahipliği Yapıyor Ankara - Tübitak, Türkiye'nin Bilim ve Teknoloji Alanında Uluslararası Düzeyde Çalışmalarının Sürdürülmesi ve Geliştiril..
Müsiad'ın '10'uncu Uluslararası İş Forumu Kongresi' 22 Kasım'da Başlayacak İstanbul - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Tarafından Düzenlenecek "10'uncu Uluslararası İş Forumu ..
Çanakkale'de Altın Rezervi Bulundu Çanakkale - Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine Bağlı Kazdağı Eteklerindeki Kısacık Köyü Yakınlarında, Mta Tarafından 8 Yıldır Yürütülen Çalışmalar Kapsamında Ön..
Şener: "Sürecin Sağlıklı Devam Etmesi İçin Çaba Harcayacağız" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Avrupa Birliği (AB) İlerleme Raporu'nda Yeni Bir Şey Olmadığını Belirtere..
İnegöl'de Mobilya Tasarım Yarışması Sonuçlandı... Bursa'nın İnegöl İlçe Ticaret ve Sanayi Odası (İtso), İnegöl Mobilyacılar Odası (İmo) ve Uludağ Üniversitesi (Uü) İnegöl Meslek Yüksekokulu ..
Ankara: Türk Ticaret Kanunu Tasarısı Alt Komisyonda TBMM Adalet Komisyonu'nda, 1537 Maddelik Türk Ticaret Kanunu Tasarısı'nın Bu Yasama Yılında Görüşülüp Görüşülmemesi Konusunda Uzlaşma Sağla..
Ankara: Emniyete 20 Bin Yeni Polis Takviyesi Emniyet Genel Müdürlüğü'ne 2007 Yılı ve Sonrası İçin 20 Bin Yeni Polis Kadrosu Verilmesini Öngören Kanun Tasarısı, TBMM İçişleri Komisyonu'nda Ben..
Taksitler Ödenmedi THY'de Kamu Payı Arttı Özelleştirme İdaresi, Halka Arzı Sonrasında, Taksitli Satışlardan İade Olan Toplam 212 Bin 254 THY Hissesinin Öib Hesabına İntikal Etmesinden Sonra T..
Moore 44 Yaşında Demı Moore 44 Yaşına "Mutlu Ailesiyle" Girdi. Moore, "Ben, Eşim Ashton Kutcher, Kızlarım, Eski Kocam Bruce Willis, Bir Takımız ve Büyük, Mutlu Bir Aileyiz" Dedi.
Minik Serçe'den Çiçekler Pop Müziğinin Ünlü İsmi Sezen Aksu, Rahşan Ecevit"e Üzerinde "Sevgili Rahşan Hanım, Acınızı Paylaşıyorum, Dualarım Seninle" Yazılı Bir Not Bulunan Çiçek Gönderdi. Paz..
Kütahya: Başkan İça'dan, İsmini Kullanan Siteye Tepki Hangi İlde Faaliyet Gösterdiği Belirlenemeyen Bir Ajansın, Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça'nın İsmini Taşıyan Bir Web Sitesi Hazırla..
Samsun: Bayanlarla Alem Yapınca Parasını Çaldırdı Samsun'da, Bayanlarla Arkadaşının Evinde Alem Yaptığı İddia Edilen Bir Kişi, 2 Bin 900 YTL Parası Çalınınca Arkadaşından Şikayetçi Oldu.
İstanbul: Moody's Kmv ve Tarsus Kredi İstanbul'da Kredi Riski Konferansı Düzenledi Kreditörlere, Yatırımcılara ve Kuruluşlara Yönelik Kredi Riski Ölçümleme ve Yönetimi Çözümlerinde Dünyanın Ö..
Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Oluşturulması çalışmaları başladı Bingöl'de Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Oluşturulması çalışmalarına Ağustos ayından itibaren başlandığı bildirildi.
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4580 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8600 YTL Oldu.
Paris: Fransa, Türkiye'nin AB Üyelik Müzakerelerinin Gözden Geçirilmesini İstedi Fransa, Türkiye'nin Avrupa Birliği Üyelik Müzakerelerinde Yeniden Bir Düzenleme Yapılması Çağrısında Bulundu.
Hükümet Raporu Değerlerdirdi 2006 Yılı Türkiye İlerleme Raporu ve Strateji Belgesine İlişkin Hükümet Açıklamasında, "Rapor, Hükümetimizin Reform Sürecine Bağlığını Teyid Ederek, Sağlanan Gel..
Org. Sarıışık: "Silahsız Uçakların Dolaşması Alınmış Bir Karardır" Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Şükrü Sarıışık, "Silahsız Olarak Uçakların Bu Bölgede Dolaşması, İki Ülke Silahlı Kuvvetleri ..
Paris: Fransa, Türkiye'nin AB Üyelik Müzakerelerinin Gözden Geçirilmesini İstedi Fransa, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) Üyelik Müzakerelerinde Yeniden Bir Düzenleme Yapılması Çağrısında Bulu..
Trabzonspor: 2 Eskişehirspor: 2 (İlk Yarı Sonucu) Fortis Türkiye Kupası (B) Grubu"nda Trabzonspor ile Eskişehirspor Arasında Yapılan Maçın İlk Yarısı, 2-2 Berabere Sona Erdi. 3. Dakikada Serk..
Türkiye ve Yunanistan'dan Doğal Afet Tatbikatında İşbirliği Türkiye-yunanistan Doğal Afet Arama Kurtarma Tatbikatı, Ankara'da Yapıldı. Tatbikatına Katılan İki Ülke Silahlı Kuvvetlerine Bağlı ..
Süleymaniye Camii Avlusunda Tecavüz İstanbul -( Dha Özel Görüntülerle) Eminönü Süleymaniye Camii Avlusunda İspanyol Turist Irene L.'ye Tecavüz Ettiği İddiasıyla Yakalanarak Gözaltına Alınan 1..
Sanatçı Alpay: Ecevit Sayılı Ölümsüzler Arasında Sanatçı Alpay, Rahşan Ecevit'i Oran'daki Evinde Ziyaret Etti. Alpay, "Bence Çoktan Dünyada Sayısı Çok Az Olan Ölümsüzlerin Arasına Karışmış Va..
Bosh'tan Gaziantep'e Yatırım/ Şirket, Son 10 Yılda Türkiye'de 1 Milyar Dolarlık Yatırım Yaptı Gaziantep - Bosch Sanayi ve Ticaret A.ş. Genel Müdürü Gürcan Karakaş, Türkiye'de Son 10 Yılda Yap..
Albarak Türk Gm Büyükdeniz: Cari Açık, Türkiye'nin Yaşamak Zorunda Olduğu Bir Gerçek İstanbul - Albaraka Türk Genel Müdürü Dr. Adnan Büyükdeniz, "Cari Açık, Türkiye'nin Yaşamak Zorunda Olduğu..
Tim Başkanı Satıcı: Bankacılık, Milli Formayla Yapılabilecek Bir İş Değil İstanbul - Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Başkanı Oğuz Satıcı, Bankacılığın, Küreselleşmiş Dünyada Ciddi Anlamda ..
Vob, Günü 126.2 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 126 Milyon 171 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da..
Setbir: Kırmızı Ette Kdv Oranı Yüzde 8 Olarak Uygulansın İstanbul - Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (Setbir ) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, Kırmızı Et Topta..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10