8 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

8 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Undp, 2006 Küresel İnsani Gelişme Raporu Yarın Açıklanıyor Ankara - BM Kalkınma Programı (Undp) 2006 Küresel İnsani Gelişme Raporu Yarın Açıklanıyor. bm Türkiye Koordinatörü ve Undp Temsilci..
Tim Tarım Komisyonu Yeniden Oluşturulacak Mersin - Türkiye İhracatçılar Meclisinin (Tim) Hızlı ve Etkin Çözümler için Kurduğu Tarım Komisyonunun, Yeniden Oluşturulacağı Bildirildi. akdeniz İ..
Turkcell, "Bilişim 06'nın Resmi Sponsoru Oldu Ankara - Gsm Operatörü Turkcell, Ülkemizdeki Bilişim Teknolojilerinin Gelişimine Katkı Sağlamak, 3g'nin Ülkemize ve Sektörümüze Sağlayacağı Katkı..
İhaleler Sonrasında Py'lere Toplam 250.7 Milyon YTL'lik Satış Yapıldı Ankara - Hazine'nin 13 ve Ve 21 Ay Vadeli Tahvil İhalelerinin Ardından Piyasa Yapıcılara Toplam Net 250.7 Milyon YTL Opsi..
Binek Otomobil ve Hafif Ticari Araç Satışlarında Düşüş Sürüyor/ İlk 10 Ayda Yüzde 11.2 Azalma Yaşandı İstanbul - 2006 Yılı Binek Otomobil ve Hafif Ticari Araç Satışları Ekim Sonunda 489 Bin 1..
Sakarya: Sakarya'da Yerel Yönetimler - Sakarya'nın Taraklı İlçesi Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, İlçeye Yüksek Okul Açılması İçin Çalışmaların Sürdüğünü Söyleyerek, Yüksek Okulun Bir An..
Babacan: AB Tarafsız Değil/ "Kıbrıs Sorununun Çözüm Yeri BM'dir" Lizbon - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Portekiz'in Diario de Noticias Gazetesinde Bugün Yayımlanan Demecinde, Kı..
Bolu: Bolu Valisi Ali Serindağ'dan Şeffaflık Uyarısı Bolu Valisi Ali Serindağ, Daire Müdürleri ve Kaymakamlarla Biraraya Geldi.
Londra: İngiliz Futbolunda Bir Skandal Daha İngiltere'de Gerek Eski Gerekse Şu Anda Forma Giyen Futbolcularla İlgili Olarak Gün Geçmiyor Ki Yeni Bir Skandal Ortaya Çıkmasın.
Ankara: Başbakan Erdoğan'ın Medya Temsilcileriyle Yaptığı Sohbet Toplantısı (1) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2007 Yılının Mayıs Ayında Gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde AK Pa..
Ankara: Cumhurbaşkanı Sezer'den Yüzde 24 Tasarruf TBMM Hesaplarını İnceleme Komisyonu'nda, Cumhurbaşkanlığı'nın 2005 Mali Yılı Kesin Hesapları İbra Edildi. Yapılan İncelemede, Cumhurbaşkanlığ..
Ankara: CHP'den Teşkilatlarına "Ecevit'in Cenazesine Katılın" Genelgesi CHP Genel Sekreteri Önder Sav, Bir Genelge Yayınlayarak CHP Örgütünü Bülent Ecevit'in Cenaze Törenine Katılmaya Çağırdı..
Mersin: Mersin'de Su Fiyatına Tepki AK Parti Mersin Merkez İlçe Başkanı Fehmi Gür, Türkiye'nin En Pahalı Suyunun Mersin'de Tüketildiğini Söyledi.
Zonguldak: Zonguldak'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı Zonguldak'ta Meydana Gelen Trafik Kazasında, 4 Kişi Yaralandı.
Bursa: Bursa'da Olaylı Zeytinci Eylemi (1) Marmara Zeytin Tarım Kooperatifleri Birliği'nin (Marmarabirlik) Avans Fiyatlarını Düşük Açıklaması ve Alımlara Sınırlama Getirmesini Protesto Eden B..
"Türkiye'de Azınlık Olarak Tanımlanabilecek Başka Toplumlar da Bulunuyor" Türkiye İlerleme Raporunu Yayımlayan AB Komisyonu, Türkiye'deki Azınlıklar Konusuyla İlgili Olarak, Türk Yetkililere ..
Mersin: Akdeniz Meyve Sineğiyle Mücadele Akdeniz İhracatçı Birlikleri (Akib), Turunçgil İhracatında Çok Sıkı Takip Altında Olan Akdeniz Meyve Sineğiyle Mücadele Kapsamında Düzenlenen "Akdeniz..
Michel: "AB'nin Türkiye'ye Çok İhtiyacı Var" Brüksel (A.a) ? 08.11.2006 ? AB Komisyonu'nun İnsani Yardımlardan Sorumlu Üyesi, Eski Belçika Dışişleri Bakanlarından Louis Michel, Komisyonun Ge..
Kahire: İsrail Ordusunun Beyt Hanun'daki Katliamı Arap Birliği, İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki Beyt Hanun'da 18 Filistinliyi Öldürmesini Kınadı ve Acilen Bir Toplantı Yapılmasını İstedi.
Bursagaz'ın Doğalgaz Dönüşüm Kampanyası... -Ağustos-ekim Döneminde 21 Bin 706 Abone, Doğal Gaz Kullanmaya Başladı Bursagaz'ın Ağustos-ekim Dönemini Kapsayan Doğal Gaz Dönüşüm Kampanyası Çerçe..
Küba Kadınları Çok Farklı Küba'ya Hayran Kaldığını Söyleyen Göksel Arsoy, "Muhteşem Güzellikte Seksi Kadınlarına Bakarken Sarhoş Olmamak Mümkün Değil" Dedi.
Beklenen Gelişme Açıklandı Brıtney Spears, 2 Yıldır Evli Olduğu Eşi Kevın Federlıne'nden Ayrılıyor. Los Angeles Mahkemesi, Spears ve 28 Yaşındaki Eşi Federlıne'nin Boşanmak İçin Başvurduğunu ..
Zebari: Türkiye'nin Güvenlik Endişesine Duyarlıyız Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari Türkiye'nin Güvenlik Endişelerine Karşı Duyarlı Olduklarını Söyledi.
Türk Rakısına Yunanistan'a Giriş İzni Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Tarafından, Çeşme Crowne Plaza'da Düzenlenen ve İki Gün Süren Türkiye-Yunanistan Gümr..
IMF: Cari Açık Alarm Vermiyor IMF Daimi Türkiye Temsilcisi Hugh Bredenkamp, Türkiye'deki Cari Açığın "Alarm" Vermediğini, Finansmanı Açısından da İyi Bir Ortamın Bulunduğunu Söyledi.
Telsim'i Satın Alan Vodafone'un Türkiye Ceo'su Attila Vitai: Turkcell'in Tekelini Kırdık Antalya - Telsim'i Satın Alarak Türkiye Pazarına Hızlı Bir Giriş Yapan İletişim Devi Vodafone'un Türki..
Petkim, KPSS'yle 56 Personel Alacak Ankara - Petkim, Elektrik, Elektronik, Makina ve Endüstri Gibi Çeşitli Mühendislik Dalları ile Uluslararası İlişkiler, Maliye ve İktisat Gibi Dallarda Topl..
Migros, Doğuş Power Center Maxi Tansaş Mağazasını Açıyor İstanbul - Migros Türk T.a.ş, Doğuş Power Center Maxi Tansaş Satış Mağazasını Bugün Açıyor. şirketin Borsaya Gönderdiği Açıklamada Şö..
MB Başkan Yardımcısı Başçı: Birinci Yılda Enflasyon Hedefinin Tutturulamaması Talihsizlik İstanbul - Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Erdem Başçı, Enflasyon Hedeflemesine Geçildiği İ..
Sezer, Rahşan Ecevit'le Görüştü DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Rahşan Ecevit ile Görüştü.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10