6 Kasım 2006 Pazartesi Günü Haberleri

6 Kasım 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kapanış Saatlerinde Dolar 1,4500 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4500 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8430 YTL Oldu.
İznik'te Gençlere, Uyuşturucu Maddenin Zararları Anlatıldı İznik İlçesinde, Gençlere Uyuşturucu Maddenin Zararları Anlatıldı.
İbb'den, 44 Bin Öğrenciye Burs İstanbul Büyükşehir Belediyesi"nin Toplam 44 Bin Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Bölümü Öğrencisine Vereceği Bursa İlişkin Sonuçlar Açıklandı. Beled..
Ankara: Bülent Ecevit'in Hayatını Kaybetmesi Eski Başbakan ve DSP Onursal Genel Başkanı Bülent Ecevit'in Dün Akşam Hayatını Kaybetmesinin Ardından Eşi Rahşan Ecevit Taziyeleri Kabul Etmeyi Sü..
Ankara: Bülent Ecevit'in Hayatını Kaybetmesi Eski Başbakan Bülent Ecevit'in Vefatının Ardından DSP Genel Merkezi'ne Ziyaretler Devam Ediyor.
Herkese Yakışırdı Ama Seda Sayan, Kendi Programında Hülya'ya Gelinliğin Hiç Yakışmadığını, Hayatında Gördüğü En Kötü Gelinin Hülya Avşar Olduğunu İsim Vermeden Açıkladı.
Mel'in Galası Vatikan'da Mel Gibson'ın "The Natıvıty Story" Filminin Dünya Galası Vatikan'da Yapılacak.
Bilecik: Bozüyük'te Tüpgaz ve Soba Zehirlenmesi Bilecik'in Bozüyük İlçesi'nde Tüpgazdan Zehirlenen Aynı Aileden 3 Kişi ile Sobadan Zehirlenen Bir Kişi, Hastanede Tedavi Altına Alındı.
Mersin: Mersin'de Sahte Sürücü Belgesi Operasyonu Mersin'de Sahte Ehliyet, Kimlik ve Sigorta İşlemi Yaptığı İleri Sürülen 1 Kişi Gözaltına Alındı.
Sivasspor-F.bahçe Maçını Tolga Özkalfa Yönetecek Fortis Türkiye Kupası'nda 3. Tur Gruplarında Yapılacak 2. Hafta Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı. Sivasspor-Fenerbahçe Maçında Tolga Özk..
Ricardinho, Sivas Maçında Sahada Beşiktaş'ın, Antalyaspor ile Dün Yaptığı Lig Maçında Sakatlanan Ricardinho'nun, Sivasspor Karşılaşmasında Forma Giyebileceği Açıklandı.
Ersun Yanal Umut Verdi: Kötü Gidiş Duracak Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Son Haftalardaki Kötü Gidişin Önüne Geçeceklerini Söyledi.
İstanbul: Danone Trust 2007 Seçmeleri İçin Başvurular Başladı Danone Türkiye, Trust Türkiye Maratonunda Koşacak ve Uluslararası Finalde Ülkemizi Temsil Edecek Genç Yetenekleri Arıyor. Ünivers..
Paris: Saddam Hüseyin'in İdam Cezası Alması İtalya Dışişleri Bakanı Massimo D'alema, Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesinin "Kabul Edilemez" Olacağını ve Irak'ı "Gerçek Bir İç Savaşa" Sürükleyebi..
Bbdso'dan "10 Kasım Atatürk'ü Anma Konseri"... Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (Bbdso), Bu Hafta "10 Kasım Atatürk'ü Anma Konseri" Verecek.
Lefkoşa: Bülent Ecevit'in Hayatını Kaybetmesi KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, 1974 Kıbrıs Barış Harekatı Sırasında Başbakan Olan ve Harekat Kararı Alınmasında Önemli Rolü Bulunan Eski Ba..
Lefkoşa: Bülent Ecevit'in Hayatını Kaybetmesi Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit'in Ölümü, 1974 Kıbrıs Barış Harekatı'na Katılan Gazileri de Yasa Boğdu.
Muşlu Öğrencilere Seyyar Tuvalet Muş Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırsalda Tuvaleti Olmayan Okullara 98 Bin YTL'ye Yaptırdığı 20 Seyyar Tuvaleti Dağıtacak. Tuvaletleri İnceleyen Vali İbrahim Özçim..
Ankara: Bülent Ecevit'in Hayatını Kaybetmesi Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Dün Hayatını Kaybeden Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit'in Eşi Rahşan Ecevit'i Oran Sitesi'ndeki Evind..
Finlandiya Genelkurmay Başkanı Yarın Türkiye'de AB Dönem Başkanı Finlandiya'nın Genelkurmay Başkanı Amiral Juhani Kaskeala, Üç Günlük Bir Ziyaret İçin Yarın Türkiye'ye Gelecek.
Ankara: Bülent Ecevit'in Hayatını Kaybetmesi Saadet Partisi (Sp) Genel Başkanı Recai Kutan, Bülent Ecevit'in Saygın, Nazik ve Aydın Bir Devlet Adamı Olduğunu Belirterek, "Türkiye'nin Çıkarlar..
10 Futbol Kulübü Satranç Ünitesi Kurma Kararı Aldı Türkiye Futbol Federasyonu ile Satranç Federasyonu Arasında 6 Mart 2006 Tarihinde İmzalanan İşbirliği Protokolü Sonrasında 10 Kulüp Satranç ..
Ankara: Antalya Programını Yarıda Kesen Başbakan Erdoğan, Bakanlar Kurulu'nu Topluyor Bakanlar Kurulu, Bu Akşam Saat 19.00'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Toplanacak.
Rahşan Ecevit'e Ziyaretçi Akını Sürüyor, Mumcu "Tören Tarihi Belli Değil" Dedi Bülent Ecevit'in Ölümünün Ardından Rahşan Ecevit'e Taziye Ziyaretleri Sürüyor. Son Olarak Anavatan Partisi Genel..
Ankara: Bülent Ecevit'in Hayatını Kaybetmesi DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Eski Başbakan ve DSP Onursal Genel Başkanı Bülent Ecevit'in Vefatı Nedeniyle Bir Mesaj Yayımladı.
Latin Grammy'ye Shakira Damgası 7. Latin Grammy Ödülleri Sahiplerini Buldu. Geceye Dört Ödül Birden Alan Shakira Damgasını Vurdu. En İyi Albüm ve En İyi Şarkı Dallarında Ödül Alan Kolombiyalı..
"Gizlenen Atatürk" Günışığına Çıkıyor Atatürk ve Kurtuluş Savaşı'nın Bugüne Kadar Bilinmeyen Yönleri Belgeleriyle Birlikte Günışığına Çıkıyor. Atatürk'ün 10 Ocak 1920'de Ankara'da Çıkartmaya ..
Giresun: Giresun Üniversitesi'nin Alt Yapı Eksikliklerinin Giderilmesi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Giresun Milletvekili Hasan Aydın, Tekel Başmüdürlüğü Binasının Giresun Üniversites..
Ankara: Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Deprem Bilgilerinin Doğru Anlaşılması İçin Tatbikat Yapıyor Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Deprem Dairesi ile Tübitak, Deprem Bilgisinin Yerinde Değerl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10