5 Kasım 2006 Pazar Günü Haberleri

5 Kasım 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Adana: Çukurova Sanayi ve Ticaret Fuarı Çukurova Sanayi ve Ticaret Fuarı'na Sayılı Günler Kala, Yabancı Konuklar İçin Rezervasyon Yaptırılan Adana'daki Oteller Dolarken, Konukların Bir Bölümü..
Erzurum: Erzurum'un 5 İlçesi Karanlıkta Kaldı Erzurum'un Oltu İlçesi'nde Şiddetli Fırtına Sebebiyle Elektrik Trafosunun Çatısının Uçarak Çıkış Kablolarının Üzerine Düşmesi Sonucu Meydana Gele..
Kayseri: Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Gül'ün Kayseri Programı Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Saddam Hüseyin'in İdam Cezasına Çaptırılmasıyla İlgili Olarak, "..
Samsun: Elektrik Akımına Kapılan Baba ve Çocukları Ölümden Döndü Samsun'da, Yeni Taşındıkları Toplu Konutlardaki Evine Elektrik Çekmek İsteyen Bir Kişiyle Yanında Bulunan Çocukları Elektrik A..
Malatya: Malatya'da Gasp ve Kapkaç Olayları Malatya'da Meydana Gelen Gasp ve Kapkaç Olaylarının Zanlılarının Yakalanması İçin Polis Ekipleri Çalışma Başlattı.
Çankırı: Çankırı'da Trafik Kazaları: 2 Ölü, 2 Yaralı Çankırı İl Genelinde Son 2 Günden Bu Yana Devam Eden Kar Yağışı, E-80 Karayolu'nda Trafik Kazalarının Artmasına Neden Oldu.
İstanbul: Otomotiv Yetkili Satıcıları, 2007'ye Endişeli, 2010'a Olumlu ve Umutlu Bakıyor Otomotiv Yetkili Satıcıları, 2007 Piyasa Şartlarından Endişe ve Tedirginlik Duymalarına Rağmen 2010'a ..
İstanbul: Moody's Kmv ve Tarsus Kredi, 8 Kasım'da İstanbul'da Kredi Riski Konferansı Düzenliyor Kreditörlere, Yatırımcılara ve Kuruluşlara Yönelik Kredi Riski Ölçümleme ve Yönetimi Çözümlerin..
Paris: Saddam Hüseyin'in İdam Cezası Alması Irak Devlet Başkanı Celal Talabani, Saddam Hüseyin'e Verilen İdam Cezasıyla İlgili Yorum Yapmaktan Kaçındı.
Sanal Dünyaya Girdi Ünlü Yıldız Jessıca Sımpson'un İnternetteki Chat Odalarına "Bağımlı" Hale Geldiği ve Aşk Aradığı Belirtildi.
Batman: Esnaf Mallarını Yarı Fiyatına Satıyor Batman'da Esnaflar, Mallarını Açtıkları Tezgahlarda ve Dükkanlarında Yüzde 50 İndirimle Satıyor.
Duceyl Davasında Temyiz Süreci Yarın Başlıyor Irak Yüksek Ceza Mahkemesi Hakimi Raid Cuhi, Duceyl Davasında Kararların Açıklanmasından Sonra, İdam ve Ömür Boyu Hapis Cezası Alan Sanıklar İçi..
Adana: Aydınlar Ocakları 28. Büyük Şurası Aydınlar Ocakları 28. Büyük Şurası'nın Sonuç Bildirisinde, Yerli Malı Kullanılması, Yer ve Kuruluş Adlarında Türkçe'ye Özen Gösterilmesi İstendi.
Kerkük: Saddam Hüseyin'in İdam Cezası Alması Irak Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in Asılarak İdam Edilmesi Kararını Son Derece Adil Bulduklarını İfade Eden Kerküklüler, Karara Şaşırmadı.
Bağdat: Saddam Hüseyin'in İdam Cezası Alması Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in İdam Kararının Temyizinin Pazartesi Günü Başlayacağı ve 1 Ay Boyunca Süreceği Bildirildi.
Meteorolojik Değerlendirme Yağışların Bugün Yurdun İç ve Doğu Kesimlerinde Etkisini Devam Ettireceği, Hava Sıcaklığının Yarın Batı Bölgelerden Başlayarak Artacağı Bildirildi.
Emlakçıya Verdiği Kaporayı Geri İsteyince... Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Bir Kişi, Almaktan Vazgeçtiği Ev İçin Verdiği Kapora Geri İsteyince, Emlakçı Tarafından Darp Edildiği İddias..
Topuz: Başbakan Saçmalıyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"ın, Meclis Kulislerinde AKP"li Vekillere "Sakın Erken Seçime Gitmeyin. Çok Borçlandık, Aday Olmayabiliriz. Bu Borçları Ödememiz Lazım"..
Chavez Yine ABD'yi Tehdit Etti Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez, 3 Aralıkta Yapılacak Devlet Başkanlığı Seçimlerinin Sonuçlarını Kabul Etmeyi Reddetmesi ya da Kendisini Devirmeye Kalkışma..
File'nin Sultanları İkinci Turda 15. Dünya Bayanlar Voleybol Şampiyonası"nda, Türkiye, D Grubu Maçlarını 4. Sırada Tamamladı ve Bir Üst Tura Çıkmaya Hak Kazandı. Gruptaki Son Maçında Sırbista..
Çanakkale: Türkiye Musevileri Hahambaşı Haleva'nın Çanakkale Ziyareti Türkiye Musevileri Hahambaşı İshak Haleva ve Bir Grup Türk Musevi Cemaati Üyesi, Çanakkale Şehir Mezarlığı'nda Bulunan Mu..
ATO: Sosyal Güvenlik'te Açık Ankara Ticaret Odası (ATO) Tarafından Hazırlanan Raporda, Sosyal Güvenlik Kurumlarının Son 13 Yılda 103 Milyar YTL Açık Verdiği Belirtilerek, ""bu Kurumların, 103..
Eskişehir: Eskişehir'de Trafik Kazası: 3 Yaralı Eskişehir'de, Buzlanma Sebebiyle Meydana Gelen Trafik Kazasında 3 Kişi Yaralandı.
Cari Açığa Döviz S.o.s'u Türkiye Ekonomisi Bu Yıl İlk Kez Toplam Döviz Gelirleriyle İthalat Harcamalarını Bile Karşılayamaz Bir Noktaya Geldi. Cari İşlemlerdeki Aynı Kırılganlığın 2007 Yılınd..
Pamukkale'de Araç Yasağı Pamukkale"deki Travertenler ve Ören Yerlerindeki Tarihi ve Doğal Dokunun Korunması Amacıyla, Araç Giriş ve Çıkışlarına Sınırlama Getirildi. Denizli Valiliğinden Yapıl..
Bağdat: Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesi Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in İdam Kararının Temyizinin Pazartesi Günü Başlayacağı ve 1 Ay Boyunca Süreceği Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10