30 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

30 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye'de 11 Bin 722 Yabancı Şirket Var Türkiye'de 2006 Eylül Ayı Sonu İtibariyle Yabancı Sermayeli Şirket ve Şube Sayısı 11 Bin 722'ye Ulaşırken, 2 Bin 486 Adet Şirkette İse Yabancı Sermaye..
Brüksel/essen: Avrupa Irkçılığın Pençesinde Iha0521efe-dıs/30-kas-0838-14182 - Avrupa Irkçılığın Pençesinde - Avrupa Irkçılık ve Yabancı Düşmanlığını İzleme Merkezi'nin Araştırma Raporu Y..
İlişkilerini Gizliyorlar Beşiktaş Kulübü Eski Başkanı Serdar Bilgili ile Hülya Avşar'ın Bir Süredir İlişkisi Olduğu Ortaya Çıktı.ikili Her Ne Kadar İlişkilerini Saklamaya Çalışsa da Helin Avş..
Erdoğan 6 Aralık'ta Romanya'ya Gidecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 6-7 Aralık 2006 Tarihlerinde Romanya'ya Resmi Bir Ziyaret Gerçekleştirecek.
İstanbul: Volvo, Daha Temiz Bir Çevre İçin Gençleri "Volvo Adventure"a Davet Ediyor Gençleri Çevre Sorunları Üzerine Düşünmeye Davet Eden "Volvo Adventure Çevre Projesi Yarışması"na Başvurula..
İstanbul: Profilo Telra, Yazarkasalarda Elektronik Kayıt Devrini Başlatıyor Ödeme Kaydedici Cihazlarda İkinci Kağıt Nüshası Yerine Elektronik Kayıt Ünitelerinin Kullanımının Resmi Gazete'de Y..
Turcas, Azerbaycanlı State Oil'le Kuracağı Ortak Girişim Şirketi'ne Yüzde 25 İştirak Edecek İstanbul - Turcas Petrol A.ş, State Oil Company Of Azerbaijan Republic ile Kurulacak Ortak Girişim ..
İstanbul: Profilo Alışveriş Merkezi'nde Dr. Hasan İnsel Genç Kalmanın Sırlarını Açıkladı Profilo Alışveriş Merkezi'nde "Sağlık İçin Elele" Seminerine Katılan Dr. Hasan İnsel, Genç Kalmanın Sı..
İstanbul: Goodyear ve Emniyet Genel Müdürlüğü Türkiye'yi Kapsayan Bir Kampanyada İş Birliği Yapıyor Goodyear Lastikleri T.a.ş ve Emniyet Genel Müdürlüğü Tüm Türkiye'yi Kapsayan Bir Kampanyada..
İstanbul: Unitim Holding "Luxury Conference"a Sponsor Oldu Unitim Holding, International Herald Tribune'un Bu Yıl 6-8 Aralık Tarihleri Arasında İstanbul'da Düzenleyeceği Luxury Conference'ın ..
Gazze: Zahar, Yeni Kurulacak Hükümetin İsrail ve Amerika ile Görüşmek Zorunda Kalacağını Belirtti Arab Ülkeleri Turunda Bulunan Filistin Dışileri Bakanı Mahmut Zahar Gazze'de Düzenlediği Bası..
Gül'den Rehn'e Sitem AB Komisyonunun Tavsiye Kararıyla İlgili Son Dakikaya Kadar Pazarlıkların Sürdüğü, Gül"ün Telefonda Rehn"e Tepki Göstediği Söyleniyor. AB"li Yetkililerden Edinilen Bilgil..
Sincan'da Su Kesintisi Sincan'ın Bazı Bölgelerinde Bugün Saat 24.00'dan İtibaren 19 Saat Süreyle Su Kesintisi Yapılacak.
Ankaragücü'nde Onur Acar Sezonu Kapattı Ankaragücü'nde Orta Saha Oyuncusu Onur Acar'ın Sezonu Kapattı Açıklandı.sarı Lacivertli Takımın Dün Yapılan Antrenmanında Sakatlanan 23 Yaşındaki Orta ..
Sabancı: "AB Kısır Döngülerden Kaçınmalı" Tüsiad Başkanı Ömer Sabancı, AB'nin, Türkiye ile Müzakere Sürecinde Akılcı ve İleri Görüşlü Bir Tutum Sergileyerek Kısır Döngülerden Kaçınması Gerekt..
Hertha Berlin'de, Yıldıray Belirsizliği Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) Takımlarından Hertha Berlin'de Forma Giyen Milli Futbolcu Yıldıray Baştürk'ün, Cumartesi Günkü Werder Bremen Maçında ..
İstanbul: Intershop İstanbul Fuarı, Market Olimpiyatı Heyecanına Bu Yıl 2. Kez Evsahipliği Yapacak Perakende Sektörü'nün Yerli ve Yabancı Markalarını, Teknolojiden Donanıma Kadar Sektörün Öne..
Atina: Brıtısh Aırways'e Ait Uçaklarda Radyoaktivite Tespit Edildi İngiliz Havayolu Şirketi British Airways'e Ait Uçakların 3'ünde Radyoaktif Madde Tespit Edildiği Belirtildi.
Atina: Abdullah Gül'ün 7- 8 Aralık'ta Atina'yı Ziyaret Edeceği Bildirildi Yunanistan'ın Yüksek Trajlı Gazetelerinden Ta Nea, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün 7- 8 Aralı..
Bağdat: Irak'ta Sadr Grubunun Hükümetten Çekilmesi Irak Başbakanı Nuri Maliki, Radikal Şii Lider Mukteda Sadr'ın Grubunun Hükümetten Çekilme Kararını Gözden Geçirmesini İstedi. Maliki, Sadr G..
Yaş Günümde Yalnızım Geçtiğimiz Günlerde 10 Yıllık Eşi Namık Güldeniz'den Boşanan Manken Doğa Bekleriz, 30 Yaşına Podyumda Bastı.eski Eşinin Yeni Yaşını Kutlamak İçin Aramadığını Söyleyen Doğ..
9 Ayı Yeniden Yaşamak İsterim Hamileliğinin Yedinci Ayını Sürdüren Gülben Ergen, Son Günlerdeki Hislerini İnternet Sitesinde Anlattı. "Günler O Kadar Hızlı Geçiyor Ki, Her Gün Bir Başka Muciz..
Danıştay, 8 Akaryakıt Şirketine Verilen Cezaların Bir Kısmının Yürütmesini Durdurdu İstanbul - T.c. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Hukuk Dairesi Başkanlığı, 8 Akaryakıt Şirketine Yönelik Da..
4. UEFA Sağlık Sempozyumu Sona Erdi Türkiye Futbol Federasyonu'nun (Tff) Ev Sahipliğinde İstanbul'da 3 Gün Süren 4. UEFA Sağlık Sempozyumu Sona Erdi. UEFA Teknik Sorumlusu Andy Roxburgh ile ..
Kars: Kars'ta Rektörlere Karşılama ve Uğurlama Töreni Kafkas Üniversitesi (Kaü) Eski Rektörü Prof. Dr. Necati Kaya'nın Kars'tan Ayrılması ve Yeni Rektör Prof. Dr. Abamüslüm Güven'in Kars'a Ge..
Gençlerbirliği'nde Atilla Aytek İçin İhraç İstemi Gençlerbirliği'nde, Muhalif Kanatın Başkan Adayı Atilla Aytek'in de Yer Aldığı Kişi Kırmızı Siyahlı Yönetim Tarafından İhraç İstemiyle Kulüp ..
Bursa: Uü, Antik Myndos Kentini Gün Işığına Çıkarıyor Uludağ Üniversitesi Arkeolojik Araştırmalar Merkezi, Bodrum Gümüşlük'te Yürüttüğü Kazılarla Efes'e Benzer Bir Kentin İp Uçlarını Buldu.
Pfdk Kararları Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir'e Spor Ahlakına Aykırı, Futbolun ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun Saygınlığını Zedeleyen ..
İzmir: Beta Hcg Sağlıklı Yaşam Paketi 23 Günde Zayıflatıyor Dünyanın Birçok Ülkesinde Yaklaşık 20 Yıldır Uygulanan Beta Hcg Programını Türkiye'de İlk Uygulamaya Başlayan Dr. Ahmet Refik Sayma..
Bursa: Papa'ya, Üzerinde Besmele Yazılı İznik Çinisi Papa 16. Benedict'e Hediye Edilecek Besmele Yazılı Çininin İznik'te Üretildiği Bildirildi.
İstanbul: Ayasofya Önünde Tek Kişilik Eylem Ayasofya Önüne Gelen Bir Kadın, İslam Diniyle İlgili Söylediği Sözlerden Dolayı Papa'yı Protesto Etti.
Zonguldak: Polisten Kaçan Zanlı, Vurularak Durdurulabildi Zonguldak'ta Silahla Yaralama Olayına Karışan Bir Kişi, Jandarma ve Polisin Israrlı Takibi Sonucu Vurularak Durdurulabildi. Hastaneye..
Bursa: Btso'nun Ödül Törenine Bakan Unakıtan ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu da Katılacak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın "Ekonomiye Değer Katanlar-2006" Ödül Törenine Maliye Bakanı Kemal Un..
Londra: Rus Casusun Ölümü Ardından Londra'da Bir Düzine Yerde Radyasyon Tespit Edildi İngiltere İçişleri Bakanı John Reid Eski Rus Casus Alexander Litvinenko'nun Ölümünün Ardından Yapılan Ara..
1 Aralık Dünya Aids Günü Her Yıl Aralık Ayının İlk Günü Hiv/aids Konusunda Toplumsal Duyarlılığın Oluşturulması ve Bulaşma Yolları Konusunda Bilincin Artırılmasına Yönelik Etkinlikler Düzenle..
Unicef: Çocuklar Sokağa Mecbur Bırakılıyor Diyarbakır'da Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu (Shçek) ile Unicef'in Düzenlediği 'Sokakta Yaşayan veya Çalıştırılan Çocuklara Yönelik Hizmet M..
İstanbul: Papa 16. Benedıct İstanbul'da Vatikan Devlet Başkanı ve Katolik Dünyasının Ruhani Lideri Papa 16.benedict, Aziz Andreas Yortusu ve Ortak Deklarasyonun İmzalanmasının Ardından Fener ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10