29 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

29 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Vob, Günü 193.1 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 193 Milyon 86 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da ..
Van: Van'dan Kısa Kısa Van'ın Edremit İlçesi'nde Gölete Düşen 1 Çocuk Boğulurken 1 Çocukta Yaralandı.
Devlet Bakanı Şahin: Şike İddialarını Futbol Federasyonu Araştırmalı, Benim Bu Konuda Görevim Yok Ankara - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Futboldaki Şike İddialarıyla ..
Tüsiad, Finlandiya'da İşdünyası Zirvesi'ne Katılacak İstanbul - Avrupa Sanayi ve İşverenler Konfederasyonları Birliği Unice'nin (The Voice Of Business İn Europe/avrupa İşdünyasının Sesi) 2006..
Meclis, Dokunulmazlık Dosyalarını Dönem Sonuna Bırakacak Ankara - TBMM Anayasa-Adalet Karma Komisyonu, 26 Milletvekilinin Dokunulmazlık Dosyalarının Dönem Sonuna Bırakılmasını Kararlaştırdı. ..
A Yatırım'ın Hisse Sendi İşlemleri İçinde Online İşlemlerin Payı Yüzde 14'e Çıktı İstanbul - A Yatırım'ın 2006 Yılı İçerisindeki Toplam Hisse Senedi İşlemleri İçinde Online İşlemlerin Payı Yü..
Babacan: KKTC Üzerindeki İzolasyonlar Kaldırılmadıkça Adım Atmayız Ankara - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Kıbrıs Sorununun Çözümü Konusunda Bir Adım Atmaları için Öncelikle, AB'..
Papa, Meryem Ana Evi'ni Ziyaret Ederek Hacı Oldu İzmir - İzmir'in Selçuk İlçesindeki Meryem Ana Evi, 27 Yıl Aradan Sonra Sonra Üçüncü Defa Bir Papa'yı Ağırladı. Bugün Meryem Ana Evi'ni Ziyare..
Ankara: Hastanede Görünmez Kaza: 1 Ölü Ankara'da Özel Bir Hastanenin Asansör Boşluğuna Düşen 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Vatikan'da Madalyonun Öbür Yüzü Yıl 1929... Bir Zamanların Düşler Ülkesi Sefaletin Eşiğinde... Papa Xi'inci Pius Çatısı Akan, Tavan Arasında Güvercinlerin Yuva Kurduğu, Pislik İçindeki Latera..
TESK Başkanı Günday: Müzakere Kapılarını Kapatmak Bir Sabotajdır Ankara - Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Derviş Günday, Avrupa Birliği Komisyonu'nun Müzaker..
Başbakan Erdoğan, 2 Aralık'ta İran'a Gidecek Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İran'a Yapacağı Ziyarette, İran Dini Lideri Ayetullah Hamaney, Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad ve Cumhurb..
Dünya Bankası Türkiye Direktörlüğü'ne Ulrich Zachau Atandı Ankara - Dünya Bankası Türkiye Ülke Direktörlüğüne Ulrich Zachau'nun Atandığını Duyuruldu. dünya Bankası Tarafından Yapılan Açıklama..
Sakarya: Adapazarı'nda Çok Sayıda Taklit Ayakkabı ve Penye Ele Geçirildi Adapazarı'nda Ünlü Bir Markanın Taklit Edilerek Üretilen Ayakkabıları ve Penyeleri Ele Geçirildi.
Gol Sevinci Öldürdü Lig B 3. Grup"ta Oynanan Kartalspor-Zeytinburnuspor Karşılaşmasında Atılan Bir Gol, Kartalsporlu Oyuncu Mesut"un Babasının Ölümüne Neden Oldu. Grupta 2. Sırada Yeralan Kar..
Avrupa Komisyonu, Türkiye ile Müzakerelerin 8 Başlıkta Askıya Alınmasını Tavsiye Etti Brüksel - Avrupa Komisyonu, Kıbrıs Rum Kesimine Liman ve Havaalanlarını, 'KKTC'ye Uygulanan İzolasyonlar ..
Unakıtan: İsmail Acar'ın Vergi Borcu Ortaya Çıkarsa Gereği Yapılır Ankara - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Acarkent'in Sahibi İsmail Acar'ın Bir Vergi Borcu Olması Durumunda Denetim Mekanizmas..
Pepe, Acaristanbul Konusunda Vekillere Bilgi Verdi: Firmanın Sicili Bozuk Ankara - Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Acarkent ve Acaristanbul Konularında, Görevden Uzaklaştırdığı Bürokratın Ş..
Başbakan Erdoğan, AB'nin Tavsiye Kararına Riga Dönüşünde Yanıt Verecek Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin AB'ye Tam Üyelik Görüşmelerinin Kısmen Askıya Alınmasına Yönelik AB ..
Cumhurbaşkanı Sezer, "Vakıflar Kanunu"nu Kısmen Veto Etti Ankara - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 5555 Sayılı "Vakıflar Kanunu"nu Kısmen TBMM'ye İade Etti. cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Seze..
Antalya'da 48 Yeni Meyve Türü Geliştirildi Antalya - Antalya Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde (Batem) Geliştirilen ve Enstitü Adına Tescil Ettirilen 21 Turunçgil, 12 Nar..
Baykal: "Bu İktidarla AB Konusunda İlerleme Mümkün Değil" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Oli Rehn'in Açıklamalarıyla İlgili Olarak, "Bu İktidarla..
Borçluyu Bulamayınca Kefilini Kaçırmışlar Kadıköy'de Borç Verdiği Kişiyi Bulamayınca Kefil Olarak Gösterilen Arkadaşını Kaçırdıkları Öne Sürülen Bir Esnaf ile 2 Arkadaşı Gözaltına Alındı.
Papa İstanbul'da Papa 16'ıncı Benedikt, Türkiye Ziyareti Kapsamında Ankara ve İzmir'den Sonra İstanbul'a Geldi.
Uşak: Utso Başkanı İsmail Karaman'dan Tekstil Sektörünü Değerlendirdi - İktisadi Araştırmalar Vakfı Tarafından Uşak Organize Sanayi Bölgesi Toplantı Salonunda Düzenlenen "Uşak İlinin Ekonomik..
Bursa: Bursaspor Mağazaları Kiralanıyor Bursaspor'a Ait Şehrin 4 Değişik Noktasında Bulunan, Kulübün Lisanslı Ürünlerinin Satıldığı Mağazalara İşletmeci Aranıyor.
Ücretsiz Göz Taramasına Yoğun İlgi... Kocaeli'nin Karamürsel Belediyesi'nce Gerçekleştirilen Ücretsiz Göz Taramasına Vatandaşların Yoğun İlgi Gösterdiği Bildirildi.
İkv'den AB Komisyonu'na:"adaylık Sürecinin Ruhuna Uygun Değil" İkv, AB Komisyonu'nun Kararını "Böyle Bir Yaklaşım Müzakere Sürecinin Mantığına ve Adaylık Sürecinin Ruhuna Uygun Değildir" Diye..
Ankara: Aso Başkanı Çağlayan'dan AB Komisyonu'na Tepki Ankara Sanayi Odası (Aso) Başkanı Zafer Çağlayan, AB Komisyonu'nun Bugün Yaptığı Toplantıda Türkiye'nin AB'ye Üyelik Görüşmelerinin Kısm..
Eskişehir: Doktor, 82 Yaşındaki Hastadan Şikayetçi Oldu Eskişehir'de Bir Doktor, 82 Yaşındaki Hastadan Kendisine Hakaret ve Tehdit Edici Sözler Söylediğini İddia Ederek Şikayetçi Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10