29 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

29 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Papa 16. Benedıct İstanbul'da Vatikan Devlet Başkanı ve Katolik Dünyasının Ruhani Lideri Papa 16. Benedict, Geceyi Geçireceği Harbiye'deki Vatikan Temsilciliği'ne Geldi.
Amman: ABD Başkanı Bush'un Ürdün Kralı ve Irak Başbakanı ile Üçlü Görüşmesi İptal Edildi ABD Başkanı George W. Bush, Ürdün Kralı Abdullah ve Irak Başbakanı Nuri El Maliki Arasında Yapılması P..
Zico: Ofansif Oynayacağız UEFA Kupası (H) Grubu'nda Yarın Deplasmanda Celta de Vigo ile Karşılaşacak Olan Fenerbahçe'de, Teknik Direktör Zico, "3 Puan için Sahaya Çıkacağız" Dedi. Brezilyalı ..
Papa 16. Benediktus ve Patrik Bartholomeos Arasında İlk Buluşma Roma Katolik Kilisesi'nin Ruhani Lideri Papa 16. Benediktus ve Fener Rum Patriği Bartholomeos, İstanbul'daki İlk Buluşmalarınd..
Mersin: Meü'de Devir Teslim Hazırlığı Mersin Üniversitesi (Meü) Rektörü Prof. Dr. Uğur Oral'ın Görevini 1 Aralık Tarihinde Düzenlenecek Törenle Prof. Dr. Süha Aydın'a Devredeceği Bildirildi.
İstanbul: Polonyalı 2 Keşişin Papa'yı Görme Çabası Şaşırttı Polonya'dan İstanbul'a Papa'yı Görmek İçin Gelen 2 Keşiş, Sultanahmet Meydanı'nda Urban Giyerek Gezince İlginç Görüntüler Oluşturdu..
İstanbul: Papa 16. Benedıct İstanbul'da Vatikan Devlet Başkanı ve Katolik Dünyasının Ruhani Lideri Papa 16. Benedict, Geceyi Geçireceği Harbiye'deki Vatikan Temsilciliği'ne Gitmek Üzere Fener..
İzmir: Tecavüz ve Gasp Zanlısı Yakalandı İzmir'de Son 15 Günde 2 Tecavüz, 1 Tecavüz Girişimi, 4 Cinsel Taciz ve Gasp Olaylarına Karıştığı İleri Sürülen 1 Kişi, Alsancak'ta da Bir Kadına Saldı..
Brüksel: AB Müzakerelerinin Kısmen Dondurulması Avrupa Birliği (AB) Karma Parlamenterler Komisyonu (Kpk) Eş Başkanı Joost Lagendijk, AB Komisyonu'nun Türkiye ile Müzakerelerin Kısmen Durdurul..
Zıco: "3 Puan İçin Sahaya Çıkacağız" UEFA Kupası (H) Grubu'nda Yarın Deplasmanda Celta de Vigo'ya Karşı Oynayacak Olan Fenerbahçe'de, Teknik Direktör Zico, "Atak Oynayıp 3 Puan İçin Sahaya Ç..
İstanbul: Papa 16. Benedıct İstanbul'da Vatikan Devlet Başkanı ve Katolik Dünyasının Ruhani Lideri Papa 16. Benedict, Fener Rum Patrikhanesi'nde Şükür Ayinine Katıldı.
Ankara: TBMM Genel Sekreterliği Teşkilat Kanunu Değiştirildi TBMM İdare Amirleri Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Antalya Milletvekili Burhan Kılıç, Iğdır Milletvekili Dursun Akdemir ve Ma..
Ankara: AK Parti'den CHP'ye "Ali Dibo" Tepkisi AK Parti, CHP Hatay Milletvekili Gökhan Durgun'un AK Parti Hassa İlçesi Eski Başkanı Ahmet Tüfekçi'nin Akim'e, Teşkilatlardaki Yolsuzluklarla İl..
Papa, Fener Rum Patrikhanesi'ne Geldi Papa 16. Benediktus, Fener Rum Patrikhanesi'ne Geldi.
Beyrut: Filistin Mülteci Kampları: İnsanlığın Arka Sokakları Tarihin Tanıklık Ettiği En Büyük İnsan Kıyımlarından Birine Sahne Olan ve Şimdilerde Her Türlü Sosyal Hizmetten Mahrum Bırakılması..
Federasyon: İnce Mesajı Anlayamadık Futbol Federasyonu Başkanvekili Kemal Kapulluoğlu, Fenerbahçe Kulübü Yöneticilerinin, Bugün Şike İddialarıyla İlgili Yaptıkları Açıklamaların Büyük Bir Kıs..
Papa'ya Fatih Posterli Karşılama Papa 16'ncı Benedikt, Fener Rum Patrikhanesi'ne Gelişinde, Çevre Apartmanlarda Türk Bayrakları ve Fatih Sultan Mehmet Posterleri Asıldı.
Prof.dr. Cengızbay'a Saldırı Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.dr. Kadir Cengızbay'ın, Citroen Marka Aracının, Evinin Önünde Park Halindeyken Tekerleri Pa..
Yapı Kredi Başekonomisti: Ekonomik Performansın Arkasındaki En Önemli Nedenlerden Biri Politik İstikrar Aydin - Yapı Kredi Bankası Başekonomisti Ahmet Çimenoğlu, "2002'den Sonra Yaşanan Polit..
İstanbul: Papa 16. Benedıct İstanbul'da Vatikan Devlet Başkanı ve Katolik Dünyasının Ruhani Lideri Papa 16.benedict, Şükür Ayinine Katılmak Üzere Fener Rum Patrikhanesi'ne Geldi.
Ankara: Bakan Pepe'den Valilere 'Sulak Alan' Genelgesi Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Sulak Alanların Korunmasıyla İlgili Valilere Bir Genelge Göndererek, Sulak Alanlardaki Kaçak Kuyuların..
İstanbul: Metin Kaplan'ın Yargılanması İslami Cemiyet ve Cemaatleri Birliği (Iccb) Lideri Olduğu İddiasıyla Yargılanıp Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezasına Çarptırılan Metin Kaplan'ın Cezas..
Karaman Köylerinde Sosyal Reform Karaman Valisi Fatih Şahin, Karaman'la İlgili Yatırım Projeleri Konulu Düzenlediği Basın Toplantısında Köylerde Sosyal Reforma Gidileceğini Açıkladı
Muhabirin En Acı Haberi Kaza Haberine Gitti, Yeğeninin Cesediyle Karşılaştı
Toçev, Okul Yeniledi Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı'nın Milli Eğitim Bakanlığı ve Show Tv'nin İşbirliği ile Başlattığı 'Yaşasın Okulumuz' Kampanyası Çerçevesinde Yenilediği, Nevşehir..
150 Dolarla Gitti, 90 Milyon Dolarlık Servetin Sahibi Oldu Yıllar Önce Çankırı'dan Avustralya'ya 150 Dolarla Giden Mehmet Karamemiş, Bugün 90 Milyon Dolarlık Bir Servetin Sahibi
Köydeki Öğrenciler Bilgisayarla Tanıştı Van'ın Gürpınar İlçesi Bozyiğit Köyü İlköğretim Okulu Öğrencileri, İlk Kez Bilgisayarla Tanıştı
Safranbolu'da, Polisten Kameralı Önlem Karabük'ün Tarihi İlçesi Safranbolu'da Yerleştirilen Kameralarla, Turistlerin Yoğun Olduğu Bölgeler İzleniyor
İzmir Körfezi'ne Vapur Filosu İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Körfezi'nde Yeni Bir Vapur Filosu Kuracak
Anne ve 3 Çocuğu Cipsten Zehirlendi Kırıkkale'de 35 Yaşındaki Tülay Yıldırım ve 3 Çocuğu, Bakkaldan Alıp Yedikleri Cipsten Zehirlendi. Anne ve Çocukları Hastanedeki Tedavilerinin Ardından Tab..
Yangında Can Pazarı Terzi Dükkanında Unutulan Ütü Yangına Neden Oldu
Cezaevinde Safranbolu Evlerinin Maketlerini Yapıyorlar Karabük Cezaevi'nde Kalan 8 Hükümlüye 'Safranbolu Evleri Maketçilik Kursu' Verildi. Sertifikalarını Alan Hükümlüler, Karabük Valisi Can ..
30 Yıl Önce Öğrendiklerini Üretime Dönüştürdü Erzurumlu, 50 Yaşındaki Saadet Akköse, Yaklaşık 30 Yıl Önce Dikiş- Nakış Kursunda Öğrendiği Bilgilerle, Bir Atölye Kurup Üretime Başladı
Hayat Kadınları Tekneyle Giriş Yaptı 4 Bin Dolar Borçlandırılarak Fuhuşa Zorlanmışlar
İstanbul'da Taksi ve Taksi Dolmuş Ücretlerine Yüzde 15 Zam/ Taksimetre 1.73 YTL'den Açılacak İstanbul - İstanbul'da Taksi ve Taksi Dolmuş Ücretlerine 1 Aralık 2006 Tarihinden Geçerli Olmak Üz..
Kapulluoğlu: Disiplin Kurulu'na Sevk Edilecekler Futbol Federasyonu Başkan Vekili Kemal Kapulluoğlu, Disiplin Suçu İşleyenlerin Disiplin Kurulu'na Sevk Edileceklerini Belirterek, "Federasyonu..
TMSF, Denizli Alışveriş Merkezi'ni Satışa Çıkardı/ Muhammen Bedel 33 Milyon Dolar İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Egs Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.ş.'nin (Egyo A.ş.) Borcu..
Türkiye'nin Başarılı Girişimcileri Belli Oldu/ Yarışmada Fikir Kategorisi'nde Recai Sara Birinci Oldu İstanbul - Avrupa'nın En Geniş Katılımlı Girişimcilik Yarışması Olan ve Türkiye'de İkinci..
İnoksan A.ş, "Efqm Mükemmellikte Kararlılık Belgesi" Aldı İstanbul - Endüstriyel Mutfak Alanında Faaliyet Gösteren İnoksan A.ş'nin, "Efqm Mükemmellikte Kararlılık Belgesi" Aldığı Bildirildi. ..
Trlibid/trlibor Yıllık Yüzde 19.77/ 20.95 Olarak Açıklandı İstanbul -Trlibid/trlibor Gecelik Yüzde 17,2813 / 18,3013, Yıllık Yüzde 19,7750 / 20,9525 Olarak Açıklandı 29 Kasım 2006 Tarihli F..
Vergi Kesintisine Tabi Menkul Sermaye İratları için Ayrı Muhtasar Beyanname Verilmeyecek Ankara - Vergi Kesintisine Tabi Tutulan Menkul Sermaye İratları için Gerek Elektronik Ortamda Gerek Ka..
Güneş Sigorta, 10 Ayda 416 Milyon YTL'lik Prim Üretti İstanbul - Güneş Sigorta A.ş, İlk 10 Ayda 416 Milyon YTL'lik Prim Üretti. şirketin Borsaya Gönderdiği Açıklamada, "Şirketimizin Ekim 2006..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10