28 Kasım 2006 Salı Günü Haberleri

28 Kasım 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sahte Üsteğmen Yakalandı Mersin'de İnternette Tanıştığı Kadına Kendini Üsteğmen Olarak Tanıtan ve Cep Telefonunu Dolandırdığı İleri Sürülen 24 Yaşındaki Ahmet Şimşek Yakalandı
Velilerin, Okul Müdürüne İsyanı Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi Kırkgöz Köyü İlköğretim Okulu'nde Cetvel ile Vurduğu Öğrencinin Kolunun Çatlamasına Neden Olan Müdür Şinasi Erel, Veliler Tarafından '..
Antakya Katolik Kilisesi'nde Papa için 'Güvenlik' Duası Antakya Katolik Kilisesi'ndeki Papazlar, Türkiye'yi Ziyaret Eden Papa 16'ncı Benedikt'in Gezisinin Güvenli ve Huzurlu Geçmesi için Ayin..
Meclis Üyesine Sopalı Saldırı Erzurum'da, Geçen Hafta AKP İl Başkanı Hüseyin Tanfer için 'Saddam Hüseyin Gibi Diktatörlük Yapıyor' Dedikten Sonra AKP'den İstifa Eden İl Genel Meclisi Üyesi Ah..
Kalorifer Yakıt Tankı Alev Aldı İzmit'te Hurdacıların Kaynakla Kesip Sökmeye Çalıştıkları Eski Kalorifer Yakıt Tankı, Dibinde Bulunan Yakıtın Alev Alması Sonucu Tutuştu
Şafak Baskınıda El Bombası, Silah ve Uyuşturucu Ele Geçti İzmir'in Yenişehir Semtinde Polisin Sabah Erken Saatte Yaptığı Denetimlerde, Üzerlerinde Bir El Bombası, İki Tabanca, Çok Sayıda Merm..
Ereğli Demir Çelik SPK'ya Karşı Dava Açtı Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları, 31 Aralık 2005 Tarihli Mali Tablolarını Muhasebe Standartlarına Uygun Bulmayan Sarmaye Piyasası Kurulu'nun (SPK), ..
Bir Çocuğun Ölümüne Yol Açan Ehliyetsiz Sürücüye 20 Yıl Hapis Samsun'da, Karşıya Geçmek İsteyen 7 Yaşındaki Hasan Esen'e Çarparak Ölümüne Neden Olan Ehliyetsiz Servis Şoförü Necmettin Çelik (..
Diyarbakır'da Kürtçe Yazılıma Soruşturma Diyarbakır'daki Sur Beledeyisi'nin Geçen Hafta Devreye Soktuğu Kürtçe Yazılım Sistemi Nedeniyle Cumhuriyet Başsavcılığı Belediye Başkanı Abdullah Demi..
Kadınlar Erkeklerden 3 Kat Fazla Konuşuyor! Yapılan Bir Araştırmada, Kadınların Erkeklerden Üç Kat Fazla Konuştuğu Ortaya Çıktı. Araştırmaya Göre, Kadınlar Ortalama Olarak Günde 20 Bin Kelime..
6 Numaralı Fuel-Oilin Rafineri Çıkış Fiyatında İndirim Yapıldı İzmit - Gaz Yağı ve Jet Yakıtının Rafineri Çıkış Fiyatları Artarken, 6 Numaralı Fuel-Oilin Rafineri Çıkış Fiyatında İndirim Yapı..
Erdoğan: Papa'nın Ziyareti Medeniyetler İttifakı Açısından Çok Önemli Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Farklı İnanç ve Kültürler Arasında Karşılıklı Anlayışa Her Zamankinden Daha Çok İ..
Erdoğan, Papa'ya Dinlerarası Diyalogun Öneminden Bahsetti Ankara - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Resmi Davetlisi Olarak Türkiye'ye Gelen Papa 16. Benedict'i Uçaktan İnişinde Başbakan Re..
Cumhurbaşkanı Sezer, Papa'yla Biraraya Geldi Ankara - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Vatikan Devlet Başkanı Papa 16. Benedict ile Biraraya Geldi. cumhurbaşkanı Sezer'in Resmi Daveti Üzeri..
Ankara: 2007 Yılı Bütçe Görüşmeleri İçişleri Bakanlığı Bütçe Görüşmesinde Kuzey Irak'a Operasyon Gündeme Geldi.
Tapusuz Üniversite Bolu-(dha Ek Haber) Örnek Hayırsever İzzet Baysal'ın 'En Büyük Eserim' Dediği Abant İzzet Baysal Üniversitesi (Aibü), Eğitim, Fen Edebiyat, Güzel Sanatlar, İktisadi ve İdar..
Tek Ders, Askerliğini Uzattı Bir İstanbul Masalı" Dizisiyle Yıldızı Parlayan Ozan Güven, Üniversite Son Sınıfta Veremediği Tek Ders Yüzünden Uzun Dönem Yani 15 Ay Askerlik Yapacak.
Ankara: Papa 16. Benedict'in Türkiye Ziyareti Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Vatikan Devlet Başkanı Papa 16. Benedict ile Biraraya Geldi.
Van: Van'da 'Düşünceye Özgürlük' İmza Kampanyası İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği (Mazlum-der) Van Şube Başkanı Abdulbasit Bildirici, Türk Ceza Kanunu'nun (Tck) 301. Maddesin..
İstanbul: Galatasaraylı Futbolcular Güral Porselen Mağazasını Ziyaret Etti Galatasaraylı Futbolcular, Kulübün Sponsorlarından Güral Porselen'in Yenibosna'daki Mağazasını Ziyaret Etti.
Kilis: Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup Takımlarından Kilis Belediyespor, Hafta Sonu Deplasmanda Oynayacağı Batman Petrolspor Maçının Hazırlıklarına Başladı.
Balıkesir: Banvitspor, Sc Azovmash Marıupol Maçından Galibiyet Hedefliyor Fıba Euro Cup C Grubu'nda Mücadele Eden Banvitspor'da Genel Menajeri Turgay Çataloluk, İlk Maçta Deplasmanda Mağlup O..
Papa Çankaya Köşkü'nde Vatikan Devlet Başkanı ve Katolik Dünyasının Ruhani Lideri Papa 16. Benedikt, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Resmi Davetlisi Olarak Türkiye'ye Geldi.
Fuel-oilin Rafineri Çıkış Fiyatında İndirim Gaz Yağı ve Jet Yakıtının Rafineri Çıkış Fiyatları Artarken, 6 Numaralı Fuel-oilin Rafineri Çıkış Fiyatında İndirim Yapıldı.
Ankara: Erdoğan-papa Görüşmesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Papa 16. Benedict'in Küresel Barış ve İslam'a Yönelik Olumlu İfadelerinin, Yaptıkları Görüşmenin En Olumlu Yansıması Olduğunu Söy..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10