27 Kasım 2006 Pazartesi Günü Haberleri

27 Kasım 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kalp Krizi Geçiren Müdürün Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Muğla-(dha Ek Haber) Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği'nin (Getob) Dün Marmaris'teki 'Marmaris Destinasyonu Tanıtım..
Lillikas: "İyi Niyetimize Rağmen Anlaşma Sağlanamadı" Kıbrıs Rum Yönetimi Dışişleri Bakanı Yorgos Lillikas, AB-türkiye İlişkilerinde Krizden Kaçınmak İçin AB Dönem Başkanı Finlandiya'nın Gir..
Şeker Piliç Denetim Departmanı Başkan Yardımcılığına Elif Bor Bekdemir Atandı... Beyaz Et Sektörünün Önemli Kuruluşlarından Şeker Piliç A.ş'nin, Denetim Departmanı Başkan Yardımcılığına Elif ..
'Allahın Kazma ABD'lisi, 400 Yıllık Ülkesin' Türkiye'nin, Oscar Ödülüne Aday Filmi 'Dondurman Gaymak'ın Yönetmeni Yüksel Aksu, Filmi Seyrederken, Bazı Üstsüz Kadınların Güneşlenme Sahnesini G..
Rekabet Kurulu'ndan Simitçiye 5,5 Bin YTL Ceza Reklam Kurulu, Rize'de Faaliyet Gösteren Bir Simitçiye, Menüsünde, Aynı İldeki Bir Pastanenin Menüsündeki Resimleri Aynen Kullandığı için 5,5 Bi..
Doğuş Lamborghini Satacak Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.ş. (Doaş), Vw Ag Çatısı Altında Yer Alan Lamborghini Spa ile Lamborghini Markalı Ürünlerin Türkiye'de Satışı ile İlgili Niyet Mekt..
Tff, Dünya'nın En Büyük Futbol Fuarına Katılıyor Türkiye Futbol Federasyonu Dünyanın En Büyük Futbol Fuarına Katılıyor. Dubai'de Düzenlenen Soccer-ex Fuarında Türkiye Futbol Federasyonu Bir S..
Baydemir:"1 Bomba 1 Yıl Kaybettiriyor" Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Diyarbakır'ın Ekonomik ve Sosyal Çehresini Geliştirmek İçin Yoğun Çaba Sarfettiklerini Ancak Bölg..
Zonguldak: Tüketici Hakları Derneği'nden Plaka Ücreti Tepkisi - Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Ali Topaloğlu, Zonguldak Belediye Meclisi'nde Alınan Kararla, Binalara Çakıla..
Manisa: Romen İşadamları Manisa'ya Geliyor - Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (Mtso) Davetlisi Olarak Manisa'ya Gelecek Olan Romen İşadamları, Organize Sanayi Bölgesi'nde (Osb( Bazı İncelem..
Malatya: 11. Müsiad Uluslararası Fuarı'nın Değerlendirilmesi Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Malatya Şube Başkanı Sabri Akın, İstanbul'dan Düzenlenen Fuarın Son Derece Yararl..
Ankara: CHP Grup Başkanvekili Anadol: CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, 'Türkiye Laiktir, Laik Kalacak' Sloganı Üzerinden Siyaset Yapanları 'Siyasi Maganda' Olarak Niteleyen Adalet Bakanı C..
Aurelio: Tekrar İlk 11'e Gireceğim Fenerbahçeli Futbolcuların "Paşa" Lakabı Taktıkları Aurelio, Bir Süredir Zico'nun Kendisine İlk 11'de Şans Vermemesiyle İlgili Olarak, Tekrar İlk 11'e Girec..
Tekirdağ: Çorlu Tso'dan Organ Nakline Destek Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Sağlık Bakanlığı Tarafından 3- 9 Kasım Tarihleri Arasında Kutlanan Organ Bağışı ve Nakli Haftası'na Destek Verdi.
Elazığ: Elazığ'daki Süryani Kadim Kilisesi'nde Güvenlik Önlemleri Arttırıldı Papa 16. Benedict'in Türkiye'ye Yapacağı Ziyaret Öncesi Elazığ'da Bulunan Süryani Kadim Kilisesi'nde Güvenlik Önle..
Elazığ: Elazığ'da Ruhsatsız Tabanca ve Kaçak Sigara Ele Geçirildi Elazığ'ın Karakoçan İlçesi'nde Düzenlenen Operasyonda 6 Adet Ruhsatsız Tabanca ve Gümrük Kaçağı Sigara Ele Geçirildi.
İstanbul: Tüsiad ve Chatham House, Türkiye Politikalarını Yarın Londra'da Tartışacak Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad) ile İngiltere'nin Uluslarası İlişkiler Alanında Önde Gele..
THY Teknik, Iso 14001 ve Ohsas 18001 Sertifikası Aldı İstanbul - Türk Hava Yolları Teknik A.ş., Iso 14001 Çevre Yönetim ve Ohsas 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına Sahip Türkiye'nin ..
Aurelio: Bir Gün Tekrar İlk 11'e Gireceğim Fenerbahçe"de Bir Süredir Teknik Direktör Zico"nun İlk 11 Kişilik Kadrolarda Yer Vermediği Futbolcu Mehmet Aurelio, Tekrar İlk 11"e Gireceğine İnand..
Gizli Gizli Buluşuyorlar Lerzan Mutlu'nun Uğruna Şarkı Söyledi Serdar Bilgili, Bir Aydır Manken Seda Ertan'la Gizli Aşk Yaşıyor.
Londra: 3 İngiliz Radyoaktif Zehirlenme İhtimaline Karşı Özel Klinikte Müşahade Altına Alındı Rus Eski Casus Alexander Litvinenko'nun Radyasyon Zehirlenmesi Sonucu Ölmesinin Ardından 3 İngili..
Bern: İsviçre'nin Resmi 3 Dilini Bilmeyene Ehliyet Yok İsviçre'de, Ehliyet Almak İçin Direksiyon Sınavı Öncesi Mecburi Olan Teori Sınavlarının 1 Ocak 2008 Tarihinden İtibaren Sadece Ülkenin Ü..
Çanakkale: "Ne Yersen 1 YTL" Kampanyası Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi'nde Bir Lokanta Sahibi, 1 YTL'ye Çeşitli Eşyaların Satıldığı İşyerlerine Özenip "Ne Yersen 1 YTL" Kampanyası Başlattı.
Uşak: Uşak'ta Asayiş - Uşak'ın Sivaslı İlçesi'nde, İlçe Emniyet Amirliğince Son Bir Ay İçerisinde Yapılan Asayiş Uygulamalarında 11 Ruhsatsız Silah ile 3 Uyuşturucu Bağımlısı Şahıs Yakalanara..
Epdk Başkanı Günay: Dağıtım Şirketlerine Kesilen Cezanın Kaçak ve Standart Dışı Akaryakıt Satışıyla İlgisi Yok İstanbul - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk) Başkanı Yusuf Günay, Kamuoyun..
Gölcük'te Kültür Dernekleri Platformunun Toplantısı Gölcük Kültür Dernekleri Platformu Aylık Toplantısını Yaptı.
Vakıf Finansal Kiralama'da İstifa İstanbul - Vakif Finansal Kiralama A.ş'de Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Yıldırım Görevinden İstifa Ederken, Yerine Yeni Atama Yapıldı. şirketin Borsaya Gönde..
Penguen Gıda, Adm Capital'den 12 Milyon Euroluk Kredi Sağlayacak İstanbul - Penguen Gıda Sanayi A.ş, Adm Capital'den 12 Milyon Euroluk Kredi Sağlanacağını ve Adm'nin Şirkete 4 Milyon Euroyla ..
Aydın: Radara Yakalanan Vatandaş Polisi Dövdü - Aydın'ın Umurlu Beldesinde Radara Takılan Şahıs Polisin Dur İhtarına Uymayarak Kaçan Şahıs Aydın İçerisinde Kendisini Durdurmaya Çalışan Trafik..
Gaziantep: Gaziantep'te Yerel Yönetimler - Gaziantep'in Merkez Şahinbey İlçe Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin 2. Taksidinin 30 Kasım'a Kadar Ödenebileceğini Duyurdu. Duyurulan..
İstanbul: Aurelıo, Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladı Fenerbahçe'nin Brezilyalı Oyuncusu Marco Aurelio, Trabzonspor Maçında Gol Attığı İçin Çok Mutlu Olduğunu Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10