24 Kasım 2006 Cuma Günü Haberleri

24 Kasım 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Bakan Şener, Papa'nın Türkiye Ziyaretini Değerlendirdi Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Papa 16. Benedict'in Türkiye Ziyaretinin Faydalı Olacağını Belirterek, "Müslüman Hıristi..
İzmir: 24 Kasım Öğretmenler Günü İzmir'de Özel Bir Eğitim Kurumu, Cumhuriyet'in İlk Öğretmenleri ile Yeni Nesil Öğretmenleri Biraraya Getirdi.
Tofaş 2.5 Milyonuncu Aracını Törenle İndiriyor Otomotiv Sektöründe 35 Yıldır Hizmet Veren Tofaş, 2.5 Milyonuncu Aracını, 5 Gün Sonra Törenle Banttan İndirecek. Bursa'daki Fabrikada Yapılacak ..
Skoda, 500 Bininci Otomobilini Üretti İstanbul - Skoda'nın, Tarihinde İlk Kez Bu Yıl 500.000 Adetten Fazla Otomobil Ürettiği Bildirildi. skoda Türkiye Distribütörü Yönetim Kurulu Üyesi Emir B..
Sürücülere Kara Nokta Uyarısı Karabük ile Bolu'nun Gerede İlçesi Arasındaki Karayolunda 11 Ayda 99 Trafik Kazasının Meydana Gelmesi Üzerine Sürücüler, Kara Noktalara Karşı Broşürle Uyarıldı.ö..
Ana Sınıfı Öğrencileri Zehirlendi Hatay'ın Samandağ İlçesi'nde, 30 Ana Sınıfı Öğrencisi, Yedikleri Tavuktan Zehirlendi.ilçeye Bağlı Kuşalanı İlköğretim Okulu'nun Ana Sınıfında Eğitim Gören 30..
İstanbul: İşsiz Kalınca Belediyenin Çatısından Atlamak İstedi İşsiz Kaldığı İçin İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Çatısından Atlamak İsteyen İsmail Öztürk (32), Belediye Yetkilileri ve İtfa..
Prodi'den Türkiye Değerlendirmesi İtalya'nın Toscana Bölgesindeki Lucca Kentinde Bugün Düzenlenen İtalya-fransa Zirvesinde, Türkiye ve Avrupa Birliği Arasındaki İlişkiler de Gündeme Geldi.
Aday Rockçı Olacak Eurovısıon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Temsil Edecek Şarkıyı Belirlemek İçin TRT Yetkilileri Rock Müzik Dinlemeye Başladı.
İstanbul'da İnsan Kaçakçılığı Operasyonu İstanbul Mali Şuçlarla Mücadele Ekipleri Yaptıkları Çalışmalar Sonucunda İnsan Kaçakçılığı Yapan Bir Grubu Belirledi. Zanlıların Kaldığı Adreslere Önc..
Anne Olarak Duygulandım Böbrek Hastası Miniklerin Podyuma Çıktığı, Türk Böbrek Vakfı'nın Düzenlediği Defileyi İzleyen Ünlü Mankenlerin Gözyaşları Sel Oldu
Gül: "Bütçemizin En Büyük Kısmını Eğitime Veriyoruz" Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, "Kaynaklar Önceliklere Göre Dağıtılır. Önceliğimiz Eğitim Olduğu İçin Bütçemizin En..
Şırnak: İşsiz Kalınca Belediyenin Çatısından Atlamak İstedi Şırnak'ın Silopi İlçesinde, Doğuştan Özürlü Sait Sucu ve Kalbi Delik Şüphesi Bulunan Abdurrahman Korkunç Tedavi Edilmek Üzere
Fenerbahçe, Trabzonspor Maçının Hazırlıklarına Ara Vermeden Başladı Fenerbahçe, Palermo ile Yaptığı UEFA Kupası Maçının Ardından Bugün Trabzonspor Karşılaşmasının Hazırlıklarına Ara Vermeden ..
İstanbul: Karadeniz ve Hazar Bölgesinin İlk Bağımsız ve Gönüllü İşdünyası Örgütü Kuruluyor Karadeniz ve Hazar Bölgesinin İlk Bağımsız ve Gönüllü İş Dünyası Örgütü Kuruluyor. Türk Sanayicileri..
Stuttgart: Stuttgart'ta Haluk Levent Coşkusu Almanya'nın Stuttgart Kentinde Hayranlarıyla Buluşan Rock Müziği Sanatçısı Haluk Levent, Sahne Performansıyla Ayakta Alkışlandı.
Londra: Protestocunun Bina Girişine Sis Bombası Atması Üzerine Kuzey İrlanda Parlamentosu Boşaltıldı İngiltere'de Bir Lokantada Yemeğine Katılan Zehirden Dolayı Ölen Eski Rus Casus Alexander ..
Hawaii'de 4.5 Büyüklüğünde Deprem Hawaii'ye Ait Big Adasının Kuzeybatı Sahilinde, Richter Ölçeğine Göre 4,5 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldiği Bildirildi.
Pakistan-Çin Askeri Anlaşması Pakistan ve Çin, Uzun Menzilli Radar Donanımlı Erken Uyarı Uçaklarını Ortak Geliştirme Konusunda Anlaşma İmzaladı.
Her Yıl 68 Bin Kadın Kürtajdan Ölüyor Dünyada Yeterli Sağlık ve Güvenlik Şartları Sağlanmadan Yaklaşık 19 Milyon Kürtaj Yapıldığı ve Bu Yüzden 68 Bin Kadının Hayatını Kaybettiği Bildirildi.
Portekiz Lübnan'a 122 Asker Gönderdi Portekiz, Lübnan'a BM Barış Gücünde Görev Yapmak Üzere 122 Askerden Oluşan Bir İstihkam Birliği Gönderdi.
Irak'ta Bomba Yüklü Araç Havaya Uçtu: 22 Ölü Irak'ın Kuzeyindeki Telafer Kentinde Bomba Yüklü Araçla Düzenlenen Saldırıda 22 Kişi Öldü.
Bosna'da Yeni Toplu Mezarda 156 Ceset Bosna'da, Bu Ay Başında Bulunan ve 1995 Srebreniça Katliamıyla Bağlantılı Olduğu Düşünülen Bir Toplu Mezardan 156 Ceset Çıkarıldı.
İsrail Filistinlilerin Ateşkes Önerisini Reddetti İsrail, Silahlı Filistinli Grupların Dün Geceki Ateşkes Teklifini Reddetti.
Şanlıurfalı Mucit, İcadını Dağda Tanıttı Şanlıurfa'da İşsiz İbrahim Halil Boz, Güneş Enerjisiyle Çalışarak Bedava Elektrik Üreten 'Cinefon Projesi'nin Tanıtımını Dağ Başında Yaptı
Unakıtan'dan Yalanlama Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, CHP'li 2 Vekilin Hakkında "2002'de Gerçekleştirilen Bir Taşınmaz Satışı Sonrasında Vergi Kaçırdığı" Yönündeki İddiaları "Söz Konusu İşlem ..
Dünyanın En Zenginlerinden 23'ü Londra'da İngiltere'nin Başkenti Londra'nın Dünyanın En Zengin İşadamları için Çekici Bir Yerleşim Merkezi Haline Geldiği, Kentte 11'i Yabancı Uyruklu Olmak Üz..
Özel İletişim Vergisi 2007'de Kademeli Olarak Kalkıyor Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Maliye Bakanlığı ile Yaptıkları Çalışmalar Doğrultusunda Özel İletişim Vergilerinin 2007 Yılında Kadem..
Çiçek'ten AB'ye İade Sitemi Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Düzenlediği Basın Toplantısında Bir Gazetecinin ""mit Tarafından Bir Grup Milletvekiline Terör Brifingi Verilmiştir. Fehriye Erdal ve Du..
Hediyeye Göre mi Konuşuyoruz? Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Gül'ün, Milli Eğitim Bakanı Çelik Başkanlığındaki Öğretmenleri Kabulünde, Müjde Pazarlığı İlginç Bir Diyalog Yaşandı. Baş..
Yanan Orman Alanları Ağaçlandırılacak Çevre ve Orman Bakanlığı'nın Yanan Orman Alanlarının Ağaçlandırılması Çalışmaları Kapsamında, Yarın 5 Ayrı Bölgede Fidan Dikilecek.
Muğla: Selzedelere Marmaris'ten Yardım Eli Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde Bir Süre Önce Yaşanan Sel Felaketinin Ardından Yaralarını Sarmaya Çalışan Selzedelere Bir Yardım Eli de Marmaris'ten ..
Muğla: Ortaca'da Bölge Trafik Ekipleri Kontrolleri Sıklaştırdı Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde, Bölge Trafik Ekiplerinin Karayollarında Kontrollerini Sıklaştırdığı Bildirildi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10