24 Kasım 2006 Cuma Günü Haberleri

24 Kasım 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şırnak: Dernekten İl Özel İdaresine Tepki Şırnak'ın Silopi İlçesi Araç Sahipleri ve Şoförleri Dayanışma Derneği Başkanı Sadık Çevik, Hurda Araçlar ile İlgili İl Özel İdaresi'nin Basına Vermiş..
Şırnak: Merhum Öğretmene Öğretmenler Günü Ziyareti Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde, Yakalandığı Amansız Hastalığa Yenik Düşerek 12 Kasım Tarihinde Vefat Eden 25 Yıllık Öğretmen Halil Elçi, 24 Kası..
İstanbul: Mhk Başkanı Çulcu, Bülent Demirlek'e Destek Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Merkez Hakem Kurulu (Mhk) Başkanı Mustafa Çulcu, Mhk Olarak Her Kulübe Eşit Mesafede Olduklarını Söyleye..
Ankara: 81 İlden Gelen Öğretmenler TBMM'de TBMM Başkanı Bülent Arınç, 81 İlden Gelen Öğretmenlere TBMM'de Yemek Verdi. Yemekte Konuşan Arınç, "Maddi Kaygılar, Sıkıntılar Mutlaka Vardır. Öğret..
Şanlıurfa: 3 Kişinin Katil Zanlısı Zabıta Memuru Yakalandı Şanlıurfa'da, Zabıta Memurlarıyla Çıkan Kavgada 3 Kişinin Öldüğü Olayın Sanığı Salih T. Yakalandı.
Saraybahçe'de Asfalt Çalışmaları... Saraybahçe Belediyesi Fen İşleri Ekiplerinin Asfalt Seferberliğinin Sürdüğü Bildirildi.
İstanbul: Türk Hava Yolları, Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Havayolu Şirketi Oldu Türk Hava Yolları (THY), Avrupa'da Yolcu Sayısını En Çok Artıran Havayolu Şirketi Oldu. Avrupa Havayolları Birli..
Bağdat: Bağdat'ta Şiddet Olayları Devam Ediyor Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Bir Grup Silahlı Kişinin Akşam Saatlerinde 4 Camiye Düzenlediği Saldırının Ardından, 1. ve 2. Hürriye Mahallelerinde ..
Köln: Alman Popstar'da Bir Türk Kızı Finale Kaldı Alman Televizyonu Pro7 Tarafından 5. Kez Yapılan Popstar Yarışmasında Türk Kızı Bahar Kızıl'ın Finale Kalması, Almanya'da Yaşayan Türkleri Se..
Bağdat: Talabani, Dini ve Siyasi Otoriteleri Acil Toplantıya Çağırdı Irak Devlet Başkanı Celal Talabani, Bağdat'ta Dünden Bu Yana Devam Eden Kanlı Saldırıların Ardından Başta Başbakan Nuri El..
Essen: Almanya'da 3 Kişilik Bir Uçak Otobana Düştü Almanya'nın Essen Eyaletinde, Hakimiyetini Kaybeden 3 Kişilik Bir Uçak Otobana Düştü. Düşen Uçakta Bulunan 3 Kişi Ağır Yaralandı.
Adıyaman: 24 Kasım Öğretmenler Günü Adıyaman 50. Yıl İlköğretim Okulu Öğretmenleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Oluşturdukları Koroyla Öğrencilerine Konser Verdi.
Adıyaman: Görme Engelliler Bilgisayar Öğreniyor Adıyaman Gap Görmeyenler Derneği Tarafından Görme Engelli Vatandaşlar İçin Bilgisayar Kursu Düzenlendi.
Erdoğan: "Finlandiya'nın Söylemleri, Bizi Bağlayan Söylemler Değil" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Finlandiya'nın 6 Aralık'a Kadar Olan Süreçle İlgili Söylemleri, Çok Açık ve Net Söylüyoru..
Seder'den Özürlü Kardeşlere Destek... Saraybahçe Eğitim ve Öğretimi Destekleme Sosyal Yardımlaşma Derneği (Seder), Özürlü 4 Kardeşe Maddi Yardım Kararı Aldı.
Eskişehir: 24 Kasım Öğretmenler Günü Eskişehir'de, Bir İlköğretim Okulunda 2 Ay Önce Yapılan Sınıf Başkanlığı Seçimini Kazanan Öğrenci, Seçim Vaatleri Arasında Yer Alan Sanatçı Mithat Körler'..
Sezen Number One Tv'de! Mtv Türkiye'nin Yaş Sınırlaması Nedeniyle Kliplerini Yayınlamayacağını Duyurduğu Sezen Aksu'nun En İyi Şarkıları Numberone Tv Specıal Weekend'de..
Pfdk Kararları Profesyonel Disiplin Kurulu (Pfdk), Bugün Yaptığı Toplantının Ardından 8 Futbolcuya Çeşitli Men Cezaları Verirken, Kurallara Uymayan Kulüpleri İse Para Cezasına Çarptırdı.
Ağar, Wilson'a "Koordinatörlüğe" Karşı Olduğunu Anlattı DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson ile Görüşmede Sözde Ermeni Soykırımı, AB ve Kıbrıs Ele Alındı. Ağ..
Uzman ve Başöğretmen Belirlendi Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Öğretmenlik Mesleğinin Kademelendirilmesi Kapsamında Gerçekleştirilen Sınav ve Ardından Gerçekleştirilen Değerlendirmeler So..
İstanbul: Maliye Bakanı Unakıtan Vergi Kaçırma İddialarını Reddetti Dünya Ekonomik Forumu'na Katılan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, CHP Milletvekilleri Tarafından Hakkında Ortaya Atılan Vergi..
Londra: Eski Rus Casusunun Zehirlenerek Ölmesi Rus Eski Casus Alexander Litvinenko'nun Radyoaktif Polonyum 210 ile Zehirlenmiş Olabileceği Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10