24 Kasım 2006 Cuma Günü Haberleri

24 Kasım 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Üstün Ön Görü Kabiliyeti Hayatı Boyunca Hiç Okula Gitmeyen da Vinci, Gayri Meşru Bir Çocuk Olarak Dünyaya Gelmiş ve Anne Babası Hiç Evlenmemiş. Solak Olan Ressam, Yazılarını da Soldan Sağa Ya..
Şırnak'ta Operasyon: 1 Er Şehit, 2 Er Yaralı Şırnak'ta Güvenlik Güçlerinin Operasyonu Sırasında Çıkan Çatışmada, Şehit Olan 1 Askerin Yanısıra 2 Askerin de Yaralandığı Bildirildi.
Ankara: Sosyal Güvenlik Kurumu 1. Olağanüstü Genel Kurulu Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-kur'u Tek Çatı Altında Toplayacak Olan Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Yönetimi Bu Akşam Belli Olacak.
İstanbul: 'Çağrı Operasyonu' Davası Bursa'da Yapılan 'Çağrı' Operasyonu Kapsamında Suç İşlemek Amacıyla Kurulan Örgüte Bilerek Yardım ve Yataklık Ettiği İddiasıyla Hakkında Dava Açılan Albay ..
Bakü: Azerbaycan Ana Muhalefet Partisi Ahcp Bulunduğu Binadan Çıkartılıyor Azerbaycan'ın Ana Muhalefet Partilerinden Olan Azerbaycan Halk Cephesi Partisi (Ahcp) Bulunduğu Binadan Çıkarılıyor.
Yandım'ı Mekke'de Yazmış Mazhar Alanson Şimdiye Kadar 4 Kez Umreye Gitmiş. İlk Umre Ziyaretini İse 1994 Yılında Yapmış.
Beşiktaş: 0 Bursaspor: 1 Turkcell Süper Lig 15. Hafta Karşılaşmasında Beşiktaş, Bursaspor"u Ağırlıyor. Mücadelede İlk Yarı 1-0 Bursaspor"un Üstünlüğü Sona Erdi. Beşiktaş-Bursaspor Karşılaşmas..
İstanbul: Bakan Çubukçu, Kadına Şiddeti Değerlendirdi Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Tüm Dünyada Hakim Olan Bir Erkek Hegemonyasının Varlığına Dikkat Çekerek, "Maalesef Bazı Kes..
Lahey: 24 Kasım Öğretmenler Günü 24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınlayan Hollanda Büyükelçisi Tacan İldem, "Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Atatürk'ün Çağdaş Uygarlık Düz..
Lefkoşa: KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'ın Açıklamaları KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Güney Kıbrıs'ın Kıbrıslı Türkler İçin Tehlikeli Bölge Haline Geldiğine İşaret Ederek, Güney K..
Beşiktaş: 0 Bursaspor: 0 Turkcell Süper Lig 15. Hafta Karşılaşmasında Beşiktaş, Bursaspor"u Ağırlıyor. Mücadelede İlk Yarı 0-0 Devam Ediyor. Beşiktaş-Bursaspor Karşılaşmasının Takım Kadroları..
Borat İngiltere'yi Salladı "Borat" Adlı Filmde Canlandırdığı Kazak Gazeteci Rolüyle Tepki Toplayan Komedyen Sacha Baron Cohen, Mesleğinde Bol Kazançlı Günler Yaşıyor.
Samsun: Samsun Valiliği'nden 'Makam Aracı' Açıklaması Samsun Valiliği'nden Yapılan Açıklamada, Ulusal Bir Gazetede Çıkan Valiliğin 5 Makam Aracı Olduğu Yönündeki Haber Yalanlandı.
Nihat Özdemir, Disiplin Kurulu'na Sevk Edildi Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Hafta Sonu Trabzonspor ile Yapacakları Maça Hakem Bülent Demirlek'in Atanmasıyla İlgili Yaptığı Aç..
İstanbul: Dünya Ekonomi Forumu Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Ali Babacan, Seçimler Yaklaştı Diye Politikalarında En Ufak Bir Yavaşlama Olmadığını Söyleyerek, Türkiye'de Uzun Dönem Sürecek ..
Yürek Sızlattı Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın Sunduğu Kanal D Ekranlarında Yayınlanan "Dobra Dobra"ya Bugün Işın Karaca ve Ünlü Oryantal Tanyeli Konuk Oldular.
İstanbul: Nihat Özdemir, Tedbirsiz Olarak Disiplin Kurulu'na Sevk Edildi Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Nihat Özdemir, Trabzonspor-fenerbahçe Maçına Bülent Demirlek'in Atanm..
Van: Hakkari'de Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Operasyon Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde Güvenlik Güçlerince Yapılan Çalışmalarda, 1'i Ölü 2 Terörist Silahlarıyla Birlikte Ele Geçirildi.
Çorum: Silahla Yaralama Zanlısı Tutuklandı Çorum'da, Bir Kişinin Evinin Önünde Uğradığı Silahlı Saldırıda Yaralanması Olayıyla İlgili 2 Kişi Yakalandı. Yakalanan Zanlılardan Biri, Çıkarıldığı..
Kayseri: Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanı Kilci, Kayseri'de Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanı Metin Kilci, Türkiye'de Sağlanan Ekonomik ve Siyasi İstikrarın Özelleştirmede İste..
Amman: Başbakan Erdoğan, Ürdün'e Gidiyor Ürdün Kralı Abdullah'ın Resmi Davetlisi Olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bu Gece Geç Saatlerde Ürdün'ün Başkenti Amman'da Olacak.
Erdoğan: "Kimse AK Parti Döneminde Kıbrıs'la İlgili Taviz Koparamaz" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Kimse AK Parti İktidarı Döneminde Kuzey Kıbrıs'la İlgili Olarak Bizden Herhangi Bir Taviz ..
Özel Huzur Hastanesindeki Silahlı Saldırı -Sanık Abdurrahman Can'ın Yargılanmasına Başlandı Özel Huzur Hastanesinin Ortağı Harun Karabıçak'ın Öldüğü, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ba..
da Vinci'nin Bir Şifresi Yok Matematik ve Mona Lisa Kitabıyla Tüm Dünyada Büyük İlgi Gören Fizikçi Prof. Dr. Bülent Atalay, Sabah Gazetesinin Davetlisi Olarak Geldiği İstanbul"da, "Leonardo"n..
Bağdat: Bağdat'ta Şiddet Olayları Tüm Hızıyla Sürüyor Başkent Bağdat'ın Doğusundaki Sadr Mahallesi'nde, Şii Lider Mukteda El Sadr'ın Silahlı Kanadını Oluşturan Mehdi Ordusu Milisleriyle ABD A..
Lahey: Hollanda Genel Seçimlerinin Ardından Hollanda'da Yapılan Seçimlerin Ardından Bugün Kraliçe Beatrix'in Tek Tek Kabul Ettiği Parti Liderlerinden, Yeni Kurulacak Hükümet ve Yeni Oluşum Ha..
Bağdat: Bağdat'ta Şiddet Devam Ediyor: 30 Ölü, 50 Yaralı Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Akşam Saatlerinde Sünniler'e Ait 9 Camii ile Bazı Evlerin Kundaklamasının Ardından Çıkan Çatışmalarda 30 Ki..
İkizlerle Sevişti İngiltere'deki Bir Çıplaklar Kampında Kocasının Önünde İkiz Kardeşlerle Sevişen Kadını Görenler Gözlerine İnanamadı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10