23 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

23 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan: "Türkiye'nin AB Üyeliği Dünyaya Güçlü Bir Mesaj Olacaktır" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin AB Üyeliğinin; Medeniyetler İttifakının Gerçekleşebileceğini Bütün Dünyaya Göste..
İstanbul: Fener Rum Patriği Bartholomeos: Papayı Heyecanla Bekliyorum Fener Rum Patriği Bartholomeos, Papa'nın Türkiye'ye Yapacağı Ziyareti Heyecanla Beklediğini Söyledi.
İşte Servet İsteyen Ünlüler Şov Dünyasının Önemli İsimleri Özel Davetlere Katılmak İçin Adeta Servet İstiyor. Nıcole Kıdman'ın Bir Partide Gözükmesinin Bedeli 500 Bin Dolar.
İlhan Mansız: "Yeniden Futbola Dönmeye Çalışacağım" Sakatlığı Nedeniyle Futbolu Bırakmak Zorunda Kalan Eski Milli Futbolcu İlhan Mansız, Yeniden Futbola Dönmeye Çalışacağını Söyledi.
Mumcu: "Her Öğretmenler Günü Bir Muhasebe Günü de Olmalıdır" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Her Öğretmenler Gününün, Bir Kutlama Günü Olduğu Kadar Önceki Yıl Konulmuş Hedeflerin ..
İstanbul: Sanayi Bakanı Ali Coşkun'dan Kıbrıs Sorunu Yorumu Dünya Ekonomik Forumu'na (Def) Katılan Sanayi Bakanı Ali Coşkun, Rum Kesimi Verdiği Sözleri Tutmadıkça Kıbrıs'ta Çözümün Mümkün Ol..
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Ankara Büyükşehir Belediyesi Bünyesindeki Belmek'lerde İngilizce Dil Eğitimi de Verilecek. Çayyolu-keçiören Arasında da Otobüs ve Minibüs Çalıştırılacak.
İstanbul: İsam'da 'İslam-türk Medeniyeti ve Avrupa' Konulu Sempozyum İslam Araştırmaları Merkezi (İsam), Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Ortaklaşa Çal..
İstanbul: Lagendıjk Türkiye'ye Müzakere Sürecini Kıbrıs Sorununun Önüne Almasını Önerdi Dünya Ekonomik Forumu'na (Def) Katılan Avrupa Birliği (AB) - Türkiye Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşka..
Hülya Öğretmenin Çocuk Feryadı Antalya'da Türkçe Öğretmeni Hülya Bülbül, Boşandığı Eşi Polis Memuru Erdal Kaplan'ın, Velayeti Kendisinde Olmasına Karşın Üç Çocuğunu 480 Gündür Göstermediğini ..
Az Uyku Fazla Kiloya Yol Açıyor Bd'de Yapılan Bir Çalışma, Az Uykunun Fazla Kiloya Yol Açtığını Ortaya Koydu. ABD'li 70 Bin Civarında Kadın Üzerinde 16 Yıldır Yürütülen Araştırmada, Orta Yaşl..
Halıları Hayvan Dışkısıyla Eskitiyorlar Aksaray'ın Sultanhanı Beldesinde Özel Siparişle Yurt Dışına Gönderilecek Halı ve Kilimler Eski Görünüm Kazandırmak için Ahırda Hayvanların Altına Seril..
Hava Kirliliğine İstasyonlu Kontrol Çevre ve Orman Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Öztürk, Kurulan Hava Kalitesi Ölçüm İstasyonlarıyla Kentlerdeki Hava Kirliliği Oranlarının Anında Beli..
Bale Kursunda Tek Erkek Öğrenci Gaziantep'teki Bale Kursunda 69 Kıza Karşılık Bir Erkek Çocuk Eğitim Görüyor. Gaziantep'teki Özel Bir Bale Kursunun Müdürü Olan Serpil Akkaya, Bale Kurslarınd..
Son Prefabrik de Boşaltılıyor 12 Kasim Depremi Sonrasında Bolu'da Kurulan 2 Bin 769 Prefabrik Konuttan Geriye Sadece Bir Prefabrik Konut Kaldı. Son Prefabrik Sakinleri de Evlerini Boşaltmaya ..
Ambulans Müjde'ye Emanet Karabük'ün Eskipazar İlçesi'nde, 112 Acil Servis'te Görevli 27 Yaşındaki Müjde Sarıyar, Usta Ambulans Sürücülerine Taş Çıkarıyor. Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği ..
Beko Basketbol Ligi'nde Haftanın Programı Beko Basketbol Ligi"nde 8. Hafta, Yarın Konya ve İstanbul"da Yapılacak 2 Maçla Başlayacak. Ligde 8. Hafta Maçlarının Programı Şöyle: 24 Kasım Cuma: 1..
Ziya Doğan'ın Derbi Karnesi Trabzonspor, Teknik Direktör Ziya Doğan Yönetiminde, 3 Büyükler ile Yaptığı 7 Maçın 4"ünde Sahadan Galibiyetle Ayrılmayı Başardı. Bordo-Mavililer, Ziya Doğan Dönem..
İstanbul: Büyükçekmece'de Uyuşturucu Ticareti Yaptığı İddiasıyla Yakalananların Yargılanmasına Başlandı Büyükçekmece'de Jandarmanın Yaptığı Operasyon Sonucu Uyuşturucu Ticareti Yaptığı İddias..
Otel Odasında Fuhuş Baskını Erzurum'da Para Karşılığı Birlikte Olduğu Erkeklere Yasa Dışı Yollardan Getirdiği Takı İşlemeciliğinde Kullanılan Rus Taşı, Muştalı Bıçak Gibi Malzemeler Sattığı B..
Washington: Cheney'in Irak Ziyareti Haberi ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney'in Ofisi, Başkan Yardımcısının ABD'li Askerlerle Birlikte Şükran Gününü Kutlamak Amacıyla Irak'a Geldiği ile İlgil..
Yazıcıoğlu "Milliyetçileri" Partisine Çağırdı Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Tüm Ülkücüleri ve "Hayal Kırıklığı" Yaşayanları Partisine Davet Etti. Bbp'nin İktidarın Tek..
Fransız Basını, Bordeaux'nun Galatasaray'ı Rahat Geçtiğini Belirtti Fransız Basını, Bordeaux'nun Galatasaray Karşısında Kolay Bir Galibiyet Aldığını Belirtti.
Arınç: "Meslek Liseleri Anlamsız Korkularla İhmal Ediliyor" TBMM Başkanı Bülent Arınç, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'e Öğretmenler Günü Dolayısıyla Gönderdiği Mesajda "Ülkemizin Kalkınmas..
Düğün Magandasına 16 Yıl Hapis Cezası Malatya - Galatasaray Üniversitesi Öğrencisi Begüm Kartal'ın Düğünde Rastgele Açılan Ateş Sonucu Ölümüyle İlgili Davanın Sekizinci Duruşmasında, Sanık Os..
Msb'den İpragaz'a 4 Ay İhale Yasağı Ankara - Milli Savunma Bakanlığı (Msb), İpragaz'a 4 Ay 19 Gün İhalelere Katılma Yasağı Getirdi. konuya İlişkin Duyurular, Resmi Gazete'nin Bugünkü Sayısın..
Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Kurulu Yarın Toplanacak Ankara - Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Genel Kurulu Yarın Toplanacak. çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu'nun Çağrısıyla Ol..
İMKB, İlk Yarıda Sıkışık Seyretti/ Endeks, 24 Puan Arttı: 37758/ Döviz Yükseldi, Faiz Sakin, Parite 129.65 Sentte İstanbul - Borsa, İlk Yarıda Sıkışık ve Temkinli Bir Seyir İzledi. Endeks, Dü..
Terör Örgütü PKK'nın Cephaneliği Bulundu Bingöl'de, Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Sürdürülen Operasyonlarda Örgüte Ait Çok Miktarda Mühimmat Bulundu. Arazideki Cephanelikte Bulunanlar Arasında..
Adana: Çeaş Anadolu Lisesi Konferans Salonu Açıldı - Adana İl Milli Eğitim Müdür Vekili Atilla Gülsar Globalleşen Dünyada Ülkelerin Gelişmesi İçin Bilginin Çok Önemli Olduğunu Belirterek, "Eğ..
Galatasaray En Kötü Dönemini Yaşıyor Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde 10 Kez Mücadele Eden Galatasaray, Bu Sezon 5. Maçlar İtibariyle En Kötü Dönemini Yaşıyor.
Malatya: Ağız ve Diş Sağlığı Haftası Malatya'da 9 Devlet Hastanesi, 10 Sağlık Merkezi ve Sağlık Ocağında Diş Tedavisiyle İlgili Hizmetlerin Verildiği Bildirildi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10