22 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

22 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Temsa'dan Mısır'a 15 Milyon Euro'luk Otobüs Fabrikası Adana'da Üretim Yapan Sabancı Grubu Şirketlerinden Temsa, Otobüs ve Midibüs Üretimi için Mısır Firması Lasheen Group ile Ortak Şirket Kur..
Liselilerin Laf Atma Kavgası: 2 Yaralı Adana'da Kızlara Laf Atma Yüzünden Lise Öğrencileri Arasında Çıkan Kavgada 2 Kişi Bıçaklandı
Alanya'da Çete Operasyonu Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Düzenlenen Operasyonda, Çıkar Amaçlı Örgüt Oluşturmak Suçundan 16 Kişi Gözaltına Alındı
Amsterdam: Hollanda'da Genel Seçimler Hollanda'da Genel Seçimler İçin Oy Verme İşlemi Devam Ediyor. Seçimlerde 12 Milyon Hollandalı Seçmen, Parlamentonun Temsilciler Meclisi Kanadının 150 Ü..
Kültüre Adliye Darbesi Kültür ve Turizm Müdürlüğü Binasının İki Katı Mahkemeye Tahsis Edildi
Konuşurken Cep Telefonunu Kapıp Kaçtılar Aksaray'da Cep Telefonu ile Konuşarak Yolda Yürüyen 22 Yaşındaki Oya Katı'nın Önünü Kesen 2 Kişi Konuştuğu Telefonu Alarak Kaçtı
Denize 40 Kilometre Uzakta Motoryat Üretimi Hekim Gemi İnşa Şirketi Tarafından İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'ne Bağlı Armutlu Beldesi Yakınlarında İnşa Edilen Montana Adlı Motoryat, Altı Saatlik ..
Altın Madalyaya Hakem Engeli Hindistan'ın Başkenti Yeni Delhi'de Devam Eden 4. Dünya Bayanlar Boks Şampiyonası'nda, Finale Kalmak için Ringe Çıkan 86 Kiloda Şemsi Yaralı, Hakemlerin Kötü Yöne..
Alonso'ya Renault Freni Formula 1'de Son İki Sezondur Damalı Bayrağı İlk Gören İsim Olan Renault'nun İspanyol Pilotu Fernando Alonso, Fransız Takımın Sözleşmeyi Sonlandırmaması Nedeniyle Mcla..
Eski Sevgililer Karşılaştı Hollywood Genç Yeteneği Kırsten Dunst, New York'ta Düzenlenen Bir Davette Eski Sevgilisi Jake Gyllenhaal ile Karşılaştı.
Ankara: TBMM Adalet Komisyonu Toplantısı TBMM Adalet Komisyonu'nda, Kaçakçılıkla Mücadele Yasa Tasarısı Görüşmeleri Yapılıyor.
İstanbul: Erdoğan'dan Tepki Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'yi Köşeye Sıkıştırma Politikaları, Öyle Bizim Anladığımız Dil Değildir" Dedi.
Adana: Uzun Saç İçin 10 Yıl Beklemeye Gerek Kalmadı Adana'da Kadınlar "Sırma Gibi Saç" Hayallerine, Afrika, Hindistan ve Pakistan'dan Getirtilen Doğal Kadın Saçlarıyla Kavuşuyor.
Bartın: Türk Eğitim-sen'den "24 Kasım" Açıklaması Türk Eğitim-sen Bartın İl Temsilcisi Cengiz Kocakaplan, Öğretmenlerin 24 Kasım'a Sancılı Girdiğini, Eğitimin ve Eğitim Çalışanlarının Sorunla..
Ülker, Gıdaya Yoğunlaşacak/ Datateknik'teki Pay 4 Milyon Dolara Satıldı İstanbul - Ülker Gıda Sanayi ve Ticaret A.ş, Ana Faaliyet Alanı Dışındaki Şirketlerde Var Olan Paylarını Satma Kararı A..
Adana: Tren Taşlama Olayları Her Yıl Onlarca Kişinin Yaralanmasına, Binlerce Liralık da Maddi Kayba Sebep Olan Tren Taşlama Olaylarının Önüne Geçilmesi İçin Devlet Demiryolları 6. Bölge Müdür..
Ünlü Piyanist İdil Biret Ankara'da Konser Verecek Ünlü Piyanist İdil Biret, Ankara'da Konser Verecek.
Borsa 37.733,58 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 482,56 Puan Düşerek 37.733,58 Puandan Kapandı.
Amasya: Türk Eğitim-sen Ankara Yollarında Türk Eğitim-sen Şube Başkanları, Öğretmenlerin Sorunlarını Dile Getirmek İçin Ankara'ya Giderek Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ile Görüşecek.
Ayasofya Müzesinde Eylem... Ayasofya Müzesine Giren Bir Grup Eylem Başlattı.
Erzurum: Erzurum'da Bomba Eylemi Gerçekleştiren PKK Militanı Yakalandı Erzurum'da 21 Temmuz Tarihinde Bir Bankanın Önüne Konulan ve Son Anda Polisler Tarafından İmha Edilen Bombanın Zanlısı O..
Gebze'den Batman'a Giyecek Yardımı... Uğur Dersaneleri'nin Batman'daki Sel Felaketinde Zarar Gören Vatandaşlara Yönelik Başlattığı Giysi Yardımı Kampanyasında Toplanan Eşyalar Batman'a Gönde..
Zonguldak: Hastayla İlgilenmediği İleri Sürülen Doktor Hakkındaki Soruşturma Sonlandırıldı Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi İsmet Onuk, Hasta ile İlgilenmediği İddia Edilen Doktor..
Sakarya'dan, Yıldırım Belediye Başkanı Keskin'e Teşekkür Plaketi Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği, "En Temiz Sokak" Projesindeki Başarılarından Dolayı Bursa'nın Merkez Yıl..
Samsun: Tecavüz Mağdurunun 12 Aydır Yaşı Tespit Edilemedi Samsun'da, Tecavüz Ettiği 12 Yaşındaki Üvey Kızını Hamile Bırakarak Doğum Yapmasına Sebep Olduğu İddiasıyla 24 Yıl Hapis Cezasına Çar..
Bursa: Sahte Euro ile Kebap Yediler Bursa'da, Restoranlarda Yemek Yedikten Sonra Ücretini Sahte Euro ile Ödeyerek Piyasaya Sahte Para Sürdükleri İddia Edilen 2'si Bayan 4 Kişi Gözaltına Alınd..
İstanbul: Ata Yatırım Dubai Uluslararası Finans Merkezinde Ofis Açıyor Ata Yatırım Menkul Kıymetler, Amerika'dan Sonra Şimdi de Dubai Ofisini Açıyor. Uluslararası Finans Merkezinde Temsilcili..
İstanbul'da Bir Usta Tüm Zamanların En Önemli Fotoğrafçılarından André Kertész'in Yaşamı Boyunca Çektiği Fotoğraflardan Örneklerin Yer Aldığı Seçki 22 Kasım'dan İtibaren İstanbul Modern'de Sa..
Kudüs: Abbas ve Olmert'in Görüşeceği İddiası İsrail Basını, İsrail Başbakanı Ehud Olmert ile Filistin Yönetimi Lideri Mahmud Abbas'ın Yardımcılarının Buluştuğunu Duyurdu.
Piyasalarda AB Tedirginliği Kıbrıs Konusunda AB ile Türkiye Arasındaki Gerginliğin, Takvim Daraldıkça Fiyatlanmaya Başlamasıyla, Yurtdışı Piyasalardaki Olumlu Seyre Rağmen Borsada Satıcılı Se..
Müsiad Toplantısında Batı Karşıtı Sinevizyon Gösterisi İslam Ülkelerinin Ekonomi Yetkilileri ve İşadamlarını Bir Araya Getiren 10. Uluslararası İş Forumu"nun Açılışında Yapılan Sinevizyon Gös..
"Papa'dan Gül ile Görüşmeye Ret" Papa 16"ncı Benedikt, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül"ün, NATO Zirvesi Dönüşü İstanbul"da Bir Yemekte Buluşma Önerisini "Yemek Dünyevi Zevke Girer" Gerekçesiyle..
35 Milyon YTL'lik Tedavi Masrafı! TBMM Genel Sekreteri Rauf Bozkurt, Yaklaşık 22 Bin Eski ve Yeni Milletvekili ile Ailelerinin Tedavi Giderlerini Karşıladıklarını Belirterek ""eski Milletveki..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10