21 Kasım 2006 Salı Günü Haberleri

21 Kasım 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tarkan'a Cevap Verdi Okan Bayülgen, Tarkan'ın "Türkiye'de Katılacak Show Programı Yok" Demesine İlginç Bir Cevap Verdi.
Beyrut: Lübnan Sanayi Bakanına Suikast Lübnan Başbakanı Fuad Sinyora, Saldırıların Kendilerini Yıldırmayacağını Söyleyerek, Lübnan Halkına Birlik Çağrısında Bulundu.
Sınırsız Eğlence Tarihi Yapısıyla Fener Köşkü Restoran'da Hem Fasıl Dinleyebilir Hem de Gecce 24'ten Sonra Aleko'nun Şarkılarıyla Coşabilirsiniz.
İstanbul: "Cumhuriyeti Yaşatan Öğretmenler" Projesi Lions Federasyonları, İstanbul'u Daha Önce Hiç Görmeyen 122 Öğretmeni, "Cumhuriyeti Yaşatan Öğretmenler" Projesi Kapsamında 4 Günlük Gezi İ..
MHP: "Apo'yu İdamdan Kurtaran AKP'dir" MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır, Abdullah Öcalan'ı Kapsar Şekilde İdam Cezasının Kaldırılması Kararının Altında AKP'nin İmzasının Olduğunu Söy..
İstanbul: Cumhuriyeti Yaşatan Ödretmenler Projesi Lions Federasyonları İstanbul'u Daha Önce Hiç Görmeyen 122 Öğretmeni "Cumhuriyeti Yaşatan Öğretmenler Projesi" Kapsamında 4 Günlük Gezi İçin ..
İstanbul: Çatıya Düşen Beton Mikseri İçin Sürücüye İddianame Düzenlendi Kağıthane'de Bir Gecekondunun Üzerine Devrilerek 1 Kişinin Ölümüne, 3 Kişinin de Yaralanmasına Neden Olan Beton Mikseri..
Washıngton: Lübnan Sanayi Bakanına Suikast Suriye'nin Washington Büyükelçiliği, Suikastla Öldürülen Lübnan Sanayi Bakanı Pierre Gemayel'in Öldürülmesinden, Suriye'nin 'Sorumlu Tutulmasını' Kı..
Gaziantep'te Trafik Kazası: 2 Ölü Gaziantep'te Meydana Gelen Trafik Kazasında, 2 Kişi Öldü.
İlkiz Düştü! Geçen Kış Sezonunun En Gözde Mekanlarından Biri Olan Blackk, Biraz Rötarlı da Olsa Önceki Gece Kapılarını Araladı.
İstanbul: Pfdk Ceza Yağdırdı Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Fenerbahçe Maçında Çıkan Olaylar Nedeniyle Denizlispor Kulübü'ne 1 Maç Seyircisiz Oyna..
Beyrut: Lübnan'da Yeni Bir Silahlı Saldırı Lübnan Sanayi Bakanı Pierre Gemayel'in Öldürülmesinden Kısa Bir Süre Sonra, Suriye Karşıtlığıyla Bilinen Lübnan Devlet Bakanı Michel Pharon'un Ofisi..
Gerets: "Galatasaray ve Bordeaux İçin de Çok Önemli Bir Maç Olacak" Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets, Şampiyonlar Ligi'nde Yarın Bordeaux ile Yapacakları Karşılaşmanın Her İki Takım ..
Fenerbahçe'de, Palermo Maçı Hazırlıkları Fenerbahçe, UEFA Kupası (H) Grubu'nda 23 Kasım Perşembe Günü İtalya'nın Palermo Takımıyla Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürdü.
Moskova: Lübnan Sanayi Bakanına Suikast Rusya Dışişleri Bakanı Sözcüsü Mikhail Kamynin, Moskova'nın Lübnan Sanayi Bakanı Pierre Gemayel'in Öldürülmesini Kınadığını Açıkladı.
Londra: Lübnan Sanayi Bakanına Suikast İngiltere Başbakanı Tony Blair, Lübnan Sanayi Bakanı Pierre Gemayel'in Öldürülmesini Kınadığını Açıkladı.
İşte 11 Kadın Tipi Her Kadın Özel Olduğunu Hissetmek İster Ama Ne Yazık Ki Erkekler Kadınları Gruplara Ayırmadan Edemezler.
Dudak Dudağa Öpüştüler Dünya En Ünlü Starları Marjinal Hayat Tarzları ile Gözler Önünde Olmaktan Çekinmiyorlar.
Trabzon: Trabzonspor'da Fenerbahçe Maçı Öncesi Gerginlik Fenerbahçe Maçının Hazırlıklarını Sürdüren Trabzonspor'da, Bu Akşam Yapılan İdmanda Tartışan Gökdeniz Karadeniz ve Mustafa Keçeli, Tek..
Lübnan'lı Bakanın Babasından Sükunet Çağrısı Yaptı Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Ölen Lübnan Sanayi Bakanı Piyer Cemayel'in Babası Emin Cemayel, Herkesi Sakin Olmaya Çağırdı.
Eskişehir: Genç Kızı Alıkoydukları İddia Edilen Şahıslar Gözaltına Alındı Eskişehir'de, Yetiştirme Yurdundan Kaçan Bir Kızı 2 Gün Evlerinde Alıkoydukları İddia Edilen 2 Kişi Gözaltına Alındı.
İstanbul: Uzan Davası'nda Teknik Sorgulamanın Mümkün Olmadığı Kararına Varıldı Kemal, Cem, Hakan ve Yavuz Uzan'ın Aralarında Bulunduğu 35 Sanık İçin Yargılandıkları Mahkemenin İsteği Olan Ses..
Ünlü Yönetmen Robert Altman Öldü Ünlü Amerikalı Yönetmen Robert Altman'ın, Los Angeles'ta Tedavi Gördüğü Hastanede Öldüğü Bildirildi.
'Lahmacundan Zehirlenmeye' 10 Bin YTL Tazminat Samsun'da Bir Kebapçıda Yedikleri Lahmacundan Zehirlenenlerden 4 Kişinin Olayda Hizmet Kusuru Bulunduğu Gerekçesiyle Samsun Valiliği Hakkında Aç..
Bu Kadarı Hababam'da Bile Olmadı Bolu'da Buhar Gücünü Göstermek için Deney Yapan Öğretmen, Yanan Ocağın Üzerine Yanlışlıkla İspirto Dökünce, Önlükleri Alev Alan 2 Öğrencinin Ellerinde ve Yüzl..
Prof. Kerimov: Depremi Önceden Tahmin Edebiliyoruz Azerbaycanlı Bilim Adamı Prof. Dr. Kerim Kerimov, Geliştirdikleri Bir Yöntemle "Depremi 4-5 Saat Önceden Tahmin Edebildiklerini" İleri Sürdü..
İmam Tecavüzden Tutuklandı Samsun'da Bir Köy İmamı, Daha Önce Görev Yaptığı Bir Köydeki Engelli Kıza Tecavüz Ederek Hamile Bıraktığı İddiasıyla Tutuklandı.
Prof. Dr. Yayla Ders Veremeyecek Gazi Üniversitesi (Gü) Rektörü Prof. Dr. Kadri Yamaç, Gü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Atilla Yayla'nın Atatürk ile İlgili Yapm..
Gaziler, Erdoğan Davasından Vazgeçti Adana'da Bir Grup Gazi, "Askerlik Yan Gelip Yatma Yeri Değildir" Sözü Nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Aleyhine Açtıkları Manevi Tazminat Davasında..
Kırıkkale: Tütev'den "Bilişim Güvenliği ve İnternette Güvenlik" Semineri Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (Tütev) Kırıkkale Şubesi Tarafından "Bilişim Güvenliği ve İnternette Güvenlik" Semineri..
Mersin: Mersin'de "Turizmde Kaliteli Servis Elemanı Yetiştirilmesi" Projesi Mersin'de, "Turizmde Kaliteli Servis Elemanı Yetiştirilmesi" Projesi Kapsamında Eğitim Alan 90 Servis Elemanına, Dü..
Kilis: Kilis'te Uyuşturucu Operasyonu Kilis'te, Jandarma Ekipleri Tarafından Düzenlenen Operasyonda 3 Kilo 583 Gram Eroin Maddesi ile 1 Adet Ruhsatsız Tabanca Ele Geçirildi.
New York: Lübnan Sanayi Bakanına Suikast ABD'nin Birleşmiş Milletler (BM) Büyükelçisi John Bolton, Lübnan Sanayi Bakanı Pierre Gemayel'in Öldürülmesinin, Öldürülen Lübnan Başbakanı Refik Hari..
Türkiye'ye Geliyor Dünyanın En Üstün Zekalı İnsanı Unvanını Taşıyan Profesör Ordu'ya Geliyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10