2 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

2 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Garanti, 3. Çeyrekte Net Karını Yüzde 50.4 Artırarak 790.6 Milyon YTL'ye Yükseltti Garanti, 2006'nın Üçüncü Çeyreğinde Net Karını Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 50,4 Artırarak..
Helsinki: Helsinki 3'lü Görüşmenin İptal Edilmesi Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanı Finlandiya, Kıbrıs'la İlgili Olarak Türkiye ve KKTC'li Yetkililer ile Avrupa Birliği Görüşmesinin İptal Edi..
Bişkek: Kırgızistan'daki Muhalefet Eylemi Kırgızistan'ın Başkenti Bişkek'te Muhalefet Gösterileri Devam Ediyor.
Brüksel: Avrupa Birliği - Rusya İlişkileri Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Yarın Brüksel'de Avrupa Birliği (AB) Yetkilileriyle Enerji Konusunda Görüşmeler Yapacak.
Babacan: "Türkiye ile İlgili Korkular Aşılacak" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, "Geçmişte İspanya'nın AB Üyeliğiyle İlgili Olarak Ortaya Konulan Korkuların Bir Benzerinin Şimdi T..
Elektrik Direklerinin Kablolarını Çalan 4 Kişi Tutuklandı Kocaeli'nin Gebze İlçesinde, Elektrik Direklerinden Kablo Çalan 4 Kişi Tutuklandı.
Önce Yine Gecce'de Doğa Rutkay Yılan Hikayesine Dönen 'Hokkabaz' Filmi Senaryosu Üzerine Son Noktayı Sitemiz Aracılığıyla Koydu. İşte 'Hokkabaz'ın Gerçek Sahibi:
Sapphıre'de Özel Gecce Sapphire Club 'da Bu Akşam Dj Funky C Geccesi Yaşanacak. Büyüleyici Dekorasyonuyla Avrupa'daki Eğlenceyi İstanbul Geccelerine Taşıyan Sapphire, Muhteşem Dans Şovları v..
Yunanistan'a Gitmek İsteyen 2 Yabancı Kaçak Donarak Öldü Yunanistan'a Yasadışı Yollardan Kaçak Olarak Gitmek İsteyen 2 Yabancı Uyruklu Donarak Öldü.
İtalyan Konsolosluğu İkametgahı Önünde Silahlı Eylem İstanbul -( Dha)- İtalyan Konsolosluğu İkametgahı Önünde Eylem...
Ttb'den Sel Raporu Türk Tabipleri Birliği, Sel Felaketinin Etkisini En Çok Hissettirdiği Diyarbakır ve Yöresinde Görevlendirdiği Bir Ekiple İncelemede Bulundu. Acil Durum Değerlendirme Rapor..
Kocaeli Barosu Gebze Temsilciliği Seçimleri... Kocaeli Barosu Gebze Temsilciliği Seçimi Yapıldı.
Evine Dönerken Kalp Krizi Geçirerek Öldü... Bursa'nın Orhangazi İlçesinde Bir Kişi, Minibüsle Evine Dönerken Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Öldü.
Trafik Kazası: 1 Yaralı... Bursa'nın Merkez Nilüfer İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında, 1 Kişi Yaralandı.
Ankara: Esenboğa Havaalanı Vıp Terminali Hizmete Girdi Esenboğa Havaalanı'nın Vıp Terminali'ni Hizmete Sokan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Önceden Köy Meydanı Görümündeki Havaalanının Baş..
İstanbul: Patrik Bartholomeos Vali Güler'i Ziyaret Etti Fener Rum Patriği Bartholomeos, Kasım Ayında Türkiye'ye Ziyarette Bulunacak Olan Papa 16. Benedict'in, Müslümanlar Hakkında Sarf Ettiği..
Balıkesir: Bandırma Polisinden Huzur Operasyonu Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde Polisin Düzenlediği Huzur Operasyonunda, Şüpheli Şahıs ve Araçlar Kontrol Edildi.
SPK, Bender Menkul'ün Ünvanın Değiştirilmesine Karar Verdi İstanbul - SPK, Bender Menkul'ün Ünvanın Değiştirilmesine Karar Verdi. spk Haftalık Bülteni'ne Göre, Kurum, Bender Menkul Değerler A..
Ankara: Poaş ve Turcas'dan Epdk'ya Dava Petrol Ofisi ve Turcas, İMKB'ye Gönderdikleri Yazılarla Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (Epdk) Tarafından Kendileri Dahil 28 Dağıtım Şirketine Tebliğ ..
Bursa: Fiat'tan Ermetal'e Kalitede Üstün Başarı Ödülü Bursa'da, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nde Otomotiv Yan Sanayi Sahasında Faaliyet Gösteren Ermetal Otomotiv'e, Fiat Grubu Tarafınd..
İstanbul: İş Bankası İlk 9 Ayda Net Karını Yüzde 40 Artırdı İş Bankası'nın 2006'nın İlk 9 Ayındaki Net Karı, Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 40 Oranında Artarak 992 Milyon YTL'ye, Brüt K..
İtalyan Konsolosluğu İkametgahı Önünde Silahlı Eylem İstanbul - İtalyan Konsolosluğu İkametgahı Önünde Eylem...
İnternette Web Sitesi Sayısı 100 Milyonu Aştı Ankara - İlk İnternet Sitesinin Ağustos 1991'de Online Olmasından Bu Yana, Sanal Dünyada Yayın Yapan Web Sitesi Sayısı 100 Milyonu Aştı. 1995'te..
Tema'dan Sel Uyarısı: Yeşil Örtünün Tahribi Devam Ettikçe Bu Tür Felaketlerin Sonu Gelmeyecek İstanbul - Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (Tema) Genel ..
Eskişehir için Festival Zamanı Eskişehir Festivali Bu Yıl 12'nci Kez Sanatseverlerle Buluşuyor. Zeytinoğlu Vakfı ile Eskişehir Kentsel Gelişim Vakfı İşbirliği ile Düzenlenen Festival 4 Kasım ..
Auto Show'da Anna İzdihamı Auto Show 2006"da Çelik Motor"un Davetlisi Olarak İstanbul"a Gelen Ünlü Tenisçi Anna Kournikova, Kia Motors Standında Yeni Ürünleri Tanıttı.çok Sayıda Basın Mensubu..
Büyükanıt, Atina'da Temaslara Başladı Atina - Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Yunanistan Genelkurmay Başkanı Oramiral Panayotis Hinofotis'in Davetlisi Olarak Geldiği Atina'da R..
Baykal, Sosyalist Enternasyonal Toplantısı için Şili'ye Gidecek Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Santiago'da Yapılacak Olan Sosyalist Enternasyonal Konsey Toplantısına Katılmak Üzere ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10