2 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

2 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Harlem Globetrotters Türkiye'de Dünyanın En Ünlü Basketbol Takımı Harlem Globetrotters, Bir Tv Kanalının Organizasyonu ile Gösteri Maçları Yapmak Amacıyla Türkiye'ye Geldi.
Mersin: Mersin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde Görev Değişimi Mersin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Görevine, Mehmet Çalışkan Mahkeme Kararıyla Geri Döndü.
Mersin: Mersin'de Sahte Maliyeci Uyarısı - Mersin Vergi Dairesi, Vatandaşları Sahte Maliyecilere Karşı Uyardı.
Aydın: Söke PTT'den 5 Bin YTL Çalındı - Sabah Saatlerinde Söke PTT Müdürlüğü'nde Meydana Gelen Olayda PTT Veznedarını Bir Süre Meşgul Eden Şahıs, Vezne Kasasındaki 5 Bin 100 YTL'yi Alıp, Kaçt..
Babacan: "Kıbrıs Konusunda Çözümden Yana Olduk" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye'nin Kıbrıs Konusunda Çözümden Yana Bir Ülke Olduğunu ve Önümüzdeki Dönemde de Yapıcı Tutum..
Edirne: Edirne'de Yabancı Uyruklu 2 Erkek Cesedi Bulundu Edirne'nin Enez İlçesi Yenice Köyü Tülümen Mevkiinde, Üzerlerinde Can Yeleği Bulunan 2 Yabancı Uyruklu Erkek Cesedi Bulundu.
Beykoz'da İlköğretim Okulları ve Liseler Yarın Tatil Meteorolojinin Bu Geceden İtibaren İstanbul'un Yeni Bir Yağışlı Havanın Etkisi Altına Gireceğini Bildirmesi Üzerine Su Baskınlarının Yaşa..
Sahte Gaspa 3 Gözaltı... Bayrampaşa'da Çalıştığı Şirketin Parasını Gasp Görüntüsü Vererek Çalmaya Çalıştığı İleri Sürülen Bir Kişi ile Olaya Karıştıkları İddia Edilen 2 Kişi Gözaltına Alındı..
Yenişehir'de Sahte Para Operasyonu... Bursa'nın Yenişehir İlçesinde, Piyasaya Sahte Para Sürmek İsteyen 2 Kişi Tutuklandı.
Paris Hilton da Katıldı Alman Süper Model Heıdı Klum, Geleneksel Olarak Verdiği Kostümlü Halloween (Cadılar Bayramı) Partisinin Yedincisini, ABD'nin Los Angeles Kentinde Düzenledi.
Erzincan: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 4. Grup'ta Alt Sıralardan Kurtulma Mücadelesi Veren Erzincanspor, 13 Şubat Şehir Stadı'nda Yaptığı İdmanla Yi..
Osmaniye: Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta Mücadele Eden ve Ligde Zor Günler Yaşayan Osmaniyespor'da, Batman Petrolspor Maçında Alınan Beraberlik Nedeniyle Futbolcular..
Lıverpool: Lıverpool'da Hedef; Çıkışı Sürdürmek Şampiyonlar Ligi'nde Gruptan Çıkmayı Garantileyen Liverpool'da Yüzler Gülerken, Takımın Hollandalı Oyuncusu Dirk Kuyt, Takımın Çıkışının Sürece..
Barcelona: FIFA ve Futbolculardan Tarihi Anlaşma Dünya Futbolunun Patronları ve Uluslarları Futbolcular, Her İki Grup Arasındaki İşbirliğinin Arttırılması Konusunda Tarihi Bir Anlaşma İmzalad..
Ankara: Bakan Gül, Türkiye'ye Döndü Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Kıbrıs Konusunda Girişimde Bulunan Finlandiya'nın Sorunun Çözümü Noktasında Tarafları Tam Olarak Bira..
Ankara: Başbakanlık'ta Sürpriz Görüşme Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk Telekom'un Yüzde 55 Hissesini Satın Alan Oger Telekom'un Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Hariri'yi Kabul Etti.
Ankara: Akih Komiseri Hammarberg, Türkiye'den Yardım İstedi Avrupa Konseyi İnsan Hakları (Akih) Komiseri Thomas Hammarberg, Avrupa'da Son Yıllarda Yükselen Yabancı Düşmanlığı, İnsan Hakları v..
Zonguldak: Rauf Denktaş Zonguldak'ta KKTC Eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, Helsinki'de Yapılması Planlanan "Kıbrıs" Konulu Toplantının Rum Tarafı Nedeniyle İptal Edildiğini Belirtti.
Ankara: Başbakanlık Acil Durum Yönetimi Genel Müdürlüğü'nün Afet Çalışmaları Başbakanlık Acil Durum Yönetimi Genel Müdürlüğü Tarafından Son 3 Gündür Süren Etkili Yağışlar Sonucu Sel ve Su Bas..
İtalyan Konsolosluğu İkametgahı Önündeki Eylemi İtalyan Büyükelçi Değerlendirdi İtalyan Konsolosluğu İkametgahı Önündeki Eylemi İtalyan Büyükelçi Değerlendirdi...
Baykal: "İktidar Niçin Aciz Kalıyor?" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Hiçbir Suçu Olmayan Bir Rektörü, İki Ay Boyunca İddianame Hazırlamadan Cezaevinde Tutan İktidar, Binlerce İnsanın Helal..
Batman: Güneydoğu'daki Sel Felaketi Batman'da, Babalarının Sel Sularından Korumak İçin Başka Bir Köye Gönderdiği 4 Çocuk, İluh Deresi'nin Taşması Sonucu Meydana Gelen Seldi Öldü.
Bağdat'taki Saldırıda Yaralı Sayısı 45 Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Şii Bölgesi Sadr'da Düzenlenen ve 7 Kişinin Öldüğü Saldırının Bomba Yüklü Araçla Değil, Bir Motosikletle Düzenlediği ve Yara..
İstanbul'daki Su Baskınları -Vali Güler: -"beykoz ve Sarıyer'de Sular Çekildi, Vatandaşlar Evlerine Dönüyor" İstanbul Valisi Muammer Güler, Beykoz ve Sarıyer'de Suların Çekildiğini, Vatandaşl..
Darıca Belediyesi Meclis Toplantısı... Kocaeli'nin Gebze İlçesi Darıca Belediyesi'nin Meclis Toplantısı Yapıldı.
Çalıntı Çek Tahsil Edilmek İstenince.... Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde, Bir Banka Şubesinden Çalıntı Çek Tahsil Edilmeye Çalışılmasıyla İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Kızılay'dan Afet Bölgesine Yardım Türkiye'de Yoğun Sel Felaketleri Sonrasında Özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde 34 Kişinin Hayatını Yitirmesi, Kızılay'ı da Harekete Geçirdi. Kızılay, Bö..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10