18 Kasım 2006 Cumartesi Günü Haberleri

18 Kasım 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul'da 12 Ton Kaçak Mazot Ele Geçirildi İstanbul'da Akaryakıt Kaçakçılığına Yönelik Operasyonda 12 Ton Mazot Ele Geçirildi.
İstanbul'da 12 Ton Kaçak Mazot Ele Geçirildi (Görüntülü) İstanbul'da Akaryakıt Kaçakçılığına Yönelik Operasyonda 12 Ton Mazot Ele Geçirildi.
Büyükanıt'lı İlk Yaş'ta "Sürpriz Olacak" İddiası 30 Kasım'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Toplanacak Olan ve Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın Genelkurmay Başkanı Olarak İlk Kez Kat..
Bu Açıklama Olay Yaratır Best Model Yarışmalarının Kurucu Başkanı Erkan Özerman, "Eşyan Özhim Yarıştığı Dönemde Seçilmeyince Kıyameti Koparmıştı" Dedi.
Antalya: Yeni Bir Meteor Yağmuru Gerçekleşecek Yüzy?llar Boyu İnsana İlham Veren, Romantizm ve Sanatta Önemli Yeri Olan 'Kuyruklu Y?ld?zlar', Bu Y?l da Muhteem Dans Gösterilerinden Birini Da..
Kurmay Albay Yılmaz: "Ey Aldatılmış Terörist Teslim Ol" Bingöl'ün Yayladere İlçesinde, Terör Örgütüne Yönelik Düzenlenen Operasyonda Şehit Olan Uzman Çavuş Bünyamin Güzel (29), Düzenlenen Tö..
Konya: Beyşehir'den Kutsal Topraklara 96 Hacı Adayı Gidecek Konya'nın Beyşehir İlçesi'nde, Bu Yıl Kutsal Topraklara Gidecek İlk Hacı Adayı Kafilesinin 4-13 Aralık 2006 Tarihleri Arasında Uğur..
SHP'den Şura Eleştirisi: "Kendin Pişir Kendin Ye Toplantısı" SHP Genel Sekreter Yardımcısı Recai Ersoy, Kat Sayı Tartışmalarının Gölgesinde Geçen Milli Eğitim Şurası'nın "Kendin Pişir Kendin ..
Mülkiye Müfettişi Yetiştirilmesine Yeni Yönetmelik İçişleri Bakanlığı'nın Hazırladığı Mülkiye Müfettişi Seçme Sınavı ve Yetiştirilmesi Hakkında Yönetmeliği Yürürlüğe Girdi. -Yönetmeliğe Göre ..
Münih: Beckenbauer, Yeniden Bayern Münih Başkanlığına Seçildi Alman Futbolunun Efsane İsimlerinden Franz Beckenbauer, Bundesliga Devi Bayern Münih'in Başkanlığına Beşinci Kez Seçildi.
Ankara: Sp'den 'Papa'ya Hayır' Mitingi - Saadet Partisi (Sp), Ay Sonunda Türkiye'ye Gelecek Olan Papa 16. Benedict'in Ziyaretini Protesto Etmek Amacıyla İstanbul'da Geniş Katılımlı Bir Miting..
Uşak: Uşak'taki Öğrenci Kavgası Uşak Valisi Kayhan Kavas ve İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin, 3 Öğrenci Arasında Meydana Gelen ve 2 Öğrencinin Bıçaklanmasıyla Sonuçlanan Olayla İlgili Açıklamala..
Antalya: Cumhurbaşkanı Sezer Antalya'dan Ayrıldı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Türk Dili Konuşan Ülkeler Devlet Başkanları 8. Doruk Toplantısı'na Katılmak Üzere Geldiği Antalya'dan Ayrıld..
Rice: "Iraklıların Birlikte Olmaktan Başka Geleceği Yok" ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, "Irak Halkının Farklılıklarıyla Yüzleşmesi ve Birlikte Olmaktan Başka Geleceği Olmadığını Fark..
ABD'de Göğüs Silikonu Yasağı Kaldırıldı Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi (Fda), 14 Yıl Önce Uygulanmaya Başlayan Göğüs Silikonu Yasağını Kaldırdı.
Gazze: İsrail'den Beyt Lahya'ya Saldırı İsrail Keskin Nişancılarının Gazze'nin Kuzeyindeki Beyt Lahya Mülteci Kampına Düzenledikleri Saldırıda 1 Kişinin Öldüğü, 2 Sivilin de Yaralandığı Bildi..
Beni Nasıl Bulamazlar? Behzat Uygur Hakkında Çek Karnelerini Zamanında İade Etmemek ve Çek İmzalama Yasağına Uymamak Nedeniyle Arandığı İddialarını Yalanladı.
Ali Avni Balkaner'in Yeniden Yargılanmasına Başlandı İstanbul - Yurtbank'ın Zarara Uğratılmasına İlişkin Yargılandığı Davada Hakkında "Zimmet" Suçundan Verilen Hapis Cezası Aleyhine Bozulan..
Yurtta Hava Durumu Ankara - Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Verilerine Göre, Bugün ve Önümüzdeki İki Gün Yurtta Beklenen Hava Durumu ile En Düşük ve En Yüksek Sıcaklıklar Şöyle: ..
Ankara'da 19-21 Kasım'da Elektrik Kesintisi Yapılacak Ankara - Trafo Dönüşümü, Bakım, Onarım ve Hat Tadilat Çalışmaları Nedeniyle Yarından İtibaren 21 Kasıma Kadar Ankara'nın Bazı Yerlerind..
Halter Federasyonu'na Ana Statü Türkiye Halter Federasyonu'nun Teşkilatı, Genel Kurulunun Oluşumu, Toplanması, Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurullarının Çalışmaları ile Görev, Yetki ve Soruml..
Mehmet Okur Double-double Yaptı ABD Profesyonel Basketbol Ligi'ne (Nba), Yapılan 10 Maçla Devam Edildi.
İran'da Helikopter Düştü: 4 Ölü İran'da Bir Helikopterin Düştüğü ve Helikopterde Bulunan 4 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10