17 Kasım 2006 Cuma Günü Haberleri

17 Kasım 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ümraniye'de Evli Çift Ölü Bulundu Ümraniye'de Evli Çift Evlerinde Ölü Bulundu. Ölümleri Şüpheli Görülen Çiftin Cesetleri Adli Tıp Kurumuna Gönderildi.
Malatya: Ecevit İçin Mevlid Okutuldu Eski Başbakanlar'dan Merhum Bülent Ecevit İçin Malatya'da Mevlid-i Şerif Okutuldu.
Okul Parası Biriktirmek İsterken Donuyordu Liseye Başlayan 15 Yaşındaki Musa Altınbaş, Yerleştiği Yurda Ödeyecek Para Bulamayınca Okulu Bırakmak Zorunda Kaldı. Gelecek Yılın Yurt Parasını Bir..
Kırşehir: Kaman, Belediye Başkanı İçin Yas Tutuyor Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Kırşehir'in Kaman İlçesi Belediye Başkanı Turgut Arslan'ın Cenazesi, Düzenlenen Törenle Memlek..
Adıyaman: Gençlere Akran Eğitimi Verildi Avrupa Birliği (AB) Tarafından Finansa Edilen, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (Unfpa) Tarafından Gerçekleştirilen ve Adıyaman Tabip Odası Tarafından Y..
Efsanevi Futbolcu Puşkaş Öldü Macaristan ve Real Madrid'in Efsane Futbolcusu Ferenç Puşkaş, Budapeşte'de Bulunan Kutvolgyi Hastanesi'nde Bu Sabah Hayata Gözlerini Yumdu.
Ankara: Mandalina Kasaları Arasında Uyuşturucu Zulası Ankara'da, Bir Kamyonda Mandalina Kasaları Arasında Uyuşturucu Taşıyan Bir Şebeke Çökertildi.
İstanbul: Masaj Salonunda Fuhuş Baskını İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği Ekipleri Tarafından Şişli'deki Bir Masaj Salonuna Gerçekleştirilen Fuhuş Operasyonunda 5 B..
Londra: İngiltere'de Üniversitelerde Radikal Müslümanlara Karşı Önlemler Alınıyor İngiltere'de Radikal Müslüman Din Adamlarının Öğrencilerin Aklını Çelmesi ve Öğrencileri Şiddet Olaylarına Se..
Tahran: Rafsancani, Bush'un Dünyayı Güvensiz Hale Getirdiğini Belirtti İran Eski Cumhurbaşkanı ve Tahran Cuma İmamı Haşimi Rafsancani, "Bush'un, Demir Yumruk Siyasetleri, Onu Dünyada En Fazla..
Whıtney'e Ağır Darbe Grammy Ödüllü Amerikalı Şarkıcı Whıtney Houston'ın, Georgia Eyaletindeki Alpharetta Kentinde Bulunan ve Eşi Bobby Brown ile Paylaştığı İpotekli Evi, Parası Ödenmediği İçi..
Bu Kez Ne Diyecek? Şu Sıralar 'Yaprak Dökümü' Dizisiyle Gündemde Olan Tolga Karel, Dün Gecce Beyoğlunda Bir Gay Bardan Çıkarken Görüntülendi
Yenilenen Fiat Ducato, 35 Bin YTL'den Başlayan Fiyatlarla Türkiye Pazarında İstanbul - Fiat Ürün Gamının Ticari Araç Segmentindeki Temsilcisi ve Avrupa'da En Çok Tercih Edilen Modellerinden F..
Gökçek: Baykal'ın Konutu Yasal Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Angora Evlerindeki Konutuyla İlgili Kaçak Yapılaşmayla İlgili Tartışmalara Aç..
Kars: Altın Kaz Filim Festivalleri'nde Ödüller Sahiplerini Buldu Kars'ta 12. Avrupa Filmleri Festivali-gezici Festival Kapsamında Düzenlenen 1.uluslararası Altın Kaz Film Yarışması'nda, Altın..
Sezer: Terörü Haklı Gösterecek Hiçbir Gerekçeyi Kabul Edemeyiz Türkçe Konuşan Ülkelerin Devlet Başkanı Düzeyinde Temsil Edildiği Antalya'daki Zirvede Konuşan Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer,..
Bingöl: Bingöl'deki Çatışma Bingöl'ün Yayladere İlçesi'nde, Çıkan Çatışmada 5 Terörist Ölü Olarak Ele Geçirilirken, 1 Uzman Erbaş Şehit Oldu, 1 Astsubay da Yaralandı.
Meksika'da Bir Gazeteci Öldürüldü Meksika'nın En Eski Gazetelerinden Excelsior'un Eski Yöneticisi Jose Manuel Nava, Federal Hükümeti Eleştiren Kitabının Yayımlanmasından Bir Hafta Sonra Evind..
Almanya'da Türk Öğrenciye Sınıfta Bıçaklı Saldırı Almanya'nın Başkenti Berlin'deki Okullarda Şiddet Olayları Artıyor. Türklerin Yoğun Olarak Yaşadığı Kreuzberg Semtindeki Eberhard-Klein Adlı ..
İsrail'den Hizbullah'a Karşı Uçan Böcek Lübnan'da Hizbullah Karşısında Hezimete Uğrayan İsrail, Hedefleri Takip Edip Vurmak İçin, Eşek Arısı Büyüklüğünde Uçan Bir Robot Geliştirmeye Çalışıyor..
Hollandalıdan da Irak'ta İşkence Hollandalı Sorgucuların Da, 2003'te Irak Cezaevlerindeki Mahpuslara İşkence Yaptıkları Ortaya Çıktı.
Koçaryan: Fransa'nın Ermeni Kararından Memnunuz Ermenistan Devlet Başkanı Robert Koçaryan, Fransa Meclisinin Sözde Ermeni Soykırımıyla İlgili Olarak Aldığı Karardan "Memnuniyet Duyduklarını" ..
Verheugen: Türkiye'yi AB Yolunda Desteklemeliyiz AB Komisyon Başkan Yardımcısı Günter Verheugen, Türkiye'nin Avrupa Yolunda Cesaretlendirilmesi ve Desteklenmesi Gerektiğini Söyledi.
Talat BM'nin Mektubunu Değerlendiriyor Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı İbrahim Gambari, 8 Temmuz Anlaşmasının İleriye Götürülmesi için KKTC Cum..
Rum Yönetimi Gambari'nin Mektubuna Olumlu Yanıt Verecek Kıbrıs Rum Yönetiminin BM Genel Sekreterinin Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı İbrahim Gambari'nin Kıbrıs'taki Taraflara Gönderdiği M..
Tem Otoyolu Yeniden Trafiğe Açıldı Tem Otoyolunda Meydana Gelen Zincirleme Trafik Kazasının Ardından Araçların Çekilmesiyle Yol Yeniden Trafiğe Açıldı.
Unakıtan: "Herkesin Fişini Alması Gerekiyor" Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, "Evlatlarımıza Daha İyi Bir Türkiye Emanet Etmek İçin Herkesin Alışverişlerde Fiş Alması Gerekiyor" Dedi.
Atatürk'ün Portresini Halıya İşledi Sivas'ın Kangal İlçesinde Yaşayan Mehmet Yüceyurt'un, Atatürk'ün Portresini Dokuduğu Yün Halı Görenlerin İlgisini Çekiyor
Kum Eleğinde Can Verdi Van'da 30 Yaşındaki Recep Taşköprü, Kontrol Etmek İstediği Kum Eleğindeki Taşıyıcı Merdaneye Kapılarak Can Verdi
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Sarıyer'de Yapılacak Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle 22 Kasım Çarşamba Günü Bazı Semtlere 7 Saat Süreyle Elektrik Verilemeyecek.
Atina: Asefi ve Bakoyannı Biraraya Geldi İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hamid Rıza Asefi, Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni ile Biraraya Geldi.
'Formanın Hakkını Vereceğim' F.bahçeli Tümer Metin, Pazar Günü Oynayacakları Beşiktaş Derbisinin Kendisi için Anlamının Çok Büyük Olduğunu Söyledi ve Ekledi: "Camianın ve Giydiğim Formanın Ha..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10