16 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

16 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Konya: Müftülükten Hacca Gideceklere Kurban Uyarısı Konya İl Müftülüğü, Bu Yıl Hacca Gidecek Hacı Adaylarının Ücretini Türkiye'de Ödeyerek, Kutsal Topraklarda Kurban Kesebileceği Hatırlatması..
Kocaeli'nde Otomobil Hırsızlığı... Kocaeli'nde Bir Otomobil Park Edildiği Yerden Çalındı.
Sahte Motorlu Araç Trafik Belgesi Düzenlediği İddia Edilen 3 Kişi Yakalandı Kocaeli'nde Sahte Motorlu Araç Trafik Belgesi Düzenlediği İddia Edilen 3 Kişi Yakalandı.
Şekerpınar Beldesine Yeni Çocuk Parkı Alanı... Gebze İlçesine Bağlı Şekerpınar Belediye Başkanı Cemaletin Balcı, Fevzi Çakmak Caddesi'nde Yapımı Süren Parkta İncelemelerde Bulundu.
Gebze'de Gasp İddiası Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Bir Kadının İçinde 250 YTL Bulunan Cüzdanının Gasp Edildiği Bildirildi.
Kocaeli'nde Dolandırıcılık Kocaeli'nin Gölcük İlçesinde Bir Kişinin 570 YTL'si Dolandırıldı.
Sakarya: Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sakaryaspor Başkan Vekili Duran'ı Ziyaret Etti Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Sakaryaspor Başkan Vekili Rıdvan Duran'ı Ziyaret Etti.
Otopsi Kavgasında 2 Gözaltı Kayseri, (Dha) Kayseri'de 13 Gün Boyunca Kaldığı Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesi'nde Hayatını Kaybeden 20 Yaşındaki 1 Yıllık Hemşire Ha..
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Yabancıların Transferlerini Savundu Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Çok Eleştirilen Yabancı Transferlere Sahip Çıktı. Albayrak, "Bu Tip Oyuncuları İkna E..
İtalyan Basını: Komik Yanlışlar Gecesi Çizme Basını, Azzuriler'in İsteksiz ve Heyecansız Bir Oyun Sergilediklerini Yazdı. La Nazione Gazetesi Maçı, "Komik Yanlışlıklar Gecesi" Diye Yorumladı.
Belçika-Polonya Maçında Şike İddiası Avrupa Futbol Şampiyonası Grup Elemeleri'nde Dün Akşam Belçika ile Polonya Arasında Oynanan Maçla İlgili Rüşvet İddiaları Ortaya Çıktı. Polonya Savunma Oy..
Ankara: Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden MHP Kongresi Önlemleri Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 8. Olağan Kongresi Nedeniyle Ankara Emniyet Müdürlüğü Bir Dizi Önlemler Aldı.
Ankara: Kredi Kartı Hırsızı Tutuklandı Ankara'da Bir Vatandaşın Kredi Kartını Çalarak Harcama Yapan Bir Kişi Yakalandı.
"Camilerde Terörist Eğitiliyor" İddiası The Times Gazetesinde Yayınlanan Bir Makalede Cami ve Medreselerde "İslamcı Teröristlerin Beyinin Yıkandığı ve Eğitildiği" Ülkeler Arasında Türkiye de ..
AB ile Krizi Aşma Planı Ek Protokol Nedeniyle Türkiye ile Yaşanan Krizi Aşmak için AB"de İngiltere, İsveç, İspanya ve İtalya"nın Öncülüğünde Bir Planın Oluştuğu, Buna Komisyon"un da Olumlu Ba..
Ankara: Başkentte Hırsızlık Operasyonları Ankara'da Ev ve İşyerlerinden Gerçekleşen Hırsızlık Olaylarına Karşı Yapılan 3 Ayrı Operasyonda, 7 Kişi Yakalandı.
İstanbul: Türkiye'ye İltica Eden Abdurrahman ve Ailesinin ABD'ye Teslimi İnsan Hukukunu Koruma Derneği (İhader) Genel Başkanı Osman Karahan, Afganistan'daki Karzai Yönetimince Siyasi Muhalefe..
Belçika-Polonya Maçında Rüşvet İddiaları Avrupa Futbol Şampiyonası Grup Elemeleri"nde Dün Akşam Belçika ile Polonya Arasında Oynanan Karşılaşmayla İlgili Rüşvet İddiaları Gündeme Geldi. Avrup..
Lefkoşa: KKTC'nin 23. Kuruluş Yıldönümü Rum Basınında KKTC'de Dün Coşkuyla Kutlanan 23. Kuruluş Yıldönümü, Rum Basınında Geniş Yer Aldı. Rum Tarafından Hemen Tüm Siyasi Parti Yetkilileri, KKT..
'Espri Kazakistan Değildi' 'Borat'ın Kahramanı Sacha Baron Cohen, Eleştirilere Karşı Kendisini, Filmde Asıl Esprinin Kazakistan Değil İnsanların Yeryüzünde Kazakistan Gibi Bir Ülkenin Varolab..
Anlaşamıyorlar! Doğa Bekleriz ve 10 Yıllık Eşi Namık Güldeniz'in Boşanma Kararı Alması, Magazin Camiasına Bomba Gibi Düştü. Çift Boşanma Konusunda Anlaşırken, Mal Paylaşımı Konusunda Anlaşmaz..
Fenerbahçe'de Rüştü Şoku Fenerbahçe'nin Milli Kalecisi Rüştü Reçber'in, Sakatlığı Nedeniyle 5-6 Ay Kadar Sahalardan Uzak Kalacağı Açıklandı.
MHP Kongresinde 3 Bin Polis Görev Alacak Ankara Emniyet Müdürlüğü, Atatürk Spor Salonu'nda Pazar Günü Yapılacak MHP Kongresi İçin Geniş Güvenlik Önlemi Aldı.
Maliki: "Komşu Ülkelerin Güvenliğine Önem Verilecek" Irak Başbakanı Nuri El Maliki, Türkiye ile İlişkileri Her Alanda Geliştirmek İstediklerini Söyleyerek, Komşu Ülkelerin Güvenliğine Tehdit..
Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Koç, Gazetecilerle Bir Araya Geldi Fenerbahçe Kulübü'nün Kurumsal İletişimden Sorumlu Asbaşkanı Ali Koç, Fenerbahçe'yi Takip Eden Basın Mensuplarıyla Toplantı Yap..
Çocuklarını Döven Baba Tutuklandı Kayseri'de, 2 Çocuğunu Önce Dövdüğü, Sonra da Hastaneye Götürdüğü İddia Edilen 45 Yaşındaki Adem Y., Çıkartıldığı Mahkemece Tutuklandı.
Kocaeli'nde Başbakan Erdoğan'ın Katılacağı Törenlere Hazırlık Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Katılımıyla Kocaeli'nde 19 Kasım Pazar Günü 99 Projenin Hizmete Girmesi Dolayısıyla Düzenlenece..
Bim'den 10 Yeni Mağaza Açılışı İstanbul - Bim Birleşik Mağazalar A.ş, Yurdun Çeşitli Bölgelerinde 10 Yeni Mağaza Açmaya Hazırlanıyor. şirketin Borsaya Gönderdiği Açıklamada Şu Bilgilere Yer ..
Tariş, Üreticiye Destek için 1.5 Ytk Kapora Verecek İzmir - Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Cahit Çetin, AB'nin Uyguladığı Politikaların Zeytinyağı Fiyatlarını Aşağıya Çektiğini Be..
Bumerang Yo'nun Merkez Adresi Değişti İstanbul - Bumerang Yatırım Ortaklığı A.ş'nin Merkezi Yeni Adresine Taşındı. şirketin Borsaya Yaptığı Açıklamada, "Şirket Merkezimiz 15.11.2006 Tarihi İ..
Panasonic, Plazma Tv Ekran Panelinde Kurşun Kullanımına Son Erdi İstanbul - Teknoloji Üretiminde Her Zaman Çevreci Yaklaşımıyla Dünyaya Olan Saygısını Gösteren Panasonic, Plazma Tv'lerdeki An..
Şeker Finansal Kiralama, Kayıtlı Sermaye Tavanını 40 Milyon YTL'ye Çıkaracak İstanbul - Şeker Finansal Kiralama, Kayıtlı Sermaye Tavanını 40 Milyon YTL'ye Çıkarmak için Genel Müdürlüğe Yetki ..
Uşak: Uşak'ta "Basab" Projesi Tanıtıldı Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Türkiye Üreme Sağlığı Programı Kapsamında Uşak Tabip Odası Tarafından Yürütülen "Bilinçli A..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10