16 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

16 Kasım 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye AİHM'de 20 Bin Euro Cezaya Çarptırıldı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Ciddi Baş Ağrısından Yakınan 22 Yaşındaki Mahkumun Ölümünden Türkiye'yi Sorumlu Tutarak 20 Bin Euro Para Cezası ..
Kocaeli Valisi Gökhan Sözer, Gebze Kaymakamı Mehmet Emin Avcı ve Bürokratlardan Brifing Aldı Vali Gökhan Sözer, Gebze'de Kaymakam Mehmet Emin Avcı ve Bürokratlardan Brifing Aldı.
Gölcük Kavaklı Sahili Projesi... Gölcük İlçesi Kavaklı Sahili Projesiyle 600 Hektar Alanın Kazanıldığı Bildirildi.
Şura'da Katsayıyı Aşmaya "Alan" Formülü 17. Milli Eğitim Şurası'nın Neredeyse Tek Gündemini Oluşturan ve Tamamen Kaldırılması Yönünde Komisyon Kararı Alınan ÖSS'deki Farklı Katsayı Uygulaması..
Londra: İngiltere'de Futbolcuların Ölüm Tehdidi Alması Polisi Harekete Geçirdi İngiliz Polisi, Reading'li Futbolcular Stephen Hunt ve Ibrahima Sonko'nun Ölüm Tehditleri Aldıklarını İddia Etme..
İstanbul: Ülkede Özgür Gündem Gazetesi'nin Basım ve Dağıtımına 15 Günlük Durdurma Kararı Ülkede Özgür Gündem Gazetesinin Basım ve Dağıtımı, Terör Örgötü Pkk/kongra-gel Propogandası Yaptığı Ge..
Bingöl: Bingöl'de Teröristlerle Çatışma Bingöl'ün Yayladere İlçesi'nde, Güvenlik Kuvvetleriyle Pkk/kongra-gel Terör Örgütü Mensupları Arasında Çıkan Çatışmada Ölen ya da Yaralanan Olmadığı Bi..
İstanbul: Cms'ye İki Ödül Birden Türkiye'nin İlk, Dünyanın İse Önde Gelen Hafif Metal Jant Üreticilerinden Biri Olan ve Yönetim Kurulu Başkanlığını Berat Ösen'in Yaptığı Cms, Ege İhracatçı Bi..
Van: İlköğretim Okulundan "Dünya Diyabet Günü" Etkinliği Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Yüksel, Diyabet Hastalığının İnsanları Korkutacak Boyutta Tehlikel..
Vergi Kanun Taslağı Başbakanlıkta İşçi ve Memurların Vergi İadesi Uygulamasına Son Veren ve Vergi Kaçağı ile Mücadelede Vergi Güvenlik Müessesesini Devreye Sokan "Gelir Vergisi Kanun Taslağı..
Pfdk, Beşiktaş'a 50 Bin YTL Ceza Verdi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Bugün Yaptığı Toplantının Ardından Futbol Kulüplerine Çeşitli Para Cezaları Verirken, Futbolcuları İse Hem Para Hem..
Güler: "Elektrik Konusu Uzmanlar Tarafından İnceleniyor" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Elektrik Konusunun Tüm Parametreleriyle İlgili Uzmanlar Tarafından İncelendiğini Belirt..
Brüksel: UEFA, Şike İddiaları Üzerine Soruşturma Açmaya Hazırlanıyor Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Polonya ile Belçika Arasından Oynanan Maçtan Sonra Kendisine Şike Teklif Edil..
NATO, Türkiye ile Fransa Gerginliği Dışında Kalıyor NATO'nun Siyasi Kanadından Diplomatik Kaynaklar, Türkiye'nin Fransa ile Askeri İlişkileri Askıya Alma Kararının İttifak Bünyesinde Olumsuz..
Üzeltme -Asgari Ücretin Yarısı Vergi Dışı Kalıyor İşçi ve Memurlara "Özel Gider İndirimi" Adıyla Verilmekte Olan Vergi İadesi Kaldırılırken, Yerine Bir Dönem 'Özel İndirim" Adıyla Uygulanan ..
Güvenlik Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı Açıldı Cnr Sektörel Fuarcılık Tarafından Düzenlenen "2. Güvenlik Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı" Cnr Fuar Merkezi'nde Açıldı.
Frankfurt: UEFA, Almanya'ya, 12 Bin 500 Euro Para Cezası Verdi Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Geçtiğimiz Ay Bratislava'da Yaşanan Olaylarla İlgili Olarak Almanya Futbol Federasy..
Lıverpool: Sıssoko, Omzundan Ameliyat Oldu İngiltere Premier Lig Ekiplerinden Liverpool Forması Giyen Mohamed Sissoko'nun, Omzundan Başarılı Bir Ameliyat Geçirdiği Bildirildi.
Yılbaşı İçin Özel Fabrika Dinamik ve Enerji Dolu Ritmiyle Yeni Yıla Hızlı Bir Giriş Yapıyor. 50'li Yılların Rüzgarlarının Estiği Koleksiyonda Sırtı Açık ' V 'Yaka Elbiseler ve Bolerolar Vin..
Levent'te Gergin Dakikalar Birkaç Haftadır Arzu Yanardağ ile 'Gay' Polemiği Yaşayan Tolga Karel, Dün Gecce Seksi Oyuncu ile Pişti Oldu. Karel, Yanardağ'ı Görünce Mekanı Terk Etti.
Tekirdağ: Tekirdağlı Camcı Ustasından Mercedes Otobüs Aslen Trabzon'un Of İlçesi'nde Doğan, Fakat Yılar Önce Tekirdağ'a Yerleşip Tekirdağ Yeni Sanayi Sitesi'nde Araç Camları Üzerine İşyeri Aç..
Samsun: Kocasının Birasına Tarım İlacı Katan Kadın Tutuklandı Samsun'da Kocasının İçtiği Biranın İçine Tarım İlacı Katarak Öldürmek İstediği İddiasıyla Gözaltına Alınan 1 Çocuk Annesi Kadın, ..
Samsun: Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da Hırsızlar, Girdikleri Evden Taşıma Ruhsatlı Tabanca Çaldı.
Bursa: Müteahhidin Oğlunu Fidye İçin Kaçırdığı Öne Sürülen 3 Zanlı Tutuklandı Bursa Bir Müteahhidin Oğlunu Eter Koklatarak Bir Milyon YTL Fidye İçin Kaçırdıkları Öne Sürülen 2'si Silahlı 3 Za..
İstanbul: TMSF, 8 Gayrimenkulün Satışından 3 Milyon YTL'yi Aşan Gelir Sağladı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Aralarında Ankara'daki Telsim Binası'nın da Bulunduğu 13 Gayrimenkulü Bugü..
Beşiktaş'a 50 Bin YTL Para Cezası Verildi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Bugün Yaptığı Toplantının Ardından Futbol Kulüplerine Çeşitli Para Cezaları Verirken, Futbolcuları İse Hem Para H..
İstanbul: S&t Yunanistan'dan Çekildi, Türkiye'ye Geldi Orta ve Doğu Avrupa'nın Güçlü Bilişim Firmalarından S&t, Yunanistan'daki Faaliyetlerine Son Verip Türkiye Pazarına Yatırım Yaptı. T-syst..
İdari Yargı Hakim Adaylığı Sınavı 25 Kasım'da Yarsav'ın Açtığı Dava Sonrasında Danıştay 12. Dairesi'nin Yürütmeyi Durdurma Kararı Verdiği Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Yazılı Sınavının 2..
Kudüs: İsrail, İspanya'nın Açıkladığı "Ortadoğu Barış Girişimini" Reddetti İsrail, Ortadoğu'da Ateşkes İlan Edilmesi ile İlgili İspanya'nın Açıkladığı Girişimi Reddetti. Barış Girişiminde Esi..
Vatikan: Vatikan, Papazlara Evlenme İzni Verilmesini Tartışıyor Roma Katolik Kilisesi'nde Papazların Evlenmesine İzin Verilmesi Çağrıları Üzerine Papa 16. Benedict Vatikan Hiyerarşisindeki Ye..
Rehn Kıbrıs için BM'yi İşaret Etti AB Komisyonunun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Maraş"ın Gerçek Sahiplerine İadesi Konusunda Çözüm Adresinin AB Değil BM Olduğunu Söyledi. Rehn, Avrup..
Dev Derbiye Toplu Gidiş Yok İstanbul İl Spor Güvenlik Kurulu, Pazar Günü Oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş Derbisiyla İlgili Alınacak Tedbirleri Görüştü. Siyah-Beyazlı Taraftarların Toplu Olarak ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10