15 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

15 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Siyah Üzüm Çekirdeği Şifa Deposu Antioksidan Özelliğe Sahip Siyah Üzüm Çekirdeğinin Şifa Deposu Olduğu, Dna Hasarını Azaltarak Kanser Oluşumunu Minimuma İndirdiği Belirtildi.
Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Orkestra Müdürü İstifa Etti Devlet Opera ve Balesi (Dob) Genel Müdürlüğü Orkestra Müdürü Arzu Sugüneş, Görevinden İstifa Etti.
Irak Yüksek Öğretim Bakanı Görevini Askıya Aldı Irak Yüksek Öğretim Bakanı Abid Ziyab'ın, Dün Kaçırılan Bakanlık Çalışanları Serbest Bırakılıncaya Kadar Bakanlık ve Kabinedeki Faaliyetlerini..
Askon Gebze Şube Başkanı Yaşar Alkan: "Ekonomideki Bahar Havasına Aldanılmamalı" Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (Askon) Gebze Şube Başkanı Yaşar Alkan,
Karagöz Evsiz Kaldı Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin İki Kez Tebligat Gönderdiği 'Karagöz Evi' Boşaltıldı. Türkiye'de Tek Olan, Uluslararası Kukla ve Gölge Oyunları Festivali'ne Ev Sahipliği Y..
Trabzonspor' Lu Umut ve Çağdaş Basın Toplantısı Düzenledi Trabzonsporlu Umut Bulut ve Çağdaş Atan, Düzenledikleri Basın Toplantısında Yeniden Çıkışa Geçmek İçin Bir Galibiyete İhtiyaçları Old..
El Cezire İngilizce Yayınına Başladı Katar'dan Yayın Yapan Televizyonu El Cezire, İngilizce Yayınına Başladı. Kanal Tsi 14.00'de Katar'ın Başkenti Doha'daki Merkezinden İlşk Yayını Gerçekleşt..
Potada Haftanın Programı Belli Oldu Beko Basketbol Ligi'nde 7. Haftanın Programı Belli Oldu. F.bahçe Ülker, Abdi İpekçi'de İstanbul Tekelspor'u, G.saray Cafe Crown da Ahmet Cömert Spor Salon..
Tigana: Güven Eksikliği Var Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana, Fenerbahçe Derbisinin Kendileri için Çok Önemli Olduğunu ve Kazanmak İstediklerini Belirtti. Sakatlıklar ve Cezalar Nedeniyle Lid..
Zico: Lider Kalmak İstiyoruz Zico, Beşiktaş Derbisiyle İlgili Olarak, "Derbilerin Havası Her Zaman Çok Farklıdır. Sahada Şanslar Eşittir. Beşiktaş Bulunduğu Durumdan Kurtulmak için Ayrı Motiv..
Musul: Musul'da Direnişçilere Ait Çok Sayıda Mühimmat Ele Geçirildi Musul'da Polisle Çatışmaya Giren Direnişçiler, Arkalarında İki Araç Dolusu Mühimmat Bırakarak Kaçtı.
Sofya: AB Parlamentosu ile Bulgaristan Arasında Gerginlik Avrupa Parlamentosu (AP) Yeşiller Fraksiyonundan Bazı Milletvekillerinin Bulgaristan ile İlgili Rapora Ülkedeki Makedon Azınlığının T..
Aksu: Tigana'nın Sonuna Kadar Arkasındayız Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Murat Aksu, Fenerbahçe Maçının Sonucu Ne Olursa Olsun Teknik Direktör Jean Tigana"nın Görevinin Başında Olacağını Söy..
Zico: Sahaya Kazanmak için Çıkacağız Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Turkcell Süper Lig"de 19 Kasım Pazar Günü Beşiktaş ile Yapacakları Derbi Maçla İlgili Olarak, ""fenerbahçe, Tarihinde Ol..
Benden Çatlağı Yok Bülent Ersoy ile Ebru Gündeş 'Kim Daha Çatlak' Yarışına Girdi. Çatlaklıkla Starlığı Eş Tutan Ersoy 'En Büyük Çatlak Benim' Derken, Gündeş İse 'Benden Çatlağı Yok' Diyerek İ..
Hatemi: "Kaderimiz ve Yolumuz Aynı" Eski İran Cumhurbaşkanı Muhammed Hatemi, TBMM Başkanı Bülent Arınç'ı Ziyaret Etti.
Ahmedinejad: "Nükleer Zirveye Bir Adım Kaldı" İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Nükleer Programda Sona Yaklaştıklarını İfade Ederek, "Nükleer Zirveye Bir Adım Kaldı" Dedi.
Bakan Coşkun: Cari Açık, Krize Yol Açacak Durumda Değil Antalya - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türkiye'nin Şu Andaki Dış Ticaret Açığının, Bazı Kesimlerin İddia Ettiği Gibi Ekonomiyi ..
Oracle, Sunopsis Firmasını Satın Aldı İstanbul - Oracle, Fusion Middleware Ürünlerini Genişletme Amacıyla Heterojen Veri Entegrasyonu Alanında Faaliyet Gösteren Sunopsis Firmasını Satın Aldı...
Cansızlar: Mortgage Yasası 2007'nin İlk Aylarında Çıkar İstanbul - Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Doğan Cansızlar, Mortgage (Tutsat) Sistemiyle İlgili Yasal Düzenlemenin 2007'nin İlk A..
Cardist Uluslararası Kart Teknolojileri Fuarı, İstanbul'da Düzenlenecek İstanbul - Cardist Uluslararası Kart Teknolojileri Fuarı, Ntsr Uluslararası Fuar ve Kongre Organizasyonları Tarafından ..
Banvit: Piliç Eti İhraç Etmek İsteyen Firmalarla Alay Ediliyor Bandirma - Banvit A.ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vural Görener, Maliyetlerin Yüksekliği ve Desteklerin Yetersizliği Nedeniyle İhrac..
Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Personeline Sağlık Taraması... Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Personeline Sağlık Taraması Yapıldı.
Amerikalılar, Özal'ın Hayali "Otoyol Projesi"ni Masaya Yatırılıyor İstanbul - Türkiye'yi Orta Asya Cumhuriyetleri'ne Bağlayacak "Otoyol Projesi" Yıllar Sonra Yeniden İstanbul'da Masaya Getiri..
Medeniyetler İttifakı'nda Dans Skandalı Başta BM Genel Sekreteri Annan ve İspanya Başbakanı Zapatero Olmak Üzere, Medeniyetler İttifakı Toplantılarına Katılanların İzlediği 'Güldestan' Adlı D..
'Memeli Hoca' ya Suçüstü Balıkesir'de 'Memeli Hoca' Olarak Tanınan Mehmet Kızıldağ, İki Kadın Polise de Büyü Yapmaya Kalkışınca Suçüstü Yakalandı. Bbüyücülük Yaparak Haksız Kazanç Sağladığı B..
Şanlıurfa: Tzob Heyeti, Harran'da Afetzede Çiftçilerle Görüştü Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Sel Felaketinden En Çok Etkilenen Yerlerden Biri Olan Şanlı..
Rize: Acılı Babanın Feryadı Rize Valiliği Halk Günü Toplantısı'na Katılan Bir Vatandaş, Oğlunun Bir Süre Önce Silahlı Kişilerce Öldürüldüğünü Kaydederek, Vali Esen'den Silahlanmaya Karşı Tedb..
Uşak: Uşak Şeker Fabrikası'nda 100 Bin Tonuncu Pancara Sirenli Karşılama Uşak Şeker Fabrikası'nda 2006-2007 Yılı 81. Pancar Alım Kampanyasının 58. Gününde, 100 Bin Ton Pancar Alımı Yapıldı. 1..
Tehlikeli Atık Krizi TBMM'de CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe Tarafından Yanıtlanması İstemiyle İzmir'de Ortaya Çıkan Tehlikeli Atıkların Bertarafı Sorunuy..
Sokak Köpeği 8 Kişiyi Isırdı Ceyhan(adana), (Dha) Adana'nın Ceyhan İlçesi'ne Bağlı Kıvrıklı Köyü'nde Başıboş Bir Köpeğin Isırdığı 8 Kişi Kuduz Şüphesiyle Gözlem Altına Alındı.kıvrıklı Köyü'nd..
Evlenince 8 Yıldır Ödediği Özürlü Maaşını Geri İstedi Eemekli Sandığı, Doğuştan Özürlü Olan Fatma Ak'a 22 Yıl Önce Özürlü Maaşı Bağladı. 8 Yıl Önce Evlenen Ak, Emekli Sandığı'na Evlendiğini B..
Ankara: Başkentte Asayiş Ankara'da Bir Lise Öğrencisi, Laf Atma Tartışması Yüzünden Bıçaklanarak Yaralandı.
Kahramanmaraş: Kaybolan Yaşlı Adamın Cesedi Bulundu Kahramanmaraş'ın Ekinözü İlçesi'nde, 37 Gün Önce Aniden Ortadan Kaybolan Yaşlı Adamın Cesedi Kırsal Alanda Bulundu.
Tüsiad:"milli Eğitim Şurası Siyasete Alet Edilmemeli" Tüsiad, Yükseköğretime Girişte Katsayı Uygulaması Konusunda Alınan Kararın, 17. Milli Eğitim Şurası'nın Siyasete Alet Edildiği İzlenimini..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10