15 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

15 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İskenderun'da Kriz Masasına 700 Kişi Başvurdu Hatay'ın İskenderun İlçesinde, Sağanak Yağıştan Olumsuz Etkilenen Ev ve İş Yerlerinin Belirlenmesi Amacıyla Vali Ahmet Kayhan Başkanlığında Oluş..
Rus Acil Durumlar Bakanlığı: Can Kaybı Yok Rusya Acil Durumlar Bakanlığı, Kuril Adalarını Vuran 8,1 Büyüklüğündeki Depremle İlgili Olarak Şu Ana Kadar Can Kaybı ya da Maddi Zarar Olmadığını ..
Kapalıçarşı'da Döviz... -Kapanış Saatlerinde Dolar 1,4480, Avro 1,8530 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4480 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8530 YTL ..
Vob, Günü 79.9 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 79 Milyon 888 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da T..
Piyasalar Sakin Bir Gün Geçirdi/ İMKB, Gün Sonunda 1 Puan Değer Yitirdi: 39654/ Parite 1.28'in Altında İstanbul - Borsa, Toparlanma Hareketiyle Başladığı Günde Sıkışık Bir Seyir İzledi. Yurtd..
Eskişehir: Nezih Danyal'ın Karikatür Sergisi Eskişehir'de Açılacak Karikatür Vakfı Başkanı ve Çizer Nezih Danyal'ın Eserleri, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Karikatürleri Müzesi'nde Se..
Hatay: İskenderun'daki Sel Felaketi İskenderun Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, İlçedeki Sel Felaketinden Yaklaşık 20 Bin Kişinin Etkilendiğini Belirterek, "Kendi Konutumu da Su Bastı, Ben de Sel ..
Kocaeli: İzmit Elektronik Kent Müzesi Hizmete Girdi Binlerce Yıllık Tarihi Geçmişi Olan İzmit, Elektronik Müzesi'ne Kavuştu.
Aydın: Ölen Babalarının Bayilik Hakkını Alamadılar Aydın'ın Didim İlçesi'nde Yaklaşık 6 Ay Türk Telekomünikasyon A.ş.'nin Yetkili Bayiliğini Yürüten Behçet Öz'ün Çocukları, Bayiliği Almak İçi..
Almanya'ya İltica Talebinde Bulunan Türkler'in Sayısı Azalıyor Berlin - Almanya'da İltica Talebinde Bulunan Türkler'in Sayısında Genelde Azalma Olduğu Bildirildi. federal İçişleri Bakanlığın..
TÜKODER'den Tv Yarışmaları Uyarısı: Programa Bağlanamayana Bile 1,500 YTL Telefon Faturası Geliyor Antalya - Tüketiciyi Koruma Derneği Antalya Şubesi Başkanı Abdullah Özçulcu, Bazı Televizyon..
Bsa'ya Göre, Türkiye'de Korsan Yazılım Kullanımı Yüzde 65'e Geriledi İstanbul - İş Yazılımcıları Birliği (Bsa), Bilgisayar Programlarının Korsan Kullanımının Engellenmesi Amacıyla "İşiniz ve ..
TBMM'de Komisyon Anlaştı, Avukatlık Sınavı Kalkacak Ankara - TBMM Adalet Komisyonu, Staj Sonrasında Yapılacak Avukatlık Sınavının Kaldırılmasına İlişkin Kanun Teklifini Benimsedi. adalet Kom..
Baykal: Eğitim Şurasının Amacı, Eğitimi Kendi Siyasi Bekleyişlerine Göre Yeniden Yapılandırmak Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 17. Milli Eğitim Şurası'yla İlgili Olarak, "Bugünkü Şur..
Sinagoglara Bombalı Saldırılarda Ölenler Anıldı İstanbul - İstanbul'da 15 Kasım 2003 Tarihinde 2 Sinagoga Düzenlenen Bombalı Saldırılarda Ölenleri Anmak Amacıyla Şişli'deki Beth İsrael Sinago..
Malatya: Otomobil Çalan 5 Kişi, Kaza Yapınca Yakalandı Malatya'da Bir Otomobili Çalan 5 Kişi, Kaza Yapınca Yakalanarak Gözaltına Alındı.
İstanbul: Kanser Hastası Baba Dehşet Saçtı Üsküdar'da Şizofren Hastası Oğlunu ve Kendisini Silahla Vuran Kanser Hastası Baba Dehşet Saçtı. Şizofren Olan Oğlunun Hastaneye Yatırılmasını İsteme..
Altılı Ganyan 13.154,59 YTL İkramiye Verdi Adana'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 13.154,59 YTL İkramiye Verdi.
Samsun: Biyodizel Yakıtlı Tam Otomatik Organik Sera Projesi Samsun'un 19 Mayıs İlçesi'nde, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Hibe Projesi Kapsamınd..
Orhan Veli Kanık Mezarı Başında Anıldı Türk Edebiyatının Unutulmaz Şairi, "Garip Şiir Akımı"nın Öncüsü Orhan Veli Kanık, Ölümünün 56. Yılında Aşiyan Mezarlığı'ndaki Mezarı Başında Anıldı.
Bursa: Türkiye Genç İşadamları Bursa Şubesi Sohbet Toplantısı İstanbul Ticaret Odası Başkanı Murat Yalçıntaş, Günümüzün Bilgi Çağı Olduğunu Belirterek, "İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'ndak..
Çukurova Sanayi ve Ticaret Fuarı Açıldı Adana'da, Bu Yıl 4'üncüsü Düzenlenen Çukurova Sanayi ve Ticaret Fuarı, Almanya'nın Türkiye Büyükelçisi Eckart Cuntz'un da Katıldığı Renkli Bir Törenle ..
Aksu Enerji Tetaş Davasını Kaybetti Aksu Enerji ve Ticaret Aş'nin Tetaş Aleyhine Açtığı Davada, Danıştay'ın Yürütmenin Durdurulması İstemini Reddettiği Bildirildi.
Onun da Hayranı Var! Sahnelere Transfer İsimlerden Gizem Özdilli, Evine Devamlı Çiçek Yollayan Bir Hayranının Olduğunu İtiraf Etti.
En İyi Çıkış Mikael'den Geçtiğimiz Günlerde Yapılan Görkemli Bir Törenle Ifa Altın Ödülleri Sahiplerini Buldu. Mikael "Söylemeyin" Şarkısıyla "Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı" Ödülünü Aldı.
Kayserispor Genel Menajeri: Mehmet Topuz ve Gökhan Haberi Okumaktan Gına Geldi Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Mehmet Topuz ve Gökhan'la İlgili Her Gün Transfer Haberleri Okumaktan..
7 Aylık Asker Vicdani Redci Oldu Kars Kağızman'da 7 Aydır Er Olarak Askerliğini Yapan İsmail Saygı, Askerlik Yaşantısının Ruhsal Sağlığını Etkilediği Gerekçesiyle Artık Askere Gitmeyeceğini B..
Daukoru: "Aralık'ta Yeni Bir Üretim Kısıntısına Gidilecek" Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (Opec) Başkanı Edmund Daukoru, Örgütün Muhtemelen Aralık Ayında Yeni Bir Üretim Kısıntısı Kararı A..
Borsa 39.654,14 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 142,38 Puan Düşerek 39.654,14 Puandan Kapandı.
Bursa Haber Gazetesinin Kuruluşunun 60. Yıl Dönümü Bursa'da Yayınlanan Bursa Haber Gazetesinin, 60. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı.
Amerikalılar, Özal'ın Hayali "Otoyol Projesi"ni Masaya Yatırıyor İstanbul - Türkiye'yi Orta Asya Cumhuriyetleri'ne Bağlayacak "Otoyol Projesi" Yıllar Sonra Yeniden İstanbul'da Masaya Getirild..
Yemek Sanayicileri, Sektördeki Kayıtdışına Savaş Açtı/"1186 Firmadan 337'sinin Ruhsatı Var" İstanbul - Yemek Sanayicileri Dernekleri Federasyonu (Yesidef)'i Oluşturan 7 Dernek ve 300'e Yakın ..
Bağdat: ABD ve Irak Güçleri Irak'ta Bir El Kaide Liderini Yakaladı ABD ve Irak Kuvvetleri Irak'ta Bir El Kaide Liderini Yakaladı.
Tokyo: Kuril Adalarında 8.1 Büyüklüğünde Deprem Rusya'nın Uzak Doğusundaki Kuril Adaları'nda Meydana Gelen Richter Ölçeğine Göre 8.1 Büyüklüğündeki Depremin Ardından Japonya'nın Kuzey Doğu Sa..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10