14 Kasım 2006 Salı Günü Haberleri

14 Kasım 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bağdat: Irak'ta Toplu Kaçırma Olayının Yaşandığı Bölgedeki Polis Komutanlarının Tutuklanması Emri Verildi Irak İçişleri Bakanlığı, Bugün Üniformalı Silahlı Kişiler Tarafından En Az 100 Kişini..
Tarihi Gar ve İstasyonlar Resimlerle Donatılacak Ankara - Tcdd Genel Müdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Arasında Tarih Gar ve İstasyonların Resimlenmesine..
Ulusal Deprem Konseyi: Deprem Konusundaki Açıklamalar Büyük Sorumluluk Gerektiriyor Ankara - Ulusal Deprem Konseyinden Yapılan Açıklamada, "İstanbul'da Deprem Tehlikesi ve Riski Azdır, Bu Hus..
Tüpraş'tan Bataman'a Bin Ton Asfalt Yardımı Ankara - Türkiye Petrol Rafinerileri A.ş. (Tüpraş), Sel Felaketi Hasarlarının Giderilmesine Katkıda Bulunmak Amacıyla, Batman Belediyesine Bin Ton ..
Cevahir'e 421.7 Milyon $'lık Tek Teklif Şişli Ticaret Merkezi"ndeki Yüzde 50"lik İstanbul Büyükşehir Belediye Hisselerinin Satışına İlişkin İhalede Tek Teklif Sunan Şirketin, Ana Hissedarı Ku..
Elektrik Zammı Yolda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Elektrikte Fiyatlandırma Konusu Üzerinde Çalıştıklarını, Gerekirse Tarife Değişikliğine Gidileceğini Bildirdi. Jeofizik Mühe..
12 Yaşındaki Zihinsel Özürlü Kıza Kürtaj Yapıldı Muş'un Varto İlçesi'ne Bağlı Sudar Köyü'nden Babası Tarafından Elazığ Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi'ne Getirilen ve Yapılan Muayene Sonuc..
Belçika'dan Akülü Tekerlekli Sandalye Geldi, 'Ev Hapsinden' Kurtuldu Karaman'da 3 Yıl Önce Geçirdiği İş Kazası Sonrası Omiriliği Zedelenen ve 2 Bacağı Kırılınca Yatağa Mahkum Olan 50 Yaşındak..
Antakya'da Siyam İkizi Dünyaya Geldi Antakya'da 25 Yaşındaki Yaşar Alagöz ile 24 Yaşındaki Gülşah Alagöz Çiftinin, İlk Çocukları Siyam İkizi Olarak Dünyaya Geldi.
Terim: "Dünya Şampiyonuna Karşı Oynuyoruz" Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, İtalya ile Yarın Oynanacak Özel Maç Öncesi, "Dünya Şampiyonu Olan Bir Takıma Karşı Oynuyoruz, İtalya H..
Irak'ta Kaçırılan Bakanlık Çalışanlarından 3'ü Serbest Irak'ta Kaçırılan 150'ye Yakın Yüksek Öğretim Bakanlığı Çalışanından 3'ünün Serbest Bırakıldığı Bildirildi.
Şırnak: Güneydoğu'da Yaşanan Sel Felaketinin Ardından Yardımlar Sürüyor Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde Selden Zarar Görenlere Yapılan Yardımlar Sürüyor. Kaymakamlık, Kızılay ve Deniz Feneri Dern..
Mustafakemalpaşa'da Sağlık Ocağı Yeni Yerine Taşındı Mustafakemalpaşa'da 2 No'lu Sağlık Ocağı Yeni Yerine Taşındı.
Harb-İş'e Göre Ekimde Açlık Sınırı 565 YTL Oldu Ankara - Türk Harb-İş Sendikası, Ekim Ayında Açlık Sınırını 565 YTL 42 Ykr, Yoksulluk Sınırını da Bin 774 YTL 39 Ykr Olarak Hesapladı. türk Har..
Gedik Yatırım'dan Bilgilendirme Semineri İstanbul - Gedik Yatırım Menkul Değerler A.ş. Tarafından 16 Kasım Perşembe Günü "Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (Vob)" Hakkında 'Yatırımcı Bilgilendi..
Bakan Yıldırım: Denizcilikte Devrim Niteliğinde Kararlar Aldık Trabzon - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İktidarları Döneminde Denizcilikte 1 Temmuz 2003 Tarihinde Devrim Niteliğinde Kararl..
TMSF, 29 Aracın Satışından 297.6 Bin YTL Gelir Elde Etti İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu ( TMSF ) Ford, Renault, Hyundai, Chevrolet, Bmw, Opel, Murat Kartal Gibi Markalardan Oluşan ..
"Çukurova Sanayi ve Ticaret Fuarı" Yarın Açılıyor Adana - Adana'da Bu Yıl 4.'sü Düzenlenen "Çukurova Sanayi ve Ticaret Fuarı", 12 Ülkeden 315 Firmanın Katılımıyla Yarın Açılacak. 15-19 Kasım..
Bakan Güler: Türkiye'nin 10-15 Yıllık Kömür İhtiyacını Bulmuş Durumdayız Ankara - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, 16 Sahada 800 Milyon Ton Kömür Tespit Ettiklerini ve Bunun da T..
Epdk, Akenerji'ye Rüzgar Santrali için Lisans Verdi Ankara - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk), Akenerji Elektrik Üretim'e Bandırma'da Rüzgar Enerjisine Dayalı Üretim Tesisi Kurmak için..
Zorlu Enerji'nin Yeni Genel Müdürü Salim Arslanalp Oldu İstanbul - Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.ş'nin Yeni Genel Müdürü Salim Arslanalp Oldu. şirketin Borsaya Gönderdiği Açıklamada, "14.11...
TMSF, Bakaner Grubu'nun 57 Lüks Dairesini Yarın Satacak/ Muhammen Bedel 34.2 Milyon YTL İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu ( TMSF ), Balkaner Grubu'ndan Devraldığı ve Toplam 103 Daired..
Beşiktaş Taraftarı Sanal Ortamda da Bölündü Beşiktaş ile Sivasspor Arasında Oynanan ve Siyah Beyazlı Ekibin 1-0'lık Mağlubiyeti ile Sonuçlanan Karşılaşma Sonrası Kapalı Tribün ile Numaralı Tr..
Cumhurbaşkanı Sezer, Antalya'da Türk Dili Konuşan Ülkeler Zirvesi'ne Katılacak Antalya - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Türk Dili Konuşan Ülkeler Devlet Başkanları 8. Doruk Toplantısı'na K..
Erdoğan: Türkiye'de Son 4 Yılda Sessiz Devrim Gerçekleştirildi Ankara - AKP Olarak Sürekli Kendilerini Yenilediklerini, Yüksek Hedefler Koymayı Bir Mecburiyet Olarak Gördüklerini Söyleyen AK ..
Bakan Gül: Kıbrıs Sorunu, BM Yerine AB'ye Kaydırılmaya Çalışılıyor/ "Buna Fırsat Vermeyeceğiz" Ankara - Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Geçmişte Kıbrıs Konusunda Bazı Hatalar Yapıldığını Belir..
Mumcu: "Borçla Geleni Siz, Kamçıyı Vatandaş Yiyor" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Hükümete, Borçlanma ve Özelleştirmelerden Elde Edilen Paraların Nereye Gittiğini Sorarak, "Borç..
Artvin: Artvin İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı - Artvin İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı 24 Kasım 2006 Cuma Günü Yapılacak.
Patronuna Ne Yanıt Verecek? Başrollerinde, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci'nin Oynadıkları, İlk Bölümüyle İzleyicilerden Tam Not Alan "Binbir Gecce" İkinci Bölümü..
Erzurum: Erzurum Şehir Merkezine Yılın İlk Karı Yağdı Erzurum Şehir Merkezine Yılın İlk Karı Yağdı.
Konya: Kaçak Avcılara 3 Bin 642 YTL Para Cezası Konya'nın Beyşehir İlçesi'nde, Kaçak ve İzinsiz Avlandığı İddia Edilen 3 Kişiye Toplam 3 Bin 642 YTL Para Cezası Verildi.
Muş: Vali Özçimen, Öğrencilerin Seviyesini Kontrol Ediyor Muş Valisi İbrahim Özçimen, Ziyaret Ettiği İlköğretim Okullarındaki Öğrencilerin Eğitim Seviyelerini Ölçme Geleneğini Sürdürüyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10