14 Kasım 2006 Salı Günü Haberleri

14 Kasım 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Kulüpler Birliği Toplantısı Sona Erdi Kulüpler Birliği Vakfı, Fenerbahçe'nin Vakıf Üyeliğinden İhraç Edilip Edilmeyeceğini 23 Kasım'da Yapılacak Mütvelli Heyeti Toplantısında Karara..
Ankara: Bakanlar Kurulu Açıklaması Adalet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Anadolu Yaklaşımı ile Düşünülen Şeyin İşletmelerin Hayatiyetine Son Vermek Değil, Bu İşletmelerin Bir Taraftan..
Bursa: Tarihi Arapşükrü Sokağı'nda Yangın Paniği Bursa'nın Tarihi Arap Şükrü Sokağı'nda Bir Kafede Çıkan Yangın Korku Dolu Dakikaların Yaşanmasına Sebep Oldu.
Olsa Yanımda Olurdu Deniz Seki, Medyada Yer Alan Ferda Anıl Yarkın'la Bir Süredir Birliktelik Yaşıyor Haberine Tepki Gösterdi. Seki Dün Gecce Arnavutköy'de Eğlenirken Gazetecilerin Sorularını..
İstanbul: Turkcell, Müzik Meslek Birlikleriyle Korsana Karşı Anlaşma İmzaladı Turkcell, Mobil Müzik Pazarının Gelişimine Destek Olmak Amacıyla Türk Müzik Endüstrisini Temsil Eden Mesam, Msg, ..
Bocellı de Sahne Alacak 18 Kasım'da Evlenecek Olan Tom Cruıse ile Katıe Holmes, Düğün Hazırlıklarına Son Sürat Devam Ediyor. Çiftin Düğününde Tenor Andrea Bocelli Konuklara Opera Eserleri Ses..
Tekirdağ: Tekirdağ'ın Kurtuluş Yıldönümü Tekirdağ Belediyesi Musiki Derneği, 13 Kasım Tekirdağ'ın Kurtuluşunun Yıldönümü Dolayısıyla Belediye Kültür Merkezi'nde Konser Verdi.
Orta Doğu Dörtlüsü Yarın Kahire'de Toplanıyor AB, ABD, BM ve Rusya'dan Oluşan Orta Doğu Dörtlüsü Temsilcilerinin Yarın Mısır'ın Başkenti Kahire'de Bir Araya Gelerek, Ulusal Birlik Hükümetini..
Şirintepe'de Asfalt Çalışmaları... Saraybahçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerinin, Şirintepe Mahallesi'nin Önemli Bir Bölümünü Asfaltla Kapladığı Bildirildi.
Tunceli: Tunceli'de Operasyon Tunceli'de Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Yürütülen Operasyonlarda, Bir Sığınakta Ele Geçirilen Malzemeler İmha Edildi.
Kerkük: Kerkük Polisine Mayınlı Saldırı Irak'ın Kuzeyindeki Kerkük'te Polis Aracının Geçişi Sırasında Yola Döşenen Mayının Patlatılmasıyla, 4 Kişinin Öldüğü, 5 Kişinin de Yaralandığı Bildiril..
Tahran: Filistin Dışişleri Bakanı Zahar'ın İran Temasları İsrail'in Son Filistin Saldırılarının Ardından Filistinli Grup ve Hükümet Temsilcileri, Bölge Ülkelerini Bilgilendirme Turlarını Sürd..
Bağdat: Irak'ta Toplu Kaçırma, Polis Komutanlarını Tutuklattı Irak İçişleri Bakanlığı, Uniformalı Silahlı Kişiler Tarafından Bugün En Az 100 Kişinin Kaçırıldığı Bağdat'ın Karrada Semtinde Gör..
Samsun: Acil Servis Personeline Pasta Ziyafeti - Samsun Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.dr. Ferhat Günaydın, Acil Servis Personelinin Başarılı ve Özverili Çalışmalarından Dolayı Ödüllendirerek..
Gölcük'te Üst Geçitlere Onarım... -D100 Karayolu'ndaki Üst Geçitler Onarıldı Kocaeli'nin Gölcük İlçesi D-100 Karayolu'ndaki Üst Geçitlerin Onarıldığı Bildirildi.
Mersin: Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi Mersin Büyükşehir Belediyesi Bayan Basketbol Takımı Antrenörü Erdoğan Narin, Ted Kayseri Koleji Karşısında Aldıkları 91-75'lik Mağlubiyetin Üzüntüsü..
ya Para ya Görüntüler! Britney Spears'ın Önünde Şimdi İki Alternatif Var. ya Parayı Ödeyecek ya da O Malum Görüntüleri Milyonlarla Paylaşacak...
Denizli: Hayırsever İşadamı Başbakan'a Verdiği Sözü Tuttu Denizli'nin Çivril İlçesi'nde Eğitim ve Sağlık Alanında Yaptığı Hizmetlerle Tanınan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "7 Okul Yaptı..
Çorum: "Devletin Eczanelere Olan İlaç Ödemelerini Geciktirdiği" İddiası 45. Bölge Çorum Eczacı Odası Başkanı Şefkat Güler, Devletin Eczanelere Olan İlaç Ödemelerini Geciktirmesi Nedeniyle Mes..
Afyonkarahisar: Afyonkarahisar'da "Şeker Hastalığının Yol Açtğı Sorunlar ve Tedavi Yaklaşımları" Paneli Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi (Akü) Tıp Fakültesi Tarafından "Şeker Hastalığının..
Bogaziçi 2006 Hizmet Ödülleri Töreni Yapıldı Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi, 18. Asya'dan Avrupa'ya Uluslararası Yüzme, Yelken ve Kürek Yarışmaları'nda Emeği Geçenlere Teşekkür Etmek Amacıy..
Düzce: Düzce'de Hırsızlık Düzce'de Bir Kişi Camide Namaz Kıldığı Sırada Çantasını Çaldırdı.
Beşiktaş'a Attığı Golle Tarihe Geçen Mehmet Yıldız: Uzun Süre Topun Gol Olmasını Bekledim Beşiktaş Maçından 3 Puan Alarak Haftaya Moralli Giren Sivasspor'da Maçın Adamı Olan Mehmet Yıldız, "B..
U-18 Genç Milli Takımı: Türkiye: 1 - Almanya: 2 Kuşadası(dha) Türkiye U-18 Genç Milli Takımı, Kuşadası'nda Almanya ile Yaptığı Özel Maçı 2-1 Kaybetti.
Eskişehir: Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de, Mantardan Zehirlenen Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Hükümetten AB'ye Kıbrıs Sitemi: "Sözünde Durmak da Avrupai Bir Değerdir" Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, İstanbul Yaklaşımı Benzeri Anadolu Yaklaşımı ile Ekonomik Krizden Etkilenen ve Sayıları 7..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10