14 Kasım 2006 Salı Günü Haberleri

14 Kasım 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Uşak: Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A Takımlarından Uşakspor'da Disiplinsiz Hareketleri Nedeniyle Kadroda Yer Bulamayan 7 Oyuncu Gönderildi.
Adana: Adana'da "Bülent Ecevit Bulvarı" Tartışması Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Merkez Meclis Üyesi Asaf Ender Uluğtürkan, Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, Geçtiğimiz Hafta Hayatını..
Ağrı: Ağrı'da Terör Operasyonu Ağrı'nin Diyadin İlçesi'nde PKK Terör Örgütüne Yardım ve Yataklık Yaptıkları İddiasıyla 4 Kişi Gözaltına Alındı.
Coca Cola'dan Birleşme Duyurusu Coca-Cola İçecek A.ş, Efes Sınai Yatırım Holding ile Birleşme Duyurusu İMKB Web Sitesinde Yayınlandı. Coca-Cola İçecekten İMKB"ye Yapılan Açıklamada, Sermaye P..
Botaş'ta Yolsuzluk Botaş"ta Koltuk Kavgası İlginç Bir Raporun Ortaya Çıkmasını Sağladı. Teftiş Kurulu Başkanı Görevden Alınınca, Kurumun Zarara Uğratılmasıyla İlgili Bir Müfettiş Raporu Daha ..
Bağdat: Irak'ta Direnişçilerin Rehin Aldığı Türk Mühendis Kurtarıldı İki Ay Önce Irak'ın Kuzeyinde Bir Grup Silahlı İsyancı Tarafından Kaçırılarak Rehin Tutulan Türk Mühendis Tuğrul Çınar, Tü..
Bağdat: Bağdat'ta Bombalı Saldırı: 10 Ölü Irak'ın Başkenti Bağdat'taki Şorce Pazar Yerinde Bomba Yüklü Bir Araçla Gerçekleştirilen Saldırıda 10 Kişi Öldü, 25 Kişi de Yaralandı.
TMSF 25 Aracı 297 Bin YTL'ye Sattı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Ford, Renault, Hyundai, Bmw, Opel Gibi Markalardan Oluşan 29 Aracı Satışa Çıkardı. Bu Araçlardan 25 Tanesinin Satışın..
Tahran: İran'ın Nükleer Programı İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, ABD ve Avrupa Birliği Tarafından Yaptırımlar Uygulanmasına Çalışılsa da Dünyanın İran'ı Nükleer Programından Vazgeçirem..
Zorlu Enerji, Germania Wind ve Ezse Elektrik'i Almaktan Vazgeçti Zorlu Enerji, Germania Wind ve Ezse Elektrik'i Almaktan Vazgeçti istanbul - Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.ş. Germania Wind P..
Bsh Ev Aletleri'nde Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde Anlaşma Sağlandı İstanbul - Bsh Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.ş'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde Anlaşma Sağlandı. şirketin Borsa..
TRT İçin Ruhi Özgbilgiç'in Kararnamesi Köşk'te TRT Genel Müdürlüğü İçin Köşk'e Ruhi Özbilgiç'in Kararnamesi Gönderildi.
Bsh Ev Aletleri'nde 3 Yeni Atama İstanbul - Bsh Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.ş'de Çeşitli Üyeliklere 3 Yeni Atama Yapıldı. şirketin Borsaya Gönderdiği Açıklamada Şu İfadelere Yer Verildi: ..
Finansbank'tan Diyarbakırlı Esnafa Kefilsiz Kredi Diyarbakir - Diyarbakır Başta Olmak Üzere, Bölgede Faaliyet Yürüten Finansbank Bölge Müdürlüğü ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Aras..
Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'dan Çarpıcı Açıklamalar Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bu Sezon Sık Sık Hakem Hatalarıyla Karşılaştıklarınıı Söyledi. Sağlam, "Hak..
Şura'da Öğrenciden Öğretmene Sert Eleştiri 17. Milli Eğitim Şurası'nın "Eğitimde Nitelik" Adlı Komisyonda Konuşan, Atatürk Anadolu Lisesi Öğrencisi Bikem İnce, Öğretmenlerin Yetersizliğinin P..
Kayseri: Kayseri'de Yerel Yönetimler Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Çerçevesinde, "Monstar Fotoğrafları" Sergisinin Yarın Açılacağı Bildirildi.
Ağrı: Ağrı'ya 68 Yeni Doktor Atandı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ağrı Milletvekili Op. Dr. M. Kerim Yıldız, '8. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü' Kurasının Çekildiğini ve Bunun Sonuc..
Siirt: Siirt'ten Kısa Kısa Siirt'te "Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı" Çerçevesinde Uygulamaya Konulacak 4 Projeye, Tarım Bakanlığı'nca 653 Bin 222 YTL Hibe Desteği Veril..
İzmir: Akraba Evliliği Kalp Krizini Tetikliyor Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Ali Telli, Akraba Evliliklerinin Pek Çok Hastalığa Neden Olduğu ..
Van: Şemdinli Davası Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde Patlamanın Meydana Geldiği Umut Kitapevi'nin Sahibi ve Tutuklu Olan Seferi Yılmaz, "Terör Örgütü PKK'ya Yardım ve Yataklık' Suçundan, Yarı..
Giresun: Karayollarında Balık Nakliyesi Karayollarında, Başta Hamsi Olmak Üzere Balık Nakliyesi Yapacak Araçların Gerekli Önlemleri Almaları Gerektiği Bildirildi.
Giresun: Giresun'da Kayıt Dışı İstihdam Sorunu Giresun Valisi Şükrü Kocatepe, Giresun'da İşsizlik Oranının Yüzde 10 Civarında Olduğunu Tahmin Ettiklerini Söyledi.
Arınç: "Meclise Silah Sokmak Kınanacak ve Etik Dışı Bir Davranış" TBMM Başkanı Bülent Arınç, Meclise Bir Kişinin Silahla Girmesi, Kendisi Giremiyorsa Bu Silahı Bir Milletvekilinin Parlamentoy..
TRT Genel Müdürlüğü Adaylığı TRT Genel Müdürlüğüne, Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Ruhi Özbilgiç'in Atanmasına İlişkin Kararnamenin Çankaya Köşkü'ne Gönderildiği Öğrenildi.
Bursa: Cezaevinden Çıktı, Uslanmadı Bursa'da 9 Ay Önce 2 Kilogram Esrarla Yakalanıp 3 Ay Cezaevinde Yatan Bir Zanlı, Kasımpaşa'dan Bursa'ya Satmak Amacıyla Getirdiği 6 Kilogram Esrar Maddesiy..
Uşak: Uşak'ta Altın Hırsızları Tutuklandı Uşak'ta, Çeşitli Tarihlerde Meydana Gelen Altın Hırsızlığı Olaylarının Failleri Olduğu İddia Edilen 5 Kişi, Polis Tarafından Yakalanarak Gözaltına Al..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10