13 Kasım 2006 Pazartesi Günü Haberleri

13 Kasım 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hetox Diyeti Yapıyorlar Erkeklerden Uzak Durmak ve Keyfince Yaşamak Olarak Tanımlanan 'Hetox' Diyeti; Hollywood'un İki Seksi İsmi Jessica Simpson ile Lindsay Lohan'ın Açıklamalarıyla Yeniden ..
Ankara: "Kaçakçılık Yasa Tasarısı" Görüşmeleri Ertelendi TBMM Adalet Komisyonu'nda Ele Alınan Kaçakçılık Yasa Tasarısı Görüşmeleri, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (Tim) İtirazlarının Değerl..
Fenerbahçe, Beşiktaş Mesaisine Başladı Fenerbahçe, Pazar Günü Beşiktaş ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarına Başladı. Teknik Direktör Zico, 2 Günlük İznin Ardından, Futbolcularına Kondisyon Ağırl..
Irak'ta 46 Kişinin Cesedi Bulundu Irak'ın Çeşitli Bölgelerinde 46 Kişinin Cesedi Bulundu.
Washıngton: Beyaz Saray Sözcüsü Snow'un Açıklamaları Beyaz Saray Sözcüsü Tony Snow, Görüşlerini Değiştirmeyen İran'la Direkt Temas Kurmayacaklarını, İran'ın Öncelikle Nükleer Programını Askıy..
Eleştirilerden Bıkmış Kıyafetlerinin Eleştirilmesinden Bıkan Lerzan, 'Yakında Külotlu Çorapla Sokağa Çıkacağım' Dedi.
Fenerbahçe'de Derbi Mesaisi Başladı Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 14. Haftasında Beşiktaş ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarına Başladı.
Şekerpınar Beldesinde Asfalt Yol Çalışması... Kocaeli'nin Gebze İlçesine Bağlı Şekerpınar Beldesinde Bozulan Yolların Asfaltlama Çalışmasının Devam Ettiği Bildirildi.
11 Ülke Sanal Yardım Tatbikatı Yapıyor Bilgisayar Destekli Kriz Yönetim Tatbikatı, Türkiye'den Atatürk Harp Oyunu ve Kültür Merkezi'nin de Katılımıyla Toplam 11 Ülke ile Gerçekleştirilecek. T..
Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Büyükşehir Belediyesine Bağlı 22 Beldede Selden Dolayı Meydana Gelen Hasarın Yaklaşık 50 Milyon YTL Olduğunu..
İstanbul: Futbolcular, Hakemlere Karşı Mücadele Etti Beylikdüzü Belediyesi Spor Tesisleri'nin Açılış Töreni, Ünlü Futbolcu ve Hakemlerden Oluşan Şöhretler Karması Takımlarının Futbol Maçıyla ..
Ankara: Sağlık Bakanlığı 7 Bin 700 Adet 'Immüngloblın' İthal Etti Sağlık Bakanlığı 7 Bin 700 Adet İmmüngloblin (Kan Ürünü) İthal Edildiğini Açıkladı. Ürün Girişinin Yıl Sonuna Kadar Rahatlaya..
Ankara: Seesım-06 Tatbikatı Açıklaması Seesım 2006 Bilgisayar Destekli Kriz Yönetimi Tatbikatı; Türkiye, Makedonya ve Romanya'nın Müşterek Katılımıyla İcra Edilecek.
Irak'ta Kaçırılan Türk Öldürüldü Bağdat Havaalanı Yolunda Bir Buçuk Ay Önce Cesedi Bulunan Kişinin, Irak"ta 23 Temmuzda Fidye Talebiyle Kaçırılan Yıldırım Tek Adlı Türk Vatandaşı Olduğu Bildi..
Zapatero: Fanatiklerin Mekanını Dar Edeceğiz/ "Rapor, Siyasiler Üstü" İstanbul - İspanya Başbakanı Jose Luis Rodrigues Zapatero, "Barış ve Anlayış için Yeterince Büyük Bir Yer Sahibiyiz ve Fa..
Samsun: Samsun'da 2 Kişi Yedikleri Mantardan Zehirlendi Samsun'da Yedikleri Mantardan Zehirlenen 2 Kişi Hastanelik Oldu.
Hollanda'dan Hrant Dink'e Ödül Amsterdam - Hollanda'nın Uluslararası Yardım Kuruluşlarından Oxfam Novib, "Pen Awards" Adıyla Her Yıl Verdiği Ödüle Bu Yıl, Türkiye'den Agos Gazetesi Genel Yayı..
Belediyede Kanlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Kilis Belediyesi Başkanlık Makamı Yanındaki Odada Meydana Gelen Silahlı Olayda, Belediye Başkanı Abdi Bulut'un Makam Şoförü Mustafa Çetin (28) Hayatını..
Denizcilik Müsteşarlığı Müsteşar Yardımcısı Naiboğlu: Ülkemizde Gemi Sektörü Yüzde 360 Büyüdü Trabzon - Denizcilik Müsteşarlığı Müsteşar Yardımcısı Hasan Naiboğlu, Dünya Gemi İnşa Sektörü Son..
"International Business Strategy" Konulu Eğitim 16-18 Aralık'ta İstanbul'da İstanbul - "International Business Strategy" Konulu Eğitim 16-18 Aralık 2006 Tarihlerinde İstanbul'da Düzenleniyor...
Türk İnşaat Firmalarına Rusya'da Yatırım Çağrısı Rusya Federasyonu Ticaret Ateşesi Vladimir Fitin, Türk Firmalarının Rusya'daki İnşaat Sektöründe Tamamlanmış Yatırımlarının 9 Milyar Doları Bu..
El Kaide, Lübnan Hükümetini Devirme Tehdidinde Bulundu El Kaide Örgütü, Lübnan Hükümetini Devirme Tehdidinde Bulundu.
İstanbul'da Trafik Uygulamaları -Son Bir Haftada 20 Bin 235 Sürücüye Yasal İşlem Yapıldı İstanbul'da Son Bir Haftadaki Trafik Kontrol ve Denetimlerinde, 20 Bin 235 Sürücüye Yasal İşlem Yapıld..
Erzurum: Erzurum Eğitim Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı - 2006- 2007 Eğitim ve Öğretim Yılı 1. Dönem Danışma Kurulu Toplantısı Vali Yardımcısı Kasım Yekeler Başkanlığında, Kurul Üyelerinin ..
Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler Mersin'in Toroslar Belediyesi'nin, Mersin Üniversitesi (Meü), Görme Engellileri Birleştirme ve Kalkındırma Derneği ile Görme Engellilere Hizmet Veren Adnan ..
İstanbul: Ersen Martin, Burnundan Operasyon Geçirecek Trabzonspor'un Golcü Futbolcusu Ersen Martin, Burnundaki Sakatlıktan Dolayı Yarın İstanbul'da Bir Operasyon Geçirecek.
Samsun: Samsun'da Hırsızlık Olayları Samsun ve İlçelerinde Hırsız veya Hırsızlar, Son 1 Gün İçinde Girdikleri Ev, Depo ve İşyerlerinden, Elektronik Eşya, Ziynet Eşyası ve Para Çaldı.
İstanbul Altın Borsası... -Günün Tamamında 757 Kilo Altın İşlem Gördü İstanbul Altın Borsasında (İab) 757 Kilogram Altın El Değiştirdi.
İngiltere mi İspanya mı? Davıd ve Vıctorıa Beckham Çifti, Son Günlerde Yaşayacakları Yer Konusunda Tartışma Yaşıyor. İngiltere ve İspanya Arasında Tercih Henüz Yapılmadı.
Saraybahçe Belediyesinden "Huzurlu Aile Yaşamı" Semineri Saraybahçe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Bünyesindeki Evlendirme Birimi ile Eğitim Kültür Birimi Ortaklaşa Olarak "Evli..
Büyükşehir Belediyesinin Bursu İçin Bankamatik Kartları Dağıtılıyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Bursunu Kazanan 10 Bin Öğrencinin Bankamatik Kartları Leyla Atakan Kültür Merkezi'nden Da..
Daha Önce de 6 Kez Olmuş Erkek Öğrencisinin Tecavüzüne Uğrayan Öğretmen Yaşadıklarını İlk Kez Açıkladı.
Tahran: Tahran, Asya Ülkeleri Parlamento Temsilcilerini Ağırlıyor İran'ın Başkenti Tahran'da Bir Araya Gelen Asya Ülkeleri Parlamento Temsilcileri, Bölge Sorunlarını Masaya Yatırdı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10